PDA

View Full Version : Sony Ericson Xperia X8



Jessie
02-01-2012, 12:36
Отскоро се сдобих с такъв, но честно казано... май се оказа грешка, щото никога не съм харесвала тъч скрийновете. Още повече пък топлинните и при тия студове се чудя вече кога ще даде бъг.
Но пък съм чувала и да го хвалят...

Искам просто да чуя допълнителни мнения, критики и коментари по модела, за да знам като цяло с какво си имам работа и изисква ли се някаква по-специална поддръжка.

bloodyF
02-01-2012, 15:25
влезни във форума на андроид бг, има си отдел за телефона
аз имам такъв и да ти кажа честно не ме кефи много
преди няколко седмици се рестартираше сам всеки ден, но се оказа че е от бъгаво приложение
общо взето всичко е до поддръжка, купи си калъф, не го изпускай по възможност, обнови си версията на андроида до 2.1 и като изключим камерата и батерията, другото му е окей :) питай конкретно нещо ако искаш

mlakniwe2
02-01-2012, 15:31
аз съм с него от година и нещо и съм много доволен-батерията държи 4-5 дни, има си уай-фай и разни други, дисплея е супер

Jessie
02-01-2012, 19:44
Ами... да. Сега се сетих нещо да попитам.
Качвах си с USB кабела разни песни и снимки.
Песните ок, знам къде да ги намеря, как да си сложа рингтон, аларма и т.н., ама снимките нещо не мога да намеря къде са... в сми, на самия телефон в СД картата, ама нещо са ми неоткриваеми :( ...

bloodyF
02-02-2012, 17:03
рингтон в настройки, аларма аз си свалих от маркета alarm clock xtreme
картинките за дисплея си свали multipicture live wallpaper
директно като влезеш във file manager там са ти, не в подпапки
за картинка на десктопа
задържаш за секунда две по средата на дисплея

mlakniwe2, как 4-5 дни :O

Jessie
02-02-2012, 18:37
Благодаряя :))

DaNGeRousLy
02-03-2012, 10:37
mlakniwe2, как 4-5 дни :O

Кое му е странното .. хаха
Аз също съм с него и ми държи по толкова.
А за версията на андроида - моята е 2.3.7 . Има си мулти тъч, флаш плеър, всичко.
Ако си поиграете малко с него, гледайки андроид форума, тела става зверски.
Не знам какво не ви 'кефи'.
А до това да даде бъг от температурата, това е смешно .. няма за какво да се притесняваш. :D

bloodyF
02-03-2012, 17:17
еми моята кара по 2 дни максимум, това е странното
а мен ме е страх да бърничкам наляво надясно да не го брикна (май така се казваше..)