PDA

View Full Version : Дали да правя и това унижение:(



alabalaa2
01-31-2012, 11:02
Здравейте! Значи преди 1 седмица и няколко дни с гаджето ми скъсахме,по точно той ме скъса.Казва,че не иска да е вече с мен,но аз знам,че е объркан защото му пълнят главата с глупости.Знам че ме обича все пак ходихме 1 година и няма как за 1 седмица да спре да ме обича.Та така през тази една седмица аз му звънях,молих му се,обеждавах го че всичко ще се промени,Но той не и не.Та сега измислих последен шанс да си го върна.значи разбираш се с една приятелка да си уреди среща с него днес и вместо нея,ще отида аз.Знам че е унижение да му се моля и да правя такива неща но толкова го обичам че съм готова на всичко за да си го върна.Знам,че очи в очи е друго и имам малко надежда,че по този може да се върне при мен....:(((

dimitar_ak
01-31-2012, 11:19
Не го прави. Замълчи и спри да му се обаждаш. Остави да мине време и после сама ще разбереш дали има смисъл пак да опитвате да се съберете.

Bukuuu
01-31-2012, 11:25
Твърдо не. Вече си се унижила достатъчно. Замисли се колко е държал на теб щом се оставя хората да "му пълнят главата с глупости" и да те зареже.

ivcheto0o
01-31-2012, 11:35
Според мен с това молене и унижаване най-много да го отблъснеш още повече.


Знам че ме обича все пак ходихме 1 година и няма как за 1 седмица да спре да ме обича.
Не е задължително да е спрял да те обича за една седмица,това може да е бил дълъг процес на изтиване към теб.

Blitzcrank
01-31-2012, 11:45
Не мога да разбера какво значи да му пълнят главата с глупости... говорят лошо за теб пред него ли или... ако е така и някой тръгне да говори лошо за гаджето ми пред мене ше му спукам фасона .... Не мога да ги разбера някой момчета как се влияят от такива глупости все пак сте били заедно и изведнъж бум. Според мене или не те е харесвал толкова колкото си мислиш и просто си е търсил оправдание да те зареже или е някъф дебил и в двата случая не е за тебе.Казвам ти да го забравиш. ;/

Presley
01-31-2012, 12:32
НЕ. НЕ. НЕ.

Godzilla
01-31-2012, 13:16
Ако даден човек е решил да прекрати дадени взаимоотношения, той е твърдо решен в това, което прави. Поне за момента и следващите няколко дни. За 1 седмица няма да си е променил решението. Каквото и да правиш, той няма да размисли. Поне не и в този момент. С всяко нещо, което направиш, ти само затвърждаваш решението му да се раздели с теб. Показваш се слаба и неприятна. Моли се, увещавай го, обещавай, но не непрестанно.

Това, че си била съкрушена след раздялата не те прави слаба и не е унижение. Това са чувства и реакцията е напълно нормална. Остави го за момента, колкото и да ти е трудно и чакай той да се върне при теб. Но не като приятел.

Използвай времето, за да помислиш какво си объркала.

Audiophile
01-31-2012, 14:09
Толкова и те обича, щом се влияе от чуждото мнение и позволява това да пречи на връзката ви. Спри да го търсиш и виж какво ще стане, но като цяло не си губи времето излишно с човек, който не знае теб ли обича, чуждото мнение ли..

ChocolatexMuffin
01-31-2012, 15:08
Съгласна съм с всички! Не трябва да го правиш, спри да му се молиш, звъниш, просто спри контакта си с него.. Ако толкова много те обича,както твърдиш той ще се върне при теб. Не се излагай и унижавай повече. Не си заслужава, все пак има толкова много още..

Godzilla
01-31-2012, 16:06
Аз пак ще повторя, че това да покажеш, че обичаш тогава, когато можеш да загубиш любимия, не е унижение.

FuCKkK13
01-31-2012, 16:29
1во.. защо за една седмица ? може преди това да са изстинали чувствата му към теб и когато е видял,че няма шанс да се върнат те е отрязал.. 2ро. извинявайте ама на по колко сте,че се интересувате от чуждото мнение ? и к'ъф пикльо трябва да си,за да слушаш приятелчетата си за СВОЯТА сериозна връзка.. и 3то. ако наистина не ти обръща внимание и е изстинал към теб няма смисъл да му досаждаш на момчето.. щото да не вземе още повече да те отблъсква.. айде толкова от мене ;)

Dying
01-31-2012, 17:19
Замисли се заслужава ли си!

maybelinee
01-31-2012, 19:58
неее .....

Bomber
01-31-2012, 20:09
Като начало спри да му се обаждаш той трябва да е този,който да те търси дайте си малко почивка двамата разбирам че държиш на този човек,но не ставай чак толкова обсебена от него ;)

D3X
01-31-2012, 21:28
По-добре недей. Най-много да го отблъснеш... :( Ако те е обича ще се върне при теб. :)

kloely
02-01-2012, 09:44
Не се унижавай повече, не си заслужава. Аз допуснах тая грешка и нищо не се промени, освен че ми стана още по-тъпо. Запази си достойнството и продължи напред ; )

valdesbg
02-01-2012, 16:57
Ахааа, няма значение какво казва - той не разбира. Няма значение какво прави - той не разбира, него го манипулират. Той винаги ще е влюбен в мен, дори и да не ми го показва. Ало - слънцето ли си, Зевс, Христос? Слизай на земята.

Аз бих те изчукал и бих те захвърлил след това, ако ми го сервираш на мен.

Колко жалка може да станеш в опитите си да върнеш нещо, което така или иначе вече е отлетяло? 1 година бла бла... стига с тия лиготии. Човек решава че не иска да е с даден човек и това се случва мигновено. Кво като сте били една, две, пет години... писнало му е на човека и те е скъсал. Не е нужно да имаш висше за да го разбереш.

peace94
02-01-2012, 19:50
Първо, онова не е било унижение. Обаче това, което сега мислиш да направиш, е ТЪПО и крайно отчаяно, но главно тъпо. Ако човекът те е скъсал, значи не му пука за теб sad but true Стига си го мислила, колко време сте ходили и т.н., защото е БИЛО. Да, добре, било е готино, запази си спомена и продължи напред. Ако ще има още нещо с тоя човек, ще си проличи, не се притеснявай. Но го остави, ако случайно му залипсваш, той сам ще те потърси. Да не говорим, че момчетата като цяло, ако наистина харесват едно момиче, обикновено не се влияят от слухове, т.е. много е вероятно да не е (само) това причината. Имай малко женско достойнство и не му тичай по задника постоянно. Направила си достатъчно. Успех :)

nnn1993
02-02-2012, 19:39
Не го прави.

sunshineeee12345
02-10-2012, 06:06
По добре не го прави няма смисъл . . нека мине време ако те обича наистина той ще те потърси .. прави се на недостъпна

Mi6inka
02-10-2012, 06:11
Остави го, бе ! Така още повече го отблъскваш... спри да го търсиш и така ще видиш дали наистина те обича.. ако да, ще те потърси сам.

Hilary_
02-10-2012, 06:45
Първо той може да не е спрял да те обича от тази една седмица, а чувствата да са охладнели много по - рано.
Второ не прави тази простотия. Не си заслужава. Остави го.

sexa_na_kompleksa
02-10-2012, 07:58
Ако искаш да се видиш с него, обади му се и си уговорете среща като нормални възрастни хора.