PDA

View Full Version : Избелване на лунички



.::SunshinE::.
01-31-2012, 08:20
Аз не съм от момичетата с много лунички. Тези които ги имам много си ги харесвам, освен една на брадичката-много е тъмна и ме дразни. Та въпроса ми е как да я избеля. Предпочитам някоя ''бабина рецепта'', отколкото козметични продукти.. :) Съвет? :) И се извинявам ако темата я има..

Моля ви пишетее.. ;(

ronyrony
01-31-2012, 22:36
аз знам за мазането с кисели краставички

.::SunshinE::.
02-01-2012, 08:33
и аз съм чувала за тях, но искам да разбера какво трябва да се прави... :)

lqlq89
02-01-2012, 11:08
Избелващ крем може би..

Lalalalaa
02-01-2012, 19:23
аз имам същия проблем .. впродължение на 4 месеца ( от октомври до преди няколко дена ) се мазах с кво ли не и .. полза няма. Не се махат и толкова :/ вече почвам да се примирявам с това , но не и с мисълта как е възможно да ми излизат лунички.. сега.. ПОСРЕД ЗИМААА>. и се чудя дали не е нещо друго, те са кафяви ии .. .оххххххххххххх

koni
02-02-2012, 08:21
За подобни проблеми си има козметични процедури. Мога да ти препоръчам Снежна красота - дава добър ефект. С бабини рецепти можеш и да си развалиш лицето, така че внимавай!

dunce
02-02-2012, 10:01
Лунички :) Замисляли ли сте се, че това ви е чара?

.::SunshinE::.
02-02-2012, 10:14
За подобни проблеми си има козметични процедури. Мога да ти препоръчам Снежна красота - дава добър ефект. С бабини рецепти можеш и да си развалиш лицето, така че внимавай!
а какво представлява тази ''снежна красота'' ?? :)

kaRamella
02-02-2012, 21:11
Лунички :) Замисляли ли сте се, че това ви е чара?
Не, отвратителни са.

koni
02-02-2012, 21:21
а какво представлява тази ''снежна красота'' ?? :)
Имаше статия за нея в списание Всичко за жената. Там се разказваше и за студиото в което я правят - нарича се Париж. Ставаше дума за София.

anti_lunichki
04-01-2012, 20:30
вижте имам лунички от както сепомня и ужасно много искам да ги разкарам ...мазала съм се с краставици ,магданоз лимон ,кисело мляко ,но абсолютно нищо не помага ... през зимата намаляват но пак са много лятото става още полошо и ми омръзна просто когато се погледна виждам изрод не човек ,но всички казват че са ми чара... не ги искам вече казваите кремове които ще ги махнат изцяло моля ви...(кафяви са )

anti_lunichki
04-01-2012, 20:40
Лунички :) Замисляли ли сте се, че това ви е чара?
това е най-голямото пролклятие в живота ми винаги съм ги мразила бих си нарязала цялото лице само и само да се махнат искам да имам чисто лице както всички момичета !!! ;(

Glam0rous
04-02-2012, 07:31
Естесвено, че бабините деветини няма ви помогнат. Идете на дерматолог да ви предпише кремове и евентуално някакви процедури. Все пак тия лунички са резултат от някаква реакция на свръхчувствителност на кожата. И половината ядене от хладилника да си намажете на лицето няма да помогне.

anti_lunichki
04-02-2012, 11:06
Естесвено, че бабините деветини няма ви помогнат. Идете на дерматолог да ви предпише кремове и евентуално някакви процедури. Все пак тия лунички са резултат от някаква реакция на свръхчувствителност на кожата. И половината ядене от хладилника да си намажете на лицето няма да помогне.

С бабините деветини ще си помогнешако имш съвсем малко лунички не като мен ..

koni
04-04-2012, 19:04
Ясно е че с бабини лекове не става, но лошото е че дерматолозите дерат 9 кожи и пак не помагат или не искат да помогнат.

cvetityyy98
04-05-2012, 15:38
И аз имам лунички , но само по лицето. Преди ужасно много ги ненавиждах, но с времето свикнах и дори понякога смятам, че придават чар.

Your.Passion
04-07-2012, 11:08
това е най-голямото пролклятие в живота ми винаги съм ги мразила бих си нарязала цялото лице само и само да се махнат искам да имам чисто лице както всички момичета !!! ;(

Сериозно ??!Проклятие?? Чудя се защо гледаш другите момичета ??! Всеки си има свой собствен чар .. Колкото и да искаш никога няма да станеш като тях,каквато си такава ще останеш :) Сигурна съм че си много по-красива и чаровна от тези момичета дето уж са им били чисти лицата ;) НИЩО ЛИЧНО :) .. А аз не бих си дала луничките .. :) Харесвайте се такива каквито сте ..

koni
04-13-2012, 10:14
Разбира се всеки сам си определя как иска да изглежда, а друг въпрос е дали може да го постигне и как. Срещу луничките има различни процедури - питах за това козметичката си. Не разбирам точно за отделните случаи какво е подходящо и затова не препоръчвам нещо за универсално действащо. Най- добре се посъветвайте с опитна козметичка за вашият случай, но много трудно се намират опитни и съвестни в тази област.

sladkish_14
04-13-2012, 14:21
Хиляди пъти съм писала в подобни теми и просто стигнах до извода, че докато не пораснете няма да разберете, че тези лунички не трябва да са ви комплекс. Докато не започнете да приемате лицата и телата си по нормален начин няма да живеете в хармония и щастие.
Първо - луничките се махат.
Второ - Те са чар едва, когато човекът, който ги носи ги възприеме, а не когато околните кажат.
Трето - дерматолозите отказват да извършат премахването на лунички, докато човекът срещу тях не е 100% сигурен, а повярвайте ми, вие не сте 100% сигурни, защото явно сте прекалено малки и го избивате на комлекс, когато този период от живота ви премине - идете на дерматолог и ще се оттървете от тях, ако и тогава сте сигурни в решението си. ;)