PDA

View Full Version : Въпрос?



PorcelainLady
01-30-2012, 10:48
Здравейте, значи първо историята.. накратко приятелят ми свърши, след което се изми и пика..след 1 час правихме безопасен секс, но той не успя да свърши, следователно пак се изми и пика..и след 2-3 часа правихме без презерватив, не е свършвал в мен.. според вас има ли шанс да съм бременна аз не мисля, че има нещо , но все пак? И ако мислите, че има минали са 5 дни, кога най-рано мога да си направя тест, защото чета какви ли не мнения по въпроса?

BaffaLsc
01-30-2012, 10:52
За да избегнем тия теми,от които вече ми се повръща,
'що, мамка му, не 'почнете да ползвате презервативи постоянно
или да се консултирате с лекари,гинеколози или к'вито там искате?

PorcelainLady
01-30-2012, 10:56
Не познавам човек, който никога да не го е правил без презерватив така че темите определено няма да се избегнат. Нали се пише тук за това за отговор на всеки му се случва.

За другите, който си направят труда да разгледат темата..или ми дайте мнение или не си правете труда ! :)

BaffaLsc
01-30-2012, 11:01
Ти случайно да си забелязала,че има търсачка ? Или то само за украса викаш,
к'во да си правиш труда да потърсиш за 5 минути.. :(

DragonLady
01-30-2012, 11:05
След като не се е празнил в теб, и е нямало остатъци от сперма в семепровода, няма за какво да се безпокоиш.
Теста се прави 14 дни след акта, или 2 дни от закъснението на цикъла.

PorcelainLady
01-30-2012, 11:05
Целта е да ми отговорите на точно моя проблем в моята ситуация, а не на другите. А ти до сега да беше дала мнение, а не да злобееш :) ..

Благодаря ти DragonLady :) !!

BaffaLsc
01-30-2012, 11:16
Пък поразтърси се малко,преди да пускаш безсмислени теми,тцтц.

TheBeliever
01-30-2012, 11:55
Не познавам човек, който никога да не го е правил без презерватив

Искаш ли да се запознаем?

marilyn
01-30-2012, 19:08
За да избегнем тия теми,от които вече ми се повръща,
'що, мамка му, не 'почнете да ползвате презервативи постоянно
или да се консултирате с лекари,гинеколози или к'вито там искате?

Съгласна.
Иначе се присъединявам към мнението на DragonLady.
Иии все още има хора, които ползваме винаги презерватив!!!

alenceto0
01-31-2012, 18:12
DragonLady --> 2 sedmici
sled
akta

granger
01-31-2012, 19:42
^ ти ще се научиш ли ,че в тоя форум се пише на кирилица?! И 14 дни след акта е едно и също - 2 седмици.Освен това също тестовете излизат верни ,ako са 2 дни от закъснението, така че всичко ,което dragonlady каза е вярно!Подкрепям мнението на BaffaLsc.

dexx90e
02-02-2012, 16:31
ами винаги има вереоятност да си бременна, щом е било без презерватив, независимо от това дали е пишкал и е свършил , винаги остава спеерма . Прави тест :)))