PDA

View Full Version : Боли ме...



aleks07
01-30-2012, 16:30
Боли ме, но не мога да плача...усещам една празнина в себе си, НЕ НЕ не мога да я заместя с нищо..отново трбва да се отърва от мислъта за човек, който категорично не ме заслужава..трябва да се откажа ако не искам да съм поредната в списъка..въпросът е, че съм готова и на това..отначало вярвах, че той е изхода към нещо по-добро и различно, но за мое огромно нещастие сега не мисля така, сега се чудя от къде си навлякох това бедствие..прекалено различни сме..аз съм прекалено добра и наивна, а той е "ЛОШО" момче..и преди да ме попитате ще кажа не, не ми е казал нищо, но действията му далеч не са подобаващите.. и не ние не ходим...нямам на кой друг да споделя..всичките ми приятели са погълнати от себе си и техните проблеми..а мен ме изгаря от вътре...не мога да говоя за това..не ,ч е не искам, просто не мога..Бих ви била благодарна ако обменим опит по тази тема

SweetySmallDevil
01-30-2012, 16:55
познато :) ако искаш пиши на лично да "обменим опит" ... че и аз леко съм затънала в подобна глупост :)

BlueFace
01-30-2012, 17:03
Няма такова нещо като "не мога", има "не искам". Само от теб зависи дали ще се вземеш в ръце и ще бъдеш силна или ще продължиш да бъдеш наивното момиченце, което му ходи по свирката. Ти си знаеш проблема и знаеш решението му, остава само да действаш.

ttubetts
01-31-2012, 19:57
Противоположностите се привличат :D

xXxMixXx
01-31-2012, 20:07
Противоположностите се привличат :D

+1
Знаеш, че той не заслужава да си с него. Съответно просто не бъди с него. Знам, че сега си мислиш `лесно й е да го каже`, но повярвай ми-изпадала съм в същата ситуация и не свършиха нещата добре. Аз избрах въпреки всичко да се боря, даже се стигна до там без да ходим да го чакам 3 месеца (лятото) да работи и да се върне, за да почнем пак да се виждаме. Накрая осъзнах, че няма смисъл толкова да се жертвам и да тъгувам за него. За жалост го осъзнах късно. Оказа се, че докато се е целувал с мен, на същият ден е бил с друго момиче....
Съветът ми е да не си го причиняваш.

thelover3
02-02-2012, 07:41
трбва да се отърва от мислъта за човек, който категорично не ме заслужава..

Ти само си каза. Той не те заслужава и просто не си струва да правиш каквото и да било за него. xXxMixXx ти даде пример.