PDA

View Full Version : Към момичетата



PokerKid
01-30-2012, 20:33
Въпросът ми е много прост.Голямо впечатление ли ви правят носовете на момчетата когато са леко криви. Моят е малко крив и изпитвам лек комплекс. Който няма да отговаря сериозно по-добре да не пише. Мерси ;)

Axeria
01-30-2012, 20:35
Носа ти е крив. Факт. Не можеш да го промениш. Ако си попаднал на момиче, дето толкова много ти гледа носа. Ем, късмет.

anonymous708973
01-31-2012, 06:46
Не. Даже придава чар. Сериозна съм и не го казвам, за да те успокоя.

rumihop
02-09-2012, 13:03
Зависи от момичето. Ако излъчваш чар и тн. Няма проблем, но ако попаднеш на някоя кифла дето я интересува само външния вид да не ти пука ще намериш някоя друга !!

flamesoulbgr
02-09-2012, 15:05
Носа не е най-важното нещо.. И аз съм така, но не се притеснявам ни най-малко (:

broken-barbiee
02-09-2012, 15:11
Това може да е дори и секси. Просто трябва да се научиш да приемеш недостатъците си като акцент и ще започнеш да се харесваш много повече, а колкото до това дали на момичетата им прави впечатление - ами различни вкусове, различни виждания над това кое е красиво и кое не. Ако някое момиче не те харесва заради носа ти не е задължително тя да е кифла просто явно това й прави повече впечатление от на другите, но според мен момчетата с леко крив нос са големи сладурковци :)

ifz
02-09-2012, 18:39
външността не е от толкова голямо значение. по-важен е начина по коът се държиш с момиче. все тъябва да не си брутално грозен за да те забележи, но след това вече няма такова голямо значение..

пAteNцЕ
02-09-2012, 18:44
ако не е некъв клюн...става но аз не гледам носа 8)

Hilary_
02-10-2012, 07:00
хаха момчето не се състои само от един нос. Не, не би ми направило кой знае какво впечатление.

amnessia
02-10-2012, 10:25
Зависи колко е крив ;) Не винаги носа е крив по рождение :) На някой хора (като мен) са им криви в последствие някаква травма.Има начини вече за тези проблеми стига да имаш желание и средства.Виждама съм доста момчета с кривнали носове , но повечето които познавам с такива са им станали криви носовете , защото тренират бокс, кик бокс , мауй тай и така нататък. Не трябва да се гледа само носа.. но ако е фрапиращо крив , доста се набива на очи.

PokerKid
02-10-2012, 10:55
Зависи колко е крив ;) Не винаги носа е крив по рождение :) На някой хора (като мен) са им криви в последствие някаква травма.Има начини вече за тези проблеми стига да имаш желание и средства.Виждама съм доста момчета с кривнали носове , но повечето които познавам с такива са им станали криви носовете , защото тренират бокс, кик бокс , мауй тай и така нататък. Не трябва да се гледа само носа.. но ако е фрапиращо крив , доста се набива на очи.


Моят нос също е крив в следствие на травма и именно за това ме дразни толкова много щото не съм се родил с крив нос а е в следствие на травма.Имам огромното желание да отстраня проблема,даже ми е нещо като фикс идея единственото което ме спира са средствата за това,все пак не е никак лесно на 17г. в тези времена да разполагаш с толкова пари колкото е нужно за една операция.

amnessia
02-10-2012, 11:04
Да така е прав/а си.Моя нос е крив ,защо като малка съм правила предно салто , задно салто и който си играе така.. накрая паднах на главата си и си я забих много кораво в една дъска и не са ме завели на лекар..била съм на 4 5. И от там имам изкривена носна преграда и от изкривената носна преграда имам запушване на лявата ноздра , и от там имам вече хроничен синуит.След навършени 17 години лекар УНГ ми каза че трябва да си направя ринопластика , да ми оправят преградата да дишам нормално и така.Цените варират от 2000 до към 4000 зависи къде си я правиш.За това е много важно ако имате някаква травма да отидете незабавно на лекар , иначе ще берете ядовете така като мен ;)

darinnkaa
02-12-2012, 12:33
Не мисля че има някакъв проблем,в крайна сметка никой не се ражда идеален

ccdesigns
02-12-2012, 12:39
кво толко ги гледате тия носове... и една приятелка само ми реве на главата колко и бил грозен носът, ама иначе има 1000 обожатели хахах :д

NomNomNom
02-12-2012, 12:41
Харесвам мъже с големи носове <3