PDA

View Full Version : Диети Целулит Отславане



loveisnotalovegame
02-01-2012, 12:00
Na 12 godini sam no skoro shte pravya 13 . kakvo tryabva da yam zada si maxna celylita . !?!? sega shte probvam c anticelulitni kremove.. ama mi kazaha poznati koito sa polzvali che ne im deistvat i cakata e poveche v masaja .. ZABOGA POMOSHT . predi godina byax edva 30 i nyakolko kilograma byax syper slaba . a sega sam 50 .. i po skoro nesam debela . no imam malko koremche . iii napalnyax v bedrata i dypeto . dieta li tryabva da izpolzvam kakvo ??????? Xodya na fitnes pochti redovno no ot 1 sedmica ne sam xodila ./.. a i nyamam mnogo vremme za fitnes. iskam neshto lesno i barzo . gotova sam da se podloja na vsichko ...... dori da ne yam ako tryabva ...... veche mislya da ne dokosvam hrana !!

ysmivka
02-01-2012, 12:56
Та ти си едва на 13 за какви диети си тръгнала да говориш!! Осъзнай се!! Най - малкото от което се нуждаеш сега е диета!!! Просто си яж нормално без да се лишаваш от каквото и да било! Яж си от всичко, но в умерени количества! Ако правиш и някакви упражнения и спортуваш няма да имаш проблеми!!!

cwetit
02-05-2012, 17:16
И аз съм като теб ... до към 5-6 клас бях супер слаба,после незнам какво ми стана и напълнях.Сега съм към метър и 58 и съм 50-51кг , на малко повечко годинки ама.. ;д Давай повече движение , ходи си на фитнес по-често,остави тестяното,газираното и пърженото (ако въобще ги употребяваш) и наблегни на водата,лодовете и зеленуците.На мен също ми казаха,че ми било проблема това,че ям само по 1 път на ден-трябвало да се яде по малко , но пък по-честичко, и най-малко 3 пъти.Надявам се да съм ти помогнала поне мъничко :p

kalpazanka
02-05-2012, 17:20
Не толерирам латиница.