PDA

View Full Version : Как да разбера дали не му досаждам?



tItEufFf
02-01-2012, 14:59
Има едно момче, с което се запознахме по фейсбук, виждали сме се няколко пъти, но никога не сме си говорили. Разменихме си номерата преди малко повече от месец. Говорим си някъде около 2-3 пъти седмично. Но всеки път преди да му изпратя съобщение се чудя дали не му досаждам. Миналата седмица реших да си поиграя малко с него, спрях аз да пращам първа смс-и , след една седмица той ми прати смс. Все си мисля че това означава че все пак не е безразличен и му е приятно да си бъбрим. Ама примерно, събота си говорихме много сладко от сутринта до вечерта, но неделя като му пратих съобщение хич не ни вървеше разговора...
и така де не знам, аз много го харесвам, и малко ме е страх да не прекаля. Всичките ми приятелки като си харесат някое момче си пишат всеки божи ден. Но аз не мога, просто ми е тъпо да си пиша с някой всеки ден. Пък и той май е като мен, беше си сложил статус във фейсбук "Любовта е като сос. Когато е в голямо количество, е гадно!" (да знам че не трябва да се съди по фейсбук, ама.. ;д ) Момчета отговаряйте и вие, каква е границата за вас?

valdesbg
02-01-2012, 16:44
Въх... чак след седмица се е сетил за теб... а иначе само ти му пишеш първа.

По скромните ми сметки си доооста назад в класацията му с "не-толкова скучни хора".

Ако ме разбираш (:

MartinWesker
02-01-2012, 16:48
Имах приятелка, която всеки ден по няколко пъти ми звънеше по телефона. Казах и че не е нужно постоянно да ми се обажда, защото ме 'задушава'. Тя ме разбра и оттогава всичко беше наред. Според мен не му досаждаш. От това, което чета, мисля, че не си му безразлична: вижда нещо в теб, хубаво му е да общува с теб, супер! Защо не го поканиш да излезете, да се опознаете по-добре на живо?

anonymous708973
02-01-2012, 17:19
Защо, за Бога, си говорите 2-3 пъти седмично и дори не сте излезли на живо?

tItEufFf
02-01-2012, 17:39
Не, не винаги аз първа му пиша. ;)

Еми аз няма да посмея да го поканя да излезем. Тренираме в една зала, но различни спортове, така че понякога се виждаме но винаги отдалече .. и само си махаме.

anonymous708973
02-01-2012, 17:41
Ти сериозно ли? От това по-лесна ситуация да го поканиш едва ли има.

TheBeliever
02-01-2012, 17:45
Ти сериозно ли? От това по-лесна ситуация да го поканиш едва ли има.

Точно.

Не се изисква чудовищна смелост за "Какво ще правиш утре след тренировката? Айде с мен на кафе."

thelover3
02-01-2012, 19:42
Ама примерно, събота си говорихме много сладко от сутринта до вечерта, но неделя като му пратих съобщение хич не ни вървеше разговора...

Еее не всеки ден е велик ден!

valdesbg
02-01-2012, 19:50
Вие посещавате едно и също място, по едно и също време и се занимавате с еднотипни неща... и ти се чудиш как да го поканиш?

Ай, ай, ай... фийсбукакето си оказва влияние...

thelover3
02-01-2012, 19:57
Ай, ай, ай... фийсбукакето си оказва влияние...

Да, човек, да...
Цял ден във фейсбук и тем подобни, а на живо са само на едно "здрасти". И дори не може да го покани на среща.

tItEufFf
02-01-2012, 20:20
Еми да де, ама ако не беше фейсбук нямаше и да се запознаем, така че.. Но съм съгласна с вас де :/ (за жалост сте прави)
Ама ние сме в залата по едно и също време за 10-15 минути някъде, той почва много по-рано от мен и следователно свършва по-рано. Иначе добра идея..

xXxMixXx
02-01-2012, 20:40
Покани го да излезете.

anonymous708973
02-02-2012, 06:20
Точно.

Не се изисква чудовищна смелост за "Какво ще правиш утре след тренировката? Айде с мен на кафе."

Или по някаква случайност да не може да се оправи с някой уред. :Д

thelover3
02-02-2012, 12:51
Еми не може да разбереш дали те харесва, без дори да сте излезли на кафе(примерно). Просто го покани едва ли ще ти откаже. Пък и на срещата ще разбереш дали има някакъв интерес и така нататък. Пример"Здравей, утре зает ли си? Хайде на кино с мен!" Абе не е много сложно, просто не се притейнявай. Няма от какво ;)

necrophiliaa
02-02-2012, 13:46
Като не ти отговаря като виждаш , че се държи пресилено !

JuStElly
02-02-2012, 15:14
Ако си яка,значи те харесва,ако не си... едва ли :) Така мислят момчетата...не търсят нито любов,нито дълги връзки,стига сте се тормозили.

thelover3
02-02-2012, 15:54
Ако си яка,значи те харесва,ако не си... едва ли :) Така мислят момчетата...не търсят нито любов,нито дълги връзки,стига сте се тормозили.
Не всички мислят така. Има и свесни момчета. Това, че ти познаваш само такива, или пък си имала връзки само с такива, не означава, че абсолютно всички момчета са такива.

Dying
02-02-2012, 18:28
Аз пък мисля, че ако имаш някакъв интерес към теб, щеше да те търси по-често.. Не знам, но от прочетеното, ти си тази, която "не може да диша", ако не е говорила с него...

Bukuuu
02-03-2012, 00:05
Може някой ден да идеш малко по-рано на въпросното място където тренирате. Погледай го малко отстрани и когато свърши тренировката му иди при него и го похвали примерно.. завържете някакъв разговор. След това може да кажеш нещо от сорта на "Абе с теб какво сами си пишем, защо не излезем на кафе някой път?" Ако ти се струва прекалено го дай по-леко.. намекни му по някакъв начин.