PDA

View Full Version : Ям, но не пълнея.



CTPAXX
01-31-2012, 14:54
Вместо да пълнея ,аз отслабвам ... Някакви препоръки ? ям по 4 пъти на ден и пак отслабвам :@
П.С Извинявам се ако съм в грешен раздел.

honeytoo
01-31-2012, 14:58
Ми то много зависи и от това какви храни ядеш......а не по колко пъти.

ChocolatexMuffin
01-31-2012, 15:12
Започни да ядеш храни, от които да качваш !! Увеличи въглехидратите, както й мазнините.. Зависи от храната, не от това, колко пъти ядеш! Не разбирам искаш да надебелееш ли, какво?? Радвай се, има много хора които искат да са така !!

ch0c0late44
01-31-2012, 17:32
И какъв е проблема?Че отслабваш ли?!
недей да се тъпчеш с разни боклуци само и само да надебелееш - някой ден много ще съжаляваш.Храни се здравословно и нормално...
и аз съм слаба,не се ограничавам от нищо и съм си добре..(да чукна на дърво ;д)

Djenka
01-31-2012, 17:32
А защо се дразниш от това, че отслабваш?

И моето тяло е така, каквото ям не ми се лепва никъде (е, може би на бедрата ;д).

Но се радвай за себе си :) , много момичета искат да имат такова тяло. :)

Vannesa
01-31-2012, 18:52
Не се напъвай да ядеш боклуци. Слабите поради хубави гени хора си мислят, че могат да нагъват каквото си искат , независимо колко е мазно , и нищо няма да им стане. Не е така, защото мазнините се натрупват по вътрешните и външните стени на органите ти и ги затрудняват неимоверно и неусетно, също така нездравословното хранене е първа причина за акне, болести и проблеми с цикъла.

Само защото си слаба не означава и че имаш хубаво тяло и че не трябва да спортуваш - слабо не значи стегнато. Отпуснатото тяло е грозно независимо от килограмите. Не се измъквай от редовни, макар и леки упражнения.

Аз бях абсолютно същата до 16 годишна възраст. Въобще не си давах сметка какво поглъщам.После започна леко да си ми личи, но се усетих и сега съм здравословно слаба, стегната, храня се внимателно и тренирам. Не се възползвай от гените си, ще ти се връща като пораснеш.

:)

toad
01-31-2012, 19:00
Гледайте пола първо , автора до колкото разбрах е момче и е нормално тогава да се притеснява . ChocolatexMuffin ти даде основните препоръки .

Di
02-01-2012, 19:38
иди на диетолог
така направих аз
3 месец диета + фитнес = 8кг

fenkaaa
02-03-2012, 02:10
Ами радвай се ;д