PDA

View Full Version : Лаптопът ми изключва



shadow4e
02-01-2012, 15:14
Лаптопът ми изключва, на какво може да се дължи това? Изчистих го от вируси, след това ми го преинсталираха, прегряваше, та го заведох и да го изчистят от прах. Вече смъкна на 50 градуса, но пак изключва и то обикновено още на втората минута. Сега се задържа, хах.

NightGuardian
02-01-2012, 15:33
от отоплението в стаята е. И , ако пуснеш няколко неща наведнъж така става. Пуснеш игра , winamp и skype и тези лаптопи почва да се чуват , все едно ще излита :D

shadow4e
02-01-2012, 15:36
Щом изключва на втората минута, значи не е от претоварване, тъй като често още нищо не съм пуснала. Иначе температурата сега е добра 47 градуса държи, а преди почистването стигаше 90, въпреки че видимо не ставаше толкова топъл.

NightGuardian
02-01-2012, 15:37
Ама като има силно отопление в стаята , няма значение , че не го натоварваш толкова , той просто си загрява. :)
Дори да не е много силно , тези лаптопи са много изнежени :D

yakuza_
02-01-2012, 15:43
щом са го изчистили не би трябвало да е от това, знам защото и моя прегрява и по принцип имам допълнителен вентилатор, според мен лаптопа просто не те харесва и не желае да има контакти с теб

shadow4e
02-01-2012, 15:50
Абе как ще е от температурата в стаята, то тогава лятно време лаптопите въобще не трябваше да работят. :Д То в другият апартамент аз седя завита с юрган, та хич не е толкова топло.

Якудза, хич не ми говори такива неща, че и без това всички ми напуснаха живота и се чувствам необичана. :Д Той три години беше с мен, старичък е вече, ама докато не почна пак редовна работа, не мога да си позволя нов.

Claymore
02-01-2012, 15:57
Занеси го на ремонт. Имах същият проблем и ми дадоха следното обяснение: "Еди какво си било паднало, понякога се случва, просто трябваше да се намести."
Човека видя, че съм момиче и реши да не се занимава, но повече не съм имала такива проблеми.

M216
02-01-2012, 16:44
Ами ти нали искаше да ти напусна живота и аз затова. Ама ако искаш, ще се върна.

yakuza_
02-01-2012, 16:57
Винаги може да си позволиш нов, пусни си обявата в escrotbg и късмет !

psychopath
02-01-2012, 16:57
Айде Илко с теб сме...натегай, приятел! :d

M216
02-01-2012, 17:22
Лафа ти се изтърка.

shadow4e
02-01-2012, 17:37
Айде Илко с теб сме...натегай, приятел! :d
хахахах а аз вчера толкова хубави неща ти пожелах, пък ти сега :Д


Алекс, имах предвид невиртуални контакти, а с теб няма как да сме реални приятели. :Д

Клеймор, възможно е, да, утре май ще го нося. Да се бях сетила днес и без това го отваряха..

M216
02-01-2012, 19:52
Няма нищо, те по принцип хората ме харесват, само ти си някакво изключение, ама ще се поправиш сигурно.

shadow4e
02-01-2012, 20:06
Алекс, става ми кофти като пишеш така. Просто имаме непреодолими различия, ти не харесваш кучета и други неща. Аз по това си избирам приятелите. :Д

Якузда, нямам шанс за там, там са само някакви добри каки и не само и няма да се вредя. :Д

psychopath
02-01-2012, 22:13
Алекс е антифа... :d

NaOH
02-01-2012, 23:39
Тей ли бе, Илко? Оставил си мичото само?
Пфу, нямаш срам :(

SunFlower95
02-02-2012, 19:19
Имах и още имам абсолютно същия проблем.. При мене както си работя (без да го натоварвам) и изведнъж изключва сам, показва се един син екран (така наречения Син екран на смъртта) и после си се включва отново. Понякога се случва на всеки 2 мин, понякога с часове всичко е наред. Занесох го на ремонт и казаха, че имало някакъв проблем с хард диска и трябвало незабавно да се смени, нещо се бил изтрил и не възпроизвеждал нормално функциите на windows-a ..дадохме 200 лева за нов хард диск + още за преинсталация и т.н. И след вс това преди няколко дена пак се изключи..а след всички пари, които дадохме, за да го оправят просто ми идеше да го забия в земята ... При теб подобно ли е? В смисъл показва ли ти се този син екран?

shadow4e
02-03-2012, 02:04
Алекс, прочетох го още първия път, но не знаех какво да ти кажа. Отношението към животните е важно за мен. А антифа не ти и трябва да знаеш какво е. :Д

NaOH
02-03-2012, 09:06
Не, че не искам котка. Предпочитам фенерче или хеликоптер.

:razz: :razz: :razz:

Canis_Dirus
02-03-2012, 09:53
Лаптопът ти изключва?
You can't turn him on!

Деменцията на Илко се засилва. Купете му пумпал и фенерче. Купете му шапка с вентилаторче.
Илко, кога смяташ да се лишиш от девствеността си?

Сиромахкиня
02-03-2012, 12:31
:razz:
омг

Canis_Dirus
02-03-2012, 14:45
Съсредоточете се на проблема на шадоучето.

Защо й изключва лаптопа? Разбрахме, че е вдигал много температура, че е стар и прото му е трудно да поддържа работеща ерекционна система повече от 2 минути.
Проблемът е сериозен.

Canis_Dirus
02-03-2012, 15:00
Искаш фенерче, за да си го завираш в ануса! А хеликоптерчето и него ще си го завираш в ануса и ще се правиш на Карлосн, който живее на покрива. Отговаряш на описанието, но само на вотрата част "красив, умен, прилично дебел мъж в разцвета на силите си" само трябва да добавим, че оплешивяваш :D

shadow4e
02-03-2012, 18:31
Той си работи вече, открих проблема, малко почивка сега и ще търсим нов. :Д

А това с котката и фенерчето ме разби, хората, които си взимат животинка, също имат фенерчета, а някои и хеликоптерчета и даа водят нормален живот.

Канисе, как си ти? :)

NaOH
02-03-2012, 18:49
Какъв е бил проблема?

shadow4e
02-03-2012, 18:52
При лаптопа - захранването, оказа се, че е прекъсвало за част от секундата, а батерията не държи въобще. Лампичката не спираше да свети и затова не разбирах, че е от него, защото видимо нищо му няма. Дано е това, де, но сега го смених и нямам проблеми. (sun)

NaOH
02-03-2012, 18:56
хм, ясно. дано тогава това да е бил проблема :Д

qkataa_123
07-29-2016, 06:41
Имах и още имам абсолютно същия проблем.. При мене както си работя (без да го натоварвам) и изведнъж изключва сам, показва се един син екран (така наречения Син екран на смъртта) и после си се включва отново. Понякога се случва на всеки 2 мин, понякога с часове всичко е наред. Занесох го на ремонт и казаха, че имало някакъв проблем с хард диска и трябвало незабавно да се смени, нещо се бил изтрил и не възпроизвеждал нормално функциите на windows-a ..дадохме 200 лева за нов хард диск + още за преинсталация и т.н. И след вс това преди няколко дена пак се изключи..а след всички пари, които дадохме, за да го оправят просто ми идеше да го забия в земята ... При теб подобно ли е? В смисъл показва ли ти се този син екран?

И на мен в момента ми е така лаптопа и за да не пиша нова тема искам да ви попитам какво трябва да направя за да си го оправя,миналата седмица пак така стана обаче по някакъв начин се оправи и след 2 дена пак почна така