PDA

View Full Version : Има ли любов??



gersinkaa
02-01-2012, 16:57
Здравейте всички! Не знам дали въобще това е правилния раздел и дали въобще трябва да пусна темата тук, но.. Ако има нещо нередно модераторите да я заключат..
Адски много съм разочарована.. Да, на 14 съм, но наистина разочарованието е голямо..
Имах само едно гадже, което ме обичаше, аз него-също.. ОбичаШЕ... след като му отказах секс скъса с мен.. Даже не съм сигурна дали ме е обичал.. вече..
Харесвах още едно момче.. Станахме приятели, говорихме си.. уж се сближавахме.. Една моя приятелка беше близка с неговия най-добър приятел, на който е споделил, че щял да иска да спи с мен 1-2 пъти и да ме зареже.. И на него му бих шута.. Да, трудно ми беше, явно го бях обикнала по някакъв начин..
Запознах се с момче на 22.. Той започна да ми казва колко съм била хубава, харесвал ме, да се усмихвам по-често, защото имало един човек, който обожавал усмивката ми.. Бил ''влюбен'' в мен.. Аз май от части му се вързах.. Но разбира се не бях чак толкова глупава, че да бъда с него.. Той видя, че номера няма да се получи. Останахме си приятели и накрая реши да бъде честен с мен и ми каза ''амии.. аз май те исках за една вечер..''... Наистина ми стана ужасно гадно, почувствах се като боклук, казах му ''така ли?'' той каза ''нее, не ме разбра, не за една вечер'' и аз адски много се ядосах и го попитах ''значи за две?'' и не исках повече да споря с него..
Въпроса е има ли любов? Аз ли попадам на идиоти? Айде, първите бяха на 15 и на 16, нормално, ама защо и той? Ако се бях вързала? Не ми е проблем да си легна с някой, но защо за една вечер?? Защо всички търсят секса? Защо и мен не ме намери веднъж любовта, по дяволите... За еднократна употреба ли съм? ;x

SisiStrange
02-01-2012, 17:03
На 14, ако общуваш с такъв тип момчета и, ако вярваш само на приказки пък не обръщаш внимание на действия, да не говорим за доста малоумната ти представа кога и как някой обича, не, няма любов.
При малко по-зрели хора има и още как.

valdesbg
02-01-2012, 17:03
Космоса не е виновен, ракетата е крива.

Малка, наивна и глупава си. А тая комбинация е страшна :) И затова получаваш това отношение.

С малки букви - колкото по големи намираш толкова по явно ще те търсят само за секса. По много причини, главната у теб. Излез от саксията в която растеш, или стой консерва до 18.

gersinkaa
02-01-2012, 17:08
До някъде с първото момче имаше любов, имаше я тръпката, докато всичките му приятели не го направиха и на него му омръзна да стои девствен.. явно..
И май май наистина съм много наивна...

Cold_Tearsss
02-01-2012, 17:08
" ОбичаШЕ... след като му отказах секс скъса с мен."
/FACEPALM

http://verydemotivational.files.wordpress.com/2011/03/demotivational-posters-quadruple-facepalm.jpg

Въобще не те е обичал, искал е да спи с теб.

"Въпроса е има ли любов? Аз ли попадам на идиоти?"
Да. Да.

"Айде, първите бяха на 15 и на 16, нормално, ама защо и той? "
Годините не са от значение. Има хора на 50 години като деца се държат...

BTW Къде ги намираш тези? Много ми стана интересно.

thelover3
02-01-2012, 17:10
Ти си на 14. Какво очакваш да иска момче на 22 от тебе? Хвани си някой на 14-15 и гледай да е свестен. Опознай го добре, преди да се захванеш с него. Ако момчето е свястно и те обича, няма да имате проблеми. А първият ти приятел, е бил с теб само заради секса. Да, любовта съществува, но ти си още на 14-малка си. Явно все си харесваш такива, които търсят само секс, пикльовци на по 16, които само ще се възползват от чувствата ти. С една дума- използвачи. Но повярвай ми, има и свестни момчета!! Сега колкото и да не ти се вярва такива съществуват, както и любовта. Просто опознай хората добре, преди да тръгнеш с тях. Това от мен.

gersinkaa
02-01-2012, 17:16
Cold_Tearsss - ха де.. питай ме..

thelover3 - до сега не съм се запознала с момче на моите години или по-голям от мен с 2-3 години, което да не иска това.. Толкова е странно.. Само аз попадам на балъци, май.....

Cold_Tearsss
02-01-2012, 17:19
Съвсем сериозно те питам. :D

BTW Ако искаш да си имаш гадже, избери си го ти, вместо той теб. Това е моят съвет.

fluffy_^
02-01-2012, 17:28
Аз не бих си позволил да кажа на момиче че я обичам докато не и го докажа = ) ! колкото по темата тоест това което питаш от което знам и съм чувал от много момичета поголямата част са такива така че свиквай "

LeprikonA
02-01-2012, 17:35
^ ти си момче ?!?!


иначе по темата ти СиСи си го каза. на 14 си, едната усмивка ти се струва любов май. на всичко отгоре да се замисляш как точно обшуваш с тия момчетa? само гледайки ти снимката ме отказа тотално.

gersinkaa
02-01-2012, 17:36
Cold_Tearsss - Намирам ли ги, те ли ме намират... И аз вече не знам.. Поне за едно се обичам така да го кажа-на нито един не съм се вързала.. :)

fluffy_^ - да ти кажа ще започна да свиквам.. Но все пак някъде вътрешно се надявам да намеря момче, което да не е като всички ТЯХ...

LeprikonA - Извинявай, но си в голяма грешка... Не мисля, че една усмивка ще ме накара да кажа ''влюбен е''.. Снимката май наистина изгражда много грешна представа за мен.. Както и да е...

Cold_Tearsss
02-01-2012, 17:44
Хубаво е да си ги тестваш. :D

gersinkaa
02-01-2012, 17:52
^
Хубаво е, хубаво е.. :)

ShtrudeL
02-01-2012, 17:56
Оо, душице, ти си на 14 и си толкова наивно. Не вярвай на 22 годишни батковци, които те обсипват само с мили думички и банални фразички, нито пък очаквай някой на твоята възраст да знае какво е 'любов'. Радвай се на сладките моментии, целувчици, гушкания, излизания и т.н. и след някоя друга година му мисли.

thelover3
02-01-2012, 19:25
Cold_Tearsss - ха де.. питай ме..

thelover3 - до сега не съм се запознала с момче на моите години или по-голям от мен с 2-3 години, което да не иска това.. Толкова е странно.. Само аз попадам на балъци, май.....

Еми не знам, ама аз не попадам на "балъци". +това, като разбереш, че еди кой си е така нареченият "балък", просто не се занимавай. Явно познаваш твърде малко момчета, щом винаги попадаш на такива. Или пък само талива те привличат ддз.

valdesbg
02-01-2012, 19:41
И ся кво излиза - авторката е цвете, ама що само мухите кацат по него? Не ви ли писна да сте тооооолкова меки?

Естествено че щом само такива и се лепят - значи само по такива си пада/биват привлечени от нея. И това нещо си е точно под неин контрол. На 14 е... нормално е донякъде, май всички го минаваме тоя етап.

Нужно ли е да пиша по директно?

gersinkaa
02-02-2012, 06:04
Добре, до някъде приемам, че вината е и в мен, но защо когато говориш с дадения човек, когато се опознавате е един, а в един момент ножа опира до кокалчето?

БожиятАгнец
02-02-2012, 06:30
Добре, до някъде приемам, че вината е и в мен, но защо когато говориш с дадения човек, когато се опознавате е един, а в един момент ножа опира до кокалчето?


Хе-хе, ти, ако още не си разбрала защо правят така явно наистина само за едно ставаш.

Просто си избери едно скромно момче на твоите години и няма да имаш такива проблеми.
Нямаш какво друго да предложиш на един мъж освен секс на тези години и с такова мислене, но от друга страна можеш да направиш някой свой връстник (от скромните добри момчета) много щастлив.

valdesbg
02-02-2012, 07:27
Какъв нож, кое кокалче?

Сексът върви ръка за ръка с любовта. Двете са вързани и едното без другото не може. Ето ти го сдъвкано, смляно, изплюто и готово за ползване. Ако обичаш някого искаш да правиш секс с него. Обратното.. не винаги е валидно, но до голяма степен също е така.

Нормално е да се дръпне като види че се дърпаш. И аз да съм.. и аз ще се дръпна. Прекалено много риба има в морето за да чакаш когото и да е. Специални хора има, но те не са ПРЕДИ да се опознаете. Специалните хора са специални по някакви причини. Които не включват "само щото имам красиви очи".

Тъй (:

thelover3
02-02-2012, 16:13
Ако обичаш някого искаш да правиш секс с него. Обратното.. не винаги е валидно, но до голяма степен също е така.

Първото да, ама второто...рядко е вярно, особено при момчетата. Вече доста момчета търсят момичета за "една нощ".

Dying
02-02-2012, 17:55
Виж ся, ако си хубаво момиче - нормално да искат това от теб! Но замисли се, колко им пука за теб, щом искат само едно..?

ledenakrasota
02-02-2012, 17:59
В момента си изпаднала в истерия и си се депресирала. :D На 14г. :) Не бързай да казваш точка за такива сериозни неща като лУбовта. :D Тепърва ще се учиш в живота. :)

nnn1993
02-02-2012, 19:36
Не мисля,че има любов.Не съм я срещнала досега.Наблюдавала съм хората около себе си(такива на моята възраст,20-30 годишни,че и по-възрастни),които са ,,влюбени".Нещата при всички независимо от характерите и финансовото им състояние са се развивали по един и същи начин-някаква съвсем кратка кратка еуфория и щастие и след това връзката става неприятна и тегава.Някои остават заедно,а други се разделят и все не са доволни.Така че от чувства не се води много.