PDA

View Full Version : МОлЯЯ ВИИИ!! ПОМОГНЕТЕ МИ!!



renchi
01-30-2012, 13:18
Здraвейте на всички! Моя проблем е следният- акнее..вече уж доста години го лекувам, ходила съм и при 1,2 лeкари, но нищо..предписаха ми много и скъпи мазила, не ми помогнаха и антибиотици взимах- имаше малко подобрение , но като ги спрях и пак същото..доста неща съм мазала, но ефектът е или никъкъв или лек,временен. Моля ви, ако някой знае добър дерматолог в София да каже. Просто наистина вече не мога да се гледам така и искам да си изчистя лицето веднъж за винаги.. ПС: на 16 съм :)

malkamucka
01-30-2012, 13:21
dai si skupe

musS
01-30-2012, 13:34
пробвай пак.. ако искаш някой да го чете го напиши като хората.. прочетох до средата на втория ред и се отказах :)

mynichkaTanq
01-30-2012, 15:22
akne out пробвала ли си го

ПС: питам те, защото не съм ти чела писанията

strawberry88
01-30-2012, 15:47
пробвай пак.. ако искаш някой да го чете го напиши като хората.. прочетох до средата на втория ред и се отказах :)

И аз. :? :? .....

renchi
01-30-2012, 16:33
Извинявам се , просто бях от чужд компютър и клавиатурата беше прецакана. Сега мисля че е по-добре. За акне аут- да, пробвала съм го. Пак така- има ефект, не голям, и като го спра пак същото..

mynichkaTanq
01-31-2012, 16:19
ами продължавай с него
Аз имам една приятелка тя цялото и лице беше възпалено и ползваше Акне аут докато не и се изчисти лицето и сега знаеш ли колко е свежо
така, че продължавай да го ползваш

peaceandlove
01-31-2012, 16:30
СПРИ СЛАДКОТО !!! Една моя приятелка имаше акне амма като ти казвам акне по цялото лице и когато спря да яде сладкоо лицето и се изчисти. Сега яде сладко, но не се тъпче като невиждала ! :):)

mariqanastasova
01-31-2012, 16:39
Ами аз от 2 месеца съм само с крем"Здраве"и съм много доволна!!!

koni
02-02-2012, 08:32
Сама трудно ще се справиш с акнето. За тази работа се ходи на козметик или на дерматолог. Лошото е, че у нас дерматолозите не работят заедно с козметичките. Аз мога да ти препоръчам първо да прочетеш написаното в този сайт https://sites.google.com/site/aknebg/lecenie-na-akne-ot-domasna-apteka--sveti-domasno-prigotveni-sredstva-podhodasi-hrani-e-apteka
Това няма само да ти излекува акнето, но може да ти даде насоки за грешки които правим неволно.