PDA

View Full Version : damn !



polssa
01-31-2012, 20:40
не знам що ви го пиша тва...но днес се замислих колко преебано е поколението ми
всички си мислят колко е яко, че всичко е модернизирано и лесно....
аз съм на 14 (доста скромна възраст ) и вече мразя някои от нещата на ХХI век... защо ?!
защото ми писна от ТЪПИ кифли, мачовци и комплексари, писна ми от драмите и глупостите на шибания материален свят-винаги е бил такъв, такъв ще си остане, но по дяволите, с всеки ден ставаме все по-ограничени ..!
Какво става тук ...няма нищо наистина стойностно, за което да живееш..понякога съжалявам, че не съм се родила през 80-те примерно...и то извън България (не мисля, че и комунизмът е яко нещо.. ) ... къде остана рок енд рола ? Къде е световният мир ? .....къде е бурният живот?...всичко е лесно и монотонно.....
Не си мислете обаче, че съм няква луда, обикновено момиче съм, което просто се възмущава от заобикалящата го среда...обичам живота си и средата, в която живея е добра, защото хората около мен мислят по същия начин, ноо..не е в това смисълът.
Предполагам, че ще получа някви негативни коментари относно тва, другата възможност е изобщо да игнорирате темата....се тая, тва е моето мнение и исках да си излея всичко, щото ми писна.
Благодаря и приятна вечер :*

toad
01-31-2012, 21:09
Жалко , че не си се родила по-рано , ние баш децата на прехода имахме по-обикновени , спокойни и естествени години , въпреки лишенията по онова време . Все пак от материална гледна точка не мисля , че можете да се оплаквате . Всички удобства , дори и повече са ви предоставени ,въпрос на избор е дали ще се възползвате от възможностите на вашето време . Ще дойде момента , в който ще се адаптираш по-добре в съвремието и тези неща повече няма да ти правят такова впечатление , млада си още ;)

fen7asy
02-01-2012, 09:25
уелком ту да джангъл

yakuza_
02-01-2012, 09:39
monthlies strike agaiN !