PDA

View Full Version : Помощ обиждат ме



monika987654
01-31-2012, 09:32
Имам проблем преди 2- 3 години се обринах от нещо и ми по думите на моята лекарка нямаше друго лечение освен да ми бият инжекции всеки ден така в продължение на 10 всеки ден по 2, но нямаше ефект ходихме по какви ли не доктори докато не открихме една много мила кожна лекарка която ми изписа сироп който даде ефект, но след това разбрахме че от тези инжекции се напълнява и то доста следователно качих доста килца .Преди време ходихме при диетолог който ми даде една диета но от нея полза няма каза че ще спра растежа си ако не отслабна не беше прав но не пораснах кои знае колко много . Аз съм 1.42 и съм на 13 а приятелите ми т.е. съучениците ми са по 1.50 и 60 подиграват ми се и за теглото и за ръста какво да правя помогнете ми ?

MartinWesker
01-31-2012, 10:10
Деца, подиграват се на всичко, защото не са го изпитвали, да видят, че хич не е за подигравка това. Моят съвет е да почнеш да тренираш. Идеята е да хабиш енергия. Бягай, плувай, карай колело, каквото ти дойде на ума. Препоръчвам ти във фитнеса, защото е студено навън. През лятото може и сред природата да тичаш.

.::SunshinE::.
01-31-2012, 12:16
Деца, подиграват се на всичко, защото не са го изпитвали, да видят, че хич не е за подигравка това. Моят съвет е да почнеш да тренираш. Идеята е да хабиш енергия. Бягай, плувай, карай колело, каквото ти дойде на ума. Препоръчвам ти във фитнеса, защото е студено навън. През лятото може и сред природата да тичаш.
точно така..:) пробвай ще помогне ;)

pifiella
01-31-2012, 12:32
Малките келеши не трябва да те притесняват!Отслабни,ако искаш, а не защото някой ти се подиграва.
Децата са жестоки и то много.Знам колко "боли" да ти се подиграват,но идва моментът, в който спираш да им обръщаш внимание и не те интересуват.
Изживяла съм го същото-получих алергия и пих кортикостероиден антибиотик и качих към 20 килограма,ама не съм умряла от подигравки,нали?
Хората се подиграват,защото имат комплекси или непълноценен живот,по този начин се опитват да забравят скучното си ежедневие и проблемите си. Само те си знаят,колко са жалки.........
Да не ти пука!