PDA

View Full Version : Подарък за любимия за Св. Валентин



mmm_sweet
01-31-2012, 12:13
Целта ми е да го заведа на 2-3 дни на почивка в някоя почивна станция в България и в този сайт http://www.valentine-holidays.com/?p=feast&type=1&tid=8&gclid=CMfImKio-q0CFQXwzAodfXB7qw повечето намаления за почивки за празника са от "курорт Велинград". Изглеждат примамливи,но никога не съм ходила там,за да съм сигурна,а за другите почивни странции не са направили кой-знае какво намаление ( или са някакви забутани местности,които не съм чувала) Бихте ли ми предложили някой хубав хотел например в Банско,Сандански или Боровец (може и за други градове),където вие лично сте ходили и сте доволни от престоя си там и от цените :) Принципно аз мога да видя в интернет какви хотели има,но не това искам,бих искала да ми споделите от своя опит при посещаването на хотели на курортни места.Благодаря предварително!

xXxMixXx
01-31-2012, 19:48
В Боровец съм ходила, беше с карта (дълго е за обяснение) и в хотела беше топло и приятно, но няма как да намериш оферта за него, тъй като е база на военните. Като цяло обаче за Боровец като курорт мога да кажа, че е спокойно място и е идеално ако искате да изкарате една романтична почивка :-P
Приятно прекарване, съжалявам, че не можах да помогна.

mmm_sweet
01-31-2012, 20:04
В Боровец съм ходила, беше с карта (дълго е за обяснение) и в хотела беше топло и приятно, но няма как да намериш оферта за него, тъй като е база на военните. Като цяло обаче за Боровец като курорт мога да кажа, че е спокойно място и е идеално ако искате да изкарате една романтична почивка :-P
Приятно прекарване, съжалявам, че не можах да помогна.

Не ми е толкова за офертата,колкото до това да открия приятно и хубаво място,където сте ходили. Мога ли да попитам как се казваше хотелът?

anonymous708973
02-01-2012, 07:24
Какви пари можеш да отделиш? Виж в сайтове като Грабо, Колектива, Ниесме и т.н. Там има оферти за Велинград и Банско.

xoxi
02-01-2012, 08:18
В Банско съм била в хотел Шато Вапцаров.
Доволна съм като цяло от него. Има закрит басейн, фитнес зала, ресторанта е хубав, в някои от стаите има вани, има и такива с вградени камини, стълби и т.н. И външно и вътрешно е красив и уютен. За цени не мога да ти помогна, ходила съм преди 4-5 години и не помня. Но и да помнех, сега сигурно щяха да са други.

mmm_sweet
02-01-2012, 16:38
Какви пари можеш да отделиш? Виж в сайтове като Грабо, Колектива, Ниесме и т.н. Там има оферти за Велинград и Банско.

Гледах офертите,не са за хотели,които съм чувала,а вече един път ме преметнаха...

mmm_sweet
02-01-2012, 16:39
В Банско съм била в хотел Шато Вапцаров.
Доволна съм като цяло от него. Има закрит басейн, фитнес зала, ресторанта е хубав, в някои от стаите има вани, има и такива с вградени камини, стълби и т.н. И външно и вътрешно е красив и уютен. За цени не мога да ти помогна, ходила съм преди 4-5 години и не помня. Но и да помнех, сега сигурно щяха да са други.

мерси много за помощта :)

anonymous708973
02-01-2012, 17:24
Гледах офертите,не са за хотели,които съм чувала,а вече един път ме преметнаха...

За хотел "Бор" знам, че е хубав, а "Гранд хотел Велинград" също бил готин.