PDA

View Full Version : Тема като всички останали



SunSetBeach
01-30-2012, 17:02
Здравейте,знам че въпроса ми е често задаван,но МИЛОСТ! : ) Харесах си едно момче от съседния стая.Колкото мен е.НО не знам как да се запознаем.Имаме общи приятели,но е тъпо те да ни запознават пък и не съм толкова близка с тях.И тъй като сме в съседни стаи и се предполага че сме се виждали ми се струва тъп този начин.Той не стои всяко междучасие на коридора.Понякога стои на прозореца и зяпа! : ) Не е от тези които са много контактни и постоянно висят по коридорите,запознавайки се с много хора,пък и аз не съм от тях. Категорично не искам да му пиша във фейсбук.
Някак искам от запознанството ни да не се разбира че го харесвам ами някак си така случайно да бъде.Ако имате идеи,нещо което вие сте преживели-оригинални запознанства пошушнете ми :)

LeprikonA
01-30-2012, 17:21
отиваш до него докато зяпа през прозореца и казваш "много е бяло, хубаво някак нали?" и после се представяш и го питаш типични въпроси "от кой клас си" "познаваш ли еди кой си". сякаш е кооооооооооооооооой знае какво да подхвърлиш заучената и без това фраза, чувана стотици пъти.

SunSetBeach
01-30-2012, 17:30
ами да... ама доста е очевидно ;д пък на мен не ми се иска да се разбира още в първия момент че го харесвам,ама ако няма друг начин

SunSetBeach
01-30-2012, 18:01
:) във форума има много по малко посетители според мен след като промениха облика :) пишете моля ви !

BlueFace
01-30-2012, 20:09
Трябва да преодолееш срама и страха си. Какво ти пречи просто да го заговориш и да се запознаете. Действай в реалния живот и не мисли някакви тъпи нагласени планове. Просто бъди себе си, ако не те хареса заради това, което си- той губи...

П.П. Да, новия облик е много тъп. Аз си спомням предните години като влизах се избиваха да пишат коментари в часовете от 7 до 11....А сега са 10-15 човека и то едни и същи....

GLaDOS
01-30-2012, 20:14
Защото те е срам и ти се струва неестествено и очевадно. Няма нищо лошо в един разговор ,просто да се сприятелите ... надали някой ще го изтълкува веднага ,че го харесваш . Отпусни се ...

thelover3
02-02-2012, 07:56
Еми просто го заговори. Какво толкова? LeprikonA ти даде пример. Ако те е срам да се запознаеш с него, не знам какво ще правиш по-нататък.

mads13
02-02-2012, 10:41
Аз съм на същото мнение като BlueFace.. Нямам чак толкова голям опит,но бъди себе си без да си казваш "обърках думите,първо трябваше да му кажа,това и онова"..Може ако видиш,че някой от твоя клас си говори с него отиваш и се заприказваш с тях и така се запознавате.. После по фб си пишете ии в следващите дни да се опознавате на живо.. :) Успех!!

JuStElly
02-02-2012, 15:38
Идеята с прозореца е най-добра..Просто го заговори.

crazyfrog
02-02-2012, 20:53
действай както ти казаха по горе

SunSetBeach
02-03-2012, 19:14
значи мислите че няма да е странно ... приятелите ми мислят че ще е странно да почна да му бърборя нещо по коридора ;д

fluffy_^
02-03-2012, 19:20
Оффффф писна ми да ви слушам тъпотиите заговаряш го и хич да не те интересува кво мислят другите кое е странно и т.н просто отиваш до него и някво го измисляш е примерно
"Здрасти вече колко пъти се виждаме по коридорите иксма да се запознаем казваш си името и готово" ;д вечерта или слетобяд го намираш в фб пишете си разменяте скайпове пишете си и там заговаряш го в даскало още 1-2 пъти и MISSION ACCOMPLISHED ! :P