PDA

View Full Version : Измъчвам се ;(



Tajnomomiche
01-31-2012, 23:45
Един въпрос не ми дава спокойствие от седмица насам .... и реших да споделя с вас.
Преди около 5 месеца бившият ми приятел ме заряза. Това беше много тежък за мен момент, не излизах с дни и плачех, пишех му и очаквах да ми отговори , но той така и не го направи ... . След време започнах да свиквам с мисълта, че просто никога повече няма да го видя или да го чуя и реших да дам шанс на едно добро момче да е с мен като си мислех, че ще ме направи щастлива. Но уви не се получи :s когато съм с него всичко е наред, но щом се прибера в нас отново бившия ми приятел е в мислите ми . И все пак реших да си остана с другото момче, да му дам шанс, защото той наистина се отнася добре с мен и просто не заслужава да го зарежа така :(. Помислих си, че постъпих правилно и ето че преди седмица се случи немислимото ...човека който ме заряза преди 5 месеца и изчезна, ми писа сякаш нищо не е било. Разпитваше ме как съм, как върви живота и такива неща и в един момент ми изръси : Вярно ли е това, че си сгодена (понеже на глупавия facebook съм се писла сгодена с приятеля ми), на което аз му отоговорих не и след това си писахме още малко и каза , че ще става. Преди 3 дена имах изпит и както винаги да не остана по назад след като разбрах, че съм го взела с добра оценка реших да се похваля във facebook-а на статус ( еххх тоя facebook :d) . По едно време забелязах, че бившия е харесал въпросния статус и реших да действам първосигнално и му писах аз. Отново се заприказвахме, похвали ме за изпитa и от приказка на приказка започнахме да си говорим за минали случки и преживявания заедно и ми спомена , че на миналата нова година с мен си е прекарал много хубаво. И така аз отново започнах да си давам надежди, че може би иска да е с мен и адски много се измъчвам. От една страна, защото си имам приятел и не е редно, а от друга защото може би ми е писал без да влага някаква мисъл .... и не знам, но ще полудея. За това реших да ви споделя и да видя вашето мнение, дали наистина се интересува още от мен или просто на мен много ми се иска да е така :(

kloely
02-01-2012, 09:10
Знам, че сигурно не е това, което искаш да чуеш, но не мисля, че трябва да се занимаваш с бившия си отново. 5 месеца не се е сетил за теб, но когато си продължила напред с друг, изведнъж почваш да му липсваш. Разбирам, че той ти е влязъл под кожата, но на твое място не бих се занимавала отново с него. Колкото до другото момче, той знае ли, че "му даваш шанс, но не спираш да мислиш за бившия си"?

D3X
02-01-2012, 09:31
От тези неща, които си написала се вижда, че на бившия ти не му е много зор за теб. Остави бившия в миналото и дай шанс на това момче, защото най-много само да съжаляваш още повече. :)

autumn666
02-01-2012, 10:11
Нищо лично, но не мислиш ли, че това, което си направила е адски тъпо и нечестно спрямо сегашния ти приятел? Ти очевидно още имаш чувства към бившия ти, щом като се прибереш след ден, прекаран с новото ти гадже, отново се сещаш за него и се измъчваш и щом направо изпадаш в безумно щастие, че ти е харесал статуса във Facebook и тн...
Мисля, че е леко подигравателно спрямо момчето - да му "дадеш шанс", при положение, че не си готова още - нямаш чувства към него, до колкото разбрах, мислиш само за собственото си щастие, един вид се опитваш да забравиш бившия ти с негова помощ, а той дали ще е щастлив ако узнае, че лъжеш, че не си с него и, че се надяваш да възстановиш предишната си връзка? Не мисля, че трябва да си с това момче.
Просто питай бившия си открито какво иска от теб, изяснете се... Всъщност, защо скъсахте, колко време бяхте заедно? Ако не е нещо толкова сериозно като изневяра да кажем, всеки има право на втори шанс... А като гледам ти искаш да му го дадеш. Говорете, ако той не иска да сте заедно - здраве да е, но си намери някой, към който наистина ще имаш чувства, а не просто "да му дадеш шанс".

Godzilla
02-01-2012, 12:11
Не се поддавай на такива трохи. Дръж се нормално с него и не му пиши първа, докато не ти каже в прав текст, че иска да опитате отново.

А това с новото момче е гадно, но повечето хора така постъпват.
Всеки е егоист и гледа първо себе си.

fenasf
02-01-2012, 12:15
Това жената...к'во да кажа - даваш й всичко, тя се изсира отгоре. Върви си при бившия и страдай, не заслужаваш момчето, с което си сега. Ебаси егоизма.

toad
02-01-2012, 12:54
Давай , смачкай и изхвърли този , който се отнася добре с теб и се върни при онзи , който те е зарязал . Пък ако започне и да те бие и обижда ще си на седмото небе ;)

valdesbg
02-01-2012, 16:49
Жалка си... наистина :)

Пича не влага нищо в това. Явно е че ти си си решила че ти е хубаво да се измъчваш и да се разпъваш на кръст. На мен ми е интересно защо?