PDA

View Full Version : Ужасни болки в корема и кръста по време на менструация



sladurka122
01-29-2012, 21:37
Помогнете ми, моля ви .. Много ме боли кръста и корема, а когато пийна хапче, започва да ми тече по - силно и много ме боли .. Преди ме болеше корема и кръста САМО преди да ми дое, но сега не спира изобщо, а даже ме боли по - силно .. Какво правя .. :хх

Hayashi
01-30-2012, 21:26
И аз съм така. Но аз дори не се влия и от болкоуспокоителни. Но много ми помага мастика заради анасона в нея.

bloodyF
01-31-2012, 12:57
аулин/нимезил?

zdrave_bg
02-24-2012, 14:58
Здравейте,момичета!И аз имам такъв проблем.Когато се консултирах с лекар ми обясниха,че тялото ми не възпроизвежда женски полов хормон-естроген и ми изписаха противозачатачни.Пих ги близо 3 години и наистина нямах проблеми с менструацията,но за сметка на това имам близо 20кг отгоре...:( Опитвах и диети и гладуване-без храна съм стояла цяла седмица и нищо-освен че повръщах и най-малката храна и си навлякох караници с приятеля ми-друго нищо не се промени-само зор докато проям отново.И тогава ги спрях и си казах ще намеря друг начин.Положението с болките се увеличи много-първия ден беше просто кошмар-освен болки,повръщах,виеше ми се свят и ме втрисаше.Майка ми беше дистрибутор на една фирма и ми донесе хранителни добавки за цикъл-соеви изофлавони с вит А,Ц и Е.пих ги по схема и въпреки че бяха с изтекъл срок ми помогнаха много-6 месеца бях добре,а ги пих 15 дена.После обаче цената им беше висока и потърсих други добавки от аптеките-уж чист соев изофлавон,ама ефект-0. После си взех от една немска фирма да пия Спирулина с витамини и да ви кажа-като ми доиде пия от тях и след най-много 20 мин съм добре.Същата фирма имат соя и калции и скоро мисля да си взема и от тях,ако са като предните ще бъде чудесно! Не обърнах внимание дали мога да споменавам фирми тук,за това ако ви интересува ми пишете на gm_bg9@abv.bg

vikenceto1212
02-25-2012, 11:25
И мен ме боли ужасно много когато съм в менструация.Затова пия Но-Шпа и след 2-3 минутки ми минава.Ти какви хапчета пиеш?

granger
02-25-2012, 12:52
Same here, не се влияя от каквито е да било болкоуспокояващи. Нито аулин,нито каквото и да било,просто си умирам от болки преди да ми дойде и първия ден от менструацията ми , след това се търпи г/д. Нещо ужасно е,но нямам спасение. Лежа си , самосъжалявам се и търпя. От хапчета с аналгин теквам като ниагарския водопад.Нещо отвратително е :x
Врелите душове ми помагат,но гледам да не се кисна мног,че може пък да стане кръвоизлив и мамата си е ебало. Днес ми е 4ти ден и пак ме боли,но пък е търпимо и мога да си върша нормалните задължения.

пAteNцЕ
02-25-2012, 15:35
ами и аз съм така-първи ден не живея просто.....после оживявам някак но не винаги съм с тези болки (понякога минава доста гладко и добре като цяло) единственото което що-годе помага е спазмалгона (преди пиех аналгин ама не помагаше особено) и тъпото в случая е че ми се налага освен спазмалгона да пия на хапче витамин С щото иначе ставам като кранче....