PDA

View Full Version : Търся едно филмче (аниме)...ако може малко помощ!



Gloppp
01-30-2012, 16:24
Да вече определено съм израснал годините за анимете ... но въпроса е там ,че като бях малък имаше една анимация(филм не е анимация) която някакси ми човърка в сърцето и ми връща детството (blush) Та в относно тази анимация, Не се сещам името й, но в нея ставаше на въпрос за някакво момче в една черна гора , което като се ядосаше му ставаше нещо на ръката (май беше болест) и ставаше много силен ;dd Помня че го даваха по БНТ и не е много популяно.


МОЛЯ помогнете ми да си върна детския спомен... (Дори и да не сте сигурни напише за кое детско се сещата моля)

godji3
01-30-2012, 19:38
не се сещам ... :S

StolenBliss
01-31-2012, 20:21
Не те разбрах точно за аниме или за анимация говориш, щото разлика океан...
Та кое от двете е ?

Gloppp
02-01-2012, 09:18
Ами ако кажеш коя е главната разлика ще ти кажа кое е ... ;s аз не ги различавам и за т`ва извинявам се!

Leticcia
02-01-2012, 17:58
Сещам се, но не и за заглавието..Не беше точно болест :(

leviatan96
02-17-2012, 15:43
Така,момчето се казва Allen Walker и не е болен.Ръката му е оръжие ,с което убива Akuma-един вид машини убиващи хора.Действието се развива около 19 век и не може да си го гледала преди 2004,а и по БНТ не дават най-новите филми.Както и да е- Allen е член на Черния орден(не е секта).Орден,който защитава света от Akuma и техния бат Бойко-Хилядолетния Ърл (много тъпо име).Също така се опитват да съберат 108-те парчета невинност(ако не се лъжа) или Ърл ЩЕ УНИЩОЖИ СВЕТААА!!! или некви такива и да невинност е не е девственост,не е грешка от превода,а и е рисувано,така че.... Преди няколко месеца го даваха по Super 7 но не целия-102еп.(май). Btw анимето се казва D gray man .Момчето е и на аватара ми (но няма да го държа дълго). Еми това е някво кратко инфо,не че не можеш да си го намериш и от уикито...

ПП. Какво искаше да кажеш с това (blush)?