PDA

View Full Version : Помощ! Живея със свине!



byntar4eto
02-01-2012, 16:58
OMFG! Живея с тате и майка му. Проблемът е следният: ВИНАГИ, когато седнем да ядем на масата съм на ръба да изпадна в нервна криза!! Но винаги оставам на ръба и си замълчавам. Причината е, че и двамата се хранят по-шумно и от прасето, което някога баба ми отглеждаше... НЕТЪРПИМО Е! Не издържам, кълна се!! Те СЪРБАТ, те МЛЯСКАТ, те... ПЛЮСКАТ, ВСЕ ЕДНО ЯДАТ ЗА ПЪРВИ И ПОСЛЕДЕН ПЪТ!!!!!!!! Не мога да ги трая вече!! Сякаш са беззъби дядки :X :@ lol. Преди помолих баща си учтиво, да започне да се храни по-тихо и по-бавно, но скоро след това започна отново... И не се усещат изобщо... Онзи ден даже се разплаках :D:D:D Заради зимните условия се налага да спя в кухнята, където е най-топло. Но проблемът на баба ми е, че става рано, съответно - огладнява рано, следователно й се налага да яде, което означава, че ТРЯБВА НАЙ-НАХАЛНО ДА ВЛЕЗНЕ РАНО СУТРИНТА КЪМ 9.00 В СЪБОТЕН/НЕДЕЛЕН/ПОЧИВЕН ЗА МЕН ДЕН И ДА ЗАПОЧНЕ НЕЙНОТО МЛЯСКАНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ........ Онзи ден ме изкара извън контрол и заплаках тихо под чаршафа, а тя дори не разбра.... Разбирате ли какво е първото нещо, което чуеш в един от малкото почивни дни, в които не ви се налага да ставате в 6.00 за даскало, ДА Е МЛЯСКАНЕТО НА ВАШАТА БАБА, на която, между другото изобщо не й пука, че вие се нуждаете от сън... Не мога да разбера, тия хора уж предират, че имат култура и всичко останало, а се хранят по-шумно от диви свине...

И сега, след като най-накрая (след толкова много време и мъки) си излязах измъчена, недоспала се и изтерзана душица, стигам до своя въпрос: КАК ДА ГИ НАКАРАМ ДА СЕ ХРАНЯТ ПО-БАВНО И ПО-ТИХО!?

Нежелани съвети, които можете да си спестите _(!)
1. " Просто ги помоли" - Изпробвано, не СТАА.
2. " Премести се в друга стая, да не си в кухнята и да си ядат хората на спокойствие" - Нема как, нема къде. NEIN.
3. " Просто се примири, игнорирай ги" - :| Еми не, *impossibru!*
ETC. МНОГО ще съм ви благодарна, ако ми дадете някое и друго съветче. Ще ми спасите нервите!!!!!

П.П. Ако можех бих ги разстреляла, умъртвила по всички възможни начини: например с боздуган, или отрова за мишки, или пък да им отрежа езиците, както в "Мъртва тишина"..... но все нещо ме спира, мамка му.... OMFG, дори и сега го чувам как шмърка с носа си... МАМКА МУ, бъди по-тих, не мляскай .... SHITSHITSHIT :@ ;]]

BrainlessROCKBABY
02-01-2012, 17:36
Първо - дишай. Знам какво е и има много по-непоносими неща от мляскането на баба ти :D
Опитай се да се изкараш от филма и си включи фантазията на макс. Гледай да не им обръщаш никакво внимание. А ако наистина не става - смей им се. Не на глас, за предпочитане. :D

Axeria
02-01-2012, 18:05
:D:D:D:D:D:D

АА нене ! Не бях чела такова нещо до сега! :D
Не можеш да направиш нищо иначе... освен да си купиш тапи за уши. :D

byntar4eto
02-01-2012, 18:21
Смейте се вие, накрая аз ше съм останала без нерви :DD Между другото, тапите за уши ми се струват добра идея! Тва да им се смея е малко рисковано, щото и аз се храня заедно с тях и ще изглежда подозрително, ако започна да се смея непрекъснато If you know what I mean :D Благодаря....

ICanSeeTheFireBurning
02-01-2012, 18:28
Съветче? Самоубий ги - това отдавна се каня да направя и аз с наш'те... ;)

daq96
02-01-2012, 18:30
Може да я помислят за откачалка, да се хили през цялото време ;d. Брой 10 и на всяко четно си мисли за нещо по-лошо от това в момента. Така ще си съсредоточена върху нещо друго. ;d. Или както вече ти казах вземи си тапи за уши, ако пак ги чуваш-пускай mp3-ката в ушите...;d

byntar4eto
02-01-2012, 18:36
Нда, тва праех, докато мляскащия ми татко не ми строши mp4-ката... Може би панела се е пукнал от техните звуци, кой знае... Тапите засега!!! Как не се бях сетила досега... :D:| Туко-що си спомних, че като живеех с майка ми (която не остава по-назад в състезанията по най-шумно мляскане) я карах постоянно да говорих, докато се храни, за да слушам нещо друго освен само ААААААм. ХРУС. хрусхрусхрусхрусхрус КРХСРХСКРХКРХ грух ... мляс ... грух... пух пуф пуф хрус...... етс :D =D И такам... :DxD

SurfSky
02-02-2012, 16:55
Слушай музика докато те се хранят.... :D
Сложи им някакво разхлабително в храната сутринта,и до вечерта няма да те безпокоят с яденето си :D
Изчакай да пораснеш 17-18 години,и се премести при приятеля ти...

toad
02-02-2012, 17:17
С боздугана много ще се зориш ...

Allex
02-02-2012, 17:22
уби ме.. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

bloodyF
02-02-2012, 17:23
хахахха нямам такива проблеми, ама баща ми като яде супа винаги я яде шумно и ми става гадно

просто като ядат отивай в банята, др.стая и готово..

antineutral
02-02-2012, 17:27
Покажи им темата, която си пуснала...

scrooper
02-02-2012, 20:09
е нее, много ме развесели :D
Откъде се е навъдила тая твоя рода :D
Освен тапи за уши... Или можеш да си представяш, че търпенето на бълбуканията им калява волята ти :)

Dreamerr
02-02-2012, 20:36
:D :D :D :D :D :D :D Ами казвай им,че не си гладна и като заспят тайничко отиваш до хладилника :D :D :D

ICanSeeTheFireBurning
02-02-2012, 23:34
... за да слушам нещо друго освен само ААААААм. ХРУС. хрусхрусхрусхрусхрус КРХСРХСКРХКРХ грух ... мляс ... грух... пух пуф пуф хрус...... етс :D =D И такам... :DxD

Това ми оправи деня, да знаеш! :lol: ^^ Сори за офф-топика 8-)

scar.ss
02-03-2012, 07:33
БОжее, паднах. Такова нещо не бях срещала :D:D
Те хората са ти казали различни варианти, ама ще се включа във стил Бай Ганьо- яж по-шумно от тях, състезавай се със тях, така поне ще чуваш само собственото си мляскане, естествено ако го правиш правилно де! :D:D:D:D

misheli7a
02-03-2012, 10:52
Е, не! Страшно се хилих, докато четях.
Иначе, защо не пробваш един път и ти да мляскаш и да ядеш, като тях, да видят колко е гадно и неприятно. И дано се усетят и престанат.

BrainDamage'
02-08-2012, 18:28
Отдавна не се бях смяла така :D Но баба ми е същата когато яде супа или нещо подобно.Направо ме подлудява.Пробвала съм да ям като нея-разбра какво имам предвид обаче след 2-3 седмици пак се започна.Тапите за уши са добра идея като се замисля..Пожелавам ти успех и дано нещата да се променят. :)

reni7o0o
02-08-2012, 18:41
Tъй като и аз спя в кухнята... поради обратна причина защото там е по хладно (а аз не мога да спя на топло) баба ми влиза рано рано и нз къде все намира торбички и ми шуми... ЗВУКА Е УЖАСЕН... и след като говорих, говорих иииии говорих... нямаше полза... реших да направя огледален ефект в смисъл...
баба ми си ляга рано и аз към 12-1 решавам, че искам да взема нещо от стаята и и го правя по възможно най-шумнич начин... и като тръгне да бучи и се изребчвам с едно: да видиш дали ми е хубаво като ме събуждаш всяка сутрин.... и от тогава нямам проблеми спя си до 10-11 и шум не чувам.... така, че пробвай да изкараш някой звук който да ги дразни да видим дали ще им хареса... и дано разберат какво ти е и да се съобразяват малко....
А и питай ги като им се наложи да ядът другаде пак ли са толкова шумни... :X

flawless_
02-08-2012, 19:01
Те така правят, живеят си, свинстват си, а на човек дотолкова му дотяга, че му иде да си сложи край на живота. Удари му един дърт рев или сподели с някого.

fenkaaa
02-18-2012, 11:37
Не вечеряй с тях,кажи им че предпочитащ да ги изчакаш да се нахранят. :D А това за сутринта и за баба ти,не знам,трябва да го изтърпиш.

Verminaard
02-18-2012, 14:34
"Живея със свине"
Тъкмо да ти кажа че и аз живея под един покрив с една чорба...ти за ядене си писала,тск.

thepenguinn
02-19-2012, 11:24
Изнеси се... Или им кажи : "Тате, бабо, ако обичате, бихте ли били така добри... Да си затваряте устата докато в нея има храна???" :D

kireca
02-19-2012, 12:10
а бе ти си много тъпа курва бе... майка ти кифленска , какво ти пречат хорицата , ядат си , сърбали били , ако това ти е най-големия проблем , да ти имам проблемите , ти не си в ред , баба ти мляскала и ти пишеш във teenproblem , сигурно утре на майка ти като и цопне лайното в тоалетната ще пишеш .. ААААААААа как да предодвратя този ужасен шум мрън , мрън , мрън !!! Порасни малко , те са си у тях ще ядат и ще правят както и каквото си поискат , като толкова ти пречат се хвърли от прозореца !

millmii
02-19-2012, 16:50
а бе ти си много тъпа курва бе... майка ти кифленска , какво ти пречат хорицата , ядат си , сърбали били , ако това ти е най-големия проблем , да ти имам проблемите , ти не си в ред , баба ти мляскала и ти пишеш във teenproblem , сигурно утре на майка ти като и цопне лайното в тоалетната ще пишеш .. ААААААААа как да предодвратя този ужасен шум мрън , мрън , мрън !!! Порасни малко , те са си у тях ще ядат и ще правят както и каквото си поискат , като толкова ти пречат се хвърли от прозореца !


Мда, вижда се и твоята култура. Възпитанието ти е такова, че много би се вързал да си под един покрив с описаните роднини.. затова техните хмм.. мизерии не биха ти направили впечатление.

ПО темата: Идея е да се храниш отделно- след/преди тях и да спиш с тапи са уши :)

rosy_99
02-19-2012, 17:01
докато четях така се смях че баща ми помисли че полудявам :D :D :D
съжалявам но не мога да ти помогна
засега тапите за уши са страхотна идея
само че си спускай косата за да не се виждат и за да не ги о/ убидиш

kireca
02-19-2012, 19:07
Мда, вижда се и твоята култура. Възпитанието ти е такова, че много би се вързал да си под един покрив с описаните роднини.. затова техните хмм.. мизерии не биха ти направили впечатление.

Не , просто не съм лигльо ! Много сте ми интересни бе , някакви богаташчета дето единствените ви проблеми са , че роднините ви които ви дават пари .. МЛЯСКАТ леле ужасно просто , няам думи !! Тя като е била малка , като е срала , пърдяла и майка и я е тръскала да се урегне , да не би да се оплаквала там на другите майки , родителите и са я търпели и търпят капризите и ! Време е и тя да потърпи малко , като толкова и пречи !

Sh@d0w
02-20-2012, 13:11
Почни да мляскаш и ти, ако успееш да набереш нужните децибели ще ги заглушаваш и няма да ги чуваш.

BrokenInnocence
02-22-2012, 14:33
Не яж с тях. Аз от години не ям с нашите като съм си вкъщи и така си реших много проблеми. :D

byntar4eto
02-22-2012, 15:07
Хах, тоз там разбеснелия се! :D Не мога да повярвам, че го взимаш толкова сериозно! Къде съм казала, че тва е проблема на живота ми?!? :D Не живея с майка ми, между другото така че, драги, не я намесвайте повече :D ! Не съм лигла , определено! Имам проблеми със съня, това е! Коментарите ти определено бяха излишни :D Проблема вече си го реших - леля ми подари ми слушалки за телефона, така че когато свинете идват да муаат си ги турам и кибичим музиката на макс. И съм си перфе. Та, да не - съм лигла. Казваш, че аз съм била същото ПРАСЕ на млади години, когато съм била бебе? Сериозно ли? Верно, че бех пълничко детенце, ама размерите ми са били 10 пъти по-малки от тия на баба и тате... Въпреки, че като дете ме водеха за вундер кид, акъла ми със сигурност не е достигал до там да се осъзная да спра да мляскам... Докато уважаемите ми роднини ИМАТ въпросния акъл, но разбира се, има и други по-важни неща от моят сън. И сега като каза как съм срала и как съм яла кат беби, по думите на мамчето ми, съм била изключително сладко бебинесто (както тя ма наричаше, едно време ), и всички мои действия са били такива! Има хора ( може би като теб), които не понасят бебешките крясъци, повръщания, пърдежи.... И точно тия хора НЯМАТ деца и НЯМАТ планове да създават такива! Мама и тате не са били от тоя тип хора, затова и са ме сътворили. Били са психически подготвени за ужасът от безсънните нощи и за постоянните грижи, които съм изисквала. Докато аз!? Аз просто СПЯ. Събота. 9 и половина. (Ехо, тийнейджър съм, знаете кво се случва петък вечер:) ) Ако си легна по-късно 22.00 часа, няма да ми стигне съня... 9 часа идва баба ми и си яде "най-спокойно" ( в случая, безгрижно, а не спокойно, защото тя не може да яде спокойно/нормално). Ехо, аз имам нерви! Ако ми се беше случило 2-3 пъти, НЯМАШЕ ДА ПИША ТЕМА, НЯМАШЕ ДОРИ ДА ОБЪРНА ВНИМАНИЕ! Но това се случваше ВСЕКИ ДЕН, ВСЕКИ ДЕН. До преди 2 дни не знаех кво беше тва да се наспиш... Ужасно беше... И съм права в случая! Не ма прави лигла тва, че искам да са наспъ , мамка му! :D По твойта логика, драги нервако, 90% от тийнейджърите са лигли и лигльовци, заради тва, че събота и неделя им са спи! Имаш личен живот, имаш приятели - знаеш кво е да излизаш петък вечер! Всички го правим, всички излизаме с приятели да се видим... И петък след края на седмицата ми се е случвало да се чувствам кът парцал, сътветно иам нужда, да му еба майката, от СЪН. СЪН . СЪН. .... .................... etc Та, това което се опитвам да ти кажа е, че МНОГО грешиш кат сравняаш особата ми с тази на баща ми и на баба ми :D

kitty02
02-25-2012, 22:37
Почни да мляскаш и ти или си слагай слушалките ;)

smal_girl
03-01-2012, 10:23
Просто им се скарай кажи им ,че не ти е приятно да ги слушаш и гледаш как мляскат или ги накарай да се засрамят по някакъв начин :)