PDA

View Full Version : Според вас вярна ли е теорията, че Бог, или който там е създал хората...



D1esel
01-31-2012, 10:39
... е създал гейовете, за да може те да отглеждат децата на починалите хомосексуални? Одеве гледах един филм по Дискавъри или Нешънъл Джиографик, няма значение... Та филмът показа това, как пингвини и други животни, които имат хомосексуално поведение, отглеждат и се грижат за пинкгвинчета, които са на починали хетеросексуални двойки. Друго, което е интересно в този филм, е че по време на война, или на места, където има войни по света, се раждат много повече момчета и много повече хора се раждат хомосексулни в такива региони. Вярвате ли в това, е хомосексуалистите са създадени, за да отглеждат децата? Можете ли да се съгласите с това такива хора да осиновяват деца, за която цел най-вероятно природата ги е създала? Неслучайно може би най-големите гении по света са предимно хомосексуалисти, с малки изключения. Бог им е дал голям интелект, за да може те да проявяват благородството да отглеждат чужди деца и да ги правят истински Човеци. Можете ли да се съгласите с тази теория?

D1esel
01-31-2012, 10:53
мисля, че темата си струва. Моля, коментирайте.

EinGutesKind
01-31-2012, 10:56
Ми не, гейовете нямат деца, не им е позволено да осиновяват, а хетеросексуалните бдят ревностно над потомството си :lol:

D1esel
01-31-2012, 11:11
Ми не, гейовете нямат деца, не им е позволено да осиновяват, а хетеросексуалните бдят ревностно над потомството си :lol:
А когато хетеросексуалните умрат, нали все някой трябва да поеме тяхното потомство. Наси, отнасяй се сериозно към сериозните теми!

Concussion
01-31-2012, 12:08
Бог не съществува. ;-) А гей връзките са за удоволствие, не за създаване на потомство.

D1esel
01-31-2012, 12:24
Бог не съществува. ;-) А гей връзките са за удоволствие, не за създаване на потомство.

Тук не съм споменал думата потомство никъде. Говоря за това, че хората се раждат гейове, вероятно, за да има и кой да отглежда сираците!

EinGutesKind
01-31-2012, 13:50
Че защо някой трябва да ги осиновява, има домове за деца .... освен това, деца се осиновяват от хетеро двойки които не могат да имат собствени

D1esel
01-31-2012, 13:53
Че защо някой трябва да ги осиновява, има домове за деца .... освен това, деца се осиновяват от хетеро двойки които не могат да имат собствени

Само ти така си мислиш. Хетеро двойките са претенциозни - искат предимно новородени деца за осиновяване. А домовете за сираци не дават семеен уют, разбираш ли? Та там е почти като затвор, случват се ужасни неща.

M216
01-31-2012, 15:13
Не, не вярвам на такива неща. И не знам как при война ще се раждат повече момчета освен ако не се правят нарочно повече аборти и т.н. с цел да се раждат повече момчета.

D1esel
01-31-2012, 15:27
Не, не вярвам на такива неща. И не знам как при война ще се раждат повече момчета освен ако не се правят нарочно повече аборти и т.н. с цел да се раждат повече момчета.

Пич, не си толкова повърхностен, сигурен съм. Просто хората, които се възпроизвеждаме като хора, сме нещо като един жив организъм и имаме имунитет към намаляването на броя на мъжете, както и на броя на жените. Т.е. двете неща се съпоставят и никога не може да се случи да има примерно 5 милиарда жени и 2 милиарда мъже. При война загиват само мъже, което се компенсира с повече раждания на момчета през следващите години след войната. Доказано е, разрови се в интернет. Не говоря общи приказки.

M216
01-31-2012, 16:57
Ама как се компенсира - чрез аборти, когато детето не е от желания пол. Иначе не знам как става.

D1esel
01-31-2012, 17:20
Ама как се компенсира - чрез аборти, когато детето не е от желания пол. Иначе не знам как става.

Ама ако ще ми се държиш така повърхностно, няма да стане дискусията!

Компенсира се с нещо, което ние още не сме установили научно бе момче :D Наречи го чудо, магия... Но е факт. По времето на втората световна не са могли да разбират пола на бебето преди да се роди. А тогава са се раждали 3 пъти повече момчета в Русия, отколкото момичета.

M216
01-31-2012, 17:38
Е, ако има такова нещо ... но аз не знам и нямам обяснение. Даже за пръв път чувам, но няма да седна да търся.

D1esel
01-31-2012, 17:44
Е, ако има такова нещо ... но аз не знам и нямам обяснение. Даже за пръв път чувам, но няма да седна да търся.

Казвам ти го, така е. Чел съм много за това.