PDA

View Full Version : Губя приятелите си . Помощ!



monika987654
01-30-2012, 20:10
Здравейте, искам да ви попитам един много важен за мен въпрос. От 2-3 месеца най-добрите ми приятелки започнаха да ме избягват много ми е зле нямам желание за нищо имам проблеми и вкъщи не споделям с никой, тая всичко в себе си и вече не издържам. Ние сме от един клас и съответно всеки ден сме заедно преди аз тоест Йоана и Цвета бяхме много близки но се отнасяхме добре и с Диляна а сега диляна и Цвета са по близки нищо не ми споделят, избягват ме, когато се опитам да им кажа нещо ми викат млъквай и защото съм по едра и момчето което харесвам ме обижда преди ме защитаваха сега не е така вече дори смеят се на шегите му. Оффф не знам какво да правя ако можете кажете ми какво да правя плс плс.

kircho940
01-31-2012, 07:29
Не мога да съм ти особено полезен, но се опитай да разбереш защо точно те отбягват и дали има някаква точно определена причина за това. Ако е възможно се опитай да поговориш с тях и им задай въпроса директно какво става и защо се държат така. Ако не, се опитай да си предпазлива и внимателна и се опитай по някакъв начин да разбереш нещо.

monika987654
01-31-2012, 07:46
Не мога да съм ти особено полезен, но се опитай да разбереш защо точно те отбягват и дали има някаква точно определена причина за това. Ако е възможно се опитай да поговориш с тях и им задай въпроса директно какво става и защо се държат така. Ако не, се опитай да си предпазлива и внимателна и се опитай по някакъв начин да разбереш нещо.

За мен това ще е много трудно защото не съм много общителна но ще се опитам да направя каквото ми е по силите :)

BrainlessROCKBABY
01-31-2012, 10:58
смени средата - запиши се на карате примерно

qkakukla2
01-31-2012, 11:30
Нямаш ли други приятелки? Намери си тези вече са те предали.
Само толкова ли сте в класа няма ли други момичета?

monika987654
01-31-2012, 15:43
Нямаш ли други приятелки? Намери си тези вече са те предали.
Само толкова ли сте в класа няма ли други момичета?
Ами има но те са някви кифли а и те са групи не може просто ей така да ида и да им се натрапвам вече започвам да си общувам с едно момиче повече от преди но нз кво ще се стане а и също така това момиче с което си говорим повече и въобще всички са в тяхната компания така че нямам шанс просто да ида някъде и да не говоря с тях хич :)

monika987654
01-31-2012, 15:48
смени средата - запиши се на карате примерно

1 Не съм много слаба(килограми) и ако отида не знам на какви хора ще попадна а не мога да понасям обидите им
2 Хич не сам добре с даскало и ако се запиша да тренирам нещо ще си разваля още успеха
3 ходя на баскетбол но и Диляна ходи
така че нз може би най-добре ще бъде да поговоря с тях но все още нямам тази смелост

thelover3
02-01-2012, 13:52
Кой клас си? Колко момиета сте в класа?
Питай ги защо те избягват, дали има конкретна причина, какво ги е отблъснало, за да започнат да те отбягват, дали си направила нещо лошо. Като разбереш отговорите на тези въпроси, помисли дали можеш да направиш нещо и да промениш положението и най-вече дали си струва да правиш нещо по въпроса. Ама разбира се първо ги питай. Тъй като гледам ти липсва и самочувствие. Наистина ще е добре да се запишеш на някакъв спорт. Първо ще се запознаеш с много нови хора и втора ще отслабнеш малко. Един съвет от мен: Бъди смела, защото в живота късметът винаги е на страната на смелите и ако не рискуваш, няма как да спечелиш. Успех!

dewil.girl
02-03-2012, 13:39
awe kakwo ti pyka ... xodi si na dsk i da ne ti pyka... 6te si namerish i drugi priqteli ... ima i drugi klasove. A i ne e kazano , che trqq da imash priqteli na tvoqta vuzrast . Moje da sa po- golemi , moje i da sa po-malki ... Nali taka ? .. a na tezi im kaji mainata im ... wdigni si samo4ustvieto i ws 6te bude nared ! ; ]

misheli7a
02-03-2012, 13:56
Спокойно! Това, че те избягват показва що за приятелки са ти. Преди време и аз бях така. И моите уж приятелки започнаха да се делят и да говорят за мене. И к'во от това ? То си беше за тях. С времето сама се отдръпнах и започнах да общувам с повече хора и създадох нови приятелства. Така, че стягай се и недей да им ходиш по гайдата на тези. Започваш да общуваш с повече хора и малко по малко създаваш нови приятелства. :)