PDA

View Full Version : Къде ни е Домашен арест!?!



Leticcia
02-01-2012, 17:49
Дават реклами ''Очаквайте го само този четвъртък от 21 часа''.Пускам битивито-турска сапунка.....Къде изчезна и изобщо ще се появи ли отново?Споделете мнението си....дайте повече инфо, ако знаете.. Мерси :)

daq96
02-01-2012, 17:55
Заради турските сериали спряха всички яки филми. 7 часа разлика, Столичани в повече, Домашен арест... Това да не е Турция бе? Всеки ден турски сапунки, а българските филми веднъж седмицата. Направо нямам думи. И народа оглупява от тези турски сериали. Сори за спама дотук.
Иначе мисля че снимат нов сезон. (И защо си мисля, че е от този четвъртък, тоест утре...)

Leticcia
02-02-2012, 09:45
Ще дават пак любемото на бабите-Пепел от рози :@

scar.ss
02-02-2012, 21:08
По принцип не харесвам никак "Домашен арест" и не ми липсва, но го предпочитам пред тези турски сапунки. Като цяло нямам нищо против тях, но ги дават постоянно и навсякъде. Доста е изнервящо да си включих телевизора и в ушите ти да прозвучат турските майнета. mmm no, no. i don't think so.

Leticcia
02-03-2012, 11:28
и не само Домашен арест, ами и легендата за Испания, Стъклен дом, Седем часа разлика, повечето от които все български продукции...на всичкото отгоре и Комиците..за Аламинут не съм много сигурна :(