PDA

View Full Version : Наистина имам нужда от помощ!!! :ххх



LolaBunnyyy
01-31-2012, 17:50
Здравейте.. Наистина имам нужда от съвет знам че е дългичко но ако не беше толкова важно изобщо нямаше да пускам тема. Момиче на 15 съм. Сестра ми е на 23 и не живее вече с нас. Бях писала за проблема на майка ето в тази тема http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/509514-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B5%D1%81%D0%BD%D1%8F%D 0%B2%D0%B0%D0%BC-%D1%81%D0%B5-%D0%B7%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D0%BA%D0%B0-!!!
Тази вечер пак стана така не ми издръжаха нервите и се развиках на баща ми и му казах че защото той я ядосва става така. Той се засегна и тръгна на мен да крещи ама бях толкова притеснена за майка че изобщо не помня какви ми ги наговори. Беше пиян. През цялото време се държа едно такова подигравателно. Наистина, казвам ви ще се побъркам. Не ми издържат нервите иде ми да го хвана и не знам. Смятайте доколко ме ядосва вижда че и на мен не ми е добре, майка също аз цялата треперя от нерви и той продължава да ми говори.. ? Въпроса ми е да кажа ли на сестра си ? Ако майка разбере че съм и казала много ще ми се кара не иска да я притеснявам, от една страна е така и аз не искам досега колкото и да са се карали наще дори и до бой да се е стигало нищо не съм и казвала и предполагам тя си мисли че всичко се е оправило и че вече не е така, както беше и когато живееше с нас. Но това което става с майка, страх ме е да не се стигне и до по-далеч. Баща ми наистина не го осъзнава, първо мислех да говоря с него но няма да има смисъл така или иначе отношенията ни не са добри,ще стане още по-зле и ще започнат да се карат с майка, но ако кажа на сестра ми ... тя ще се притесни много. Това което мисля че и има е "епилепсия". Прочетох всичко и симптомите отговарят. И най-вече причините са или епилепсията се появява при самото раждане или от травма в главата. При майка е второто... когато баща ми я стисна за главата точно тогава за първи път се получи това припадане изтръпване и всичко останало. И оттогава насам е така всеки път като се ядоса. А тази вечер като се ядоса толкова силно я заболя главта,пии хапче и така легна. Не издържам вече, наистина не знаете какво ми е ... Ако кажа на сестра ми ще се притесни много а майка ще ми се ядоса но ако не и кажа ще продължава така както сега и единственото което ми остава да направя е да се надявам да не се стига до по-лошо. ;х

LolaBunnyyy
01-31-2012, 17:54
Извинявам се, без да искам пуснах темата си 2 пъти. Моля едната да бъде премахната. : )

ImmortalSportFreak
01-31-2012, 21:57
Говори спокойно един ден с майка ти и й предложи да направят развод с бащата - не може да ви причинява такива проблеми и да продължавате да живеете заедно.Пък си има и наказания за телесни повреди - удара в главата си е една сериозна такава.Също така й препоръчай да отиде на лекар и да си направи изследвания.
А що се отнася до сестра ти - по-добре не й споменавай тези неща.Тя и да иска да помогне,няма да може,защото е далеч,така че най-добре не я притеснявай излишно.

Успех!

tenyaki
02-01-2012, 14:31
Виж ще ти кажа само едно - още оиоткакто се помня нащите се караха замерваха се с ко ли не - е не са си посягали но.......... ще видиш че ако се разведът ще се чувстваш добре-добре ще е и за тях-поне аз мисля така , че когато хората се нервират няма нужда да са заедно е сега.....не ставаш най - щастливия човек на света но .... не знам помисли си