PDA

View Full Version : Ревниви ли сте ?



BuBzzz
02-01-2012, 19:31
Ревниви ли се?

Аз да,доста,но не го показвам много много,защото ще се скараме :(

choparkopar
02-01-2012, 19:37
Аз не съм. В началото като се събрахме с приятеля ми мааалко се дразнех като споменаваше бившата си, но сега ми е все тая, за какво да се тормозя излишно.

valdesbg
02-01-2012, 19:42
Никак :)

С повод - без повод няма значение. Нещата се решават без излишна врява.

SisiStrange
02-01-2012, 20:06
Понякога. Но му имам пълно доверие и общо взето не се впрягам.

ShtrudeL
02-01-2012, 20:10
Не знам, честно. :> Май много. ауу много :> Всмис... до там, че просто да ми става гадно, не злобея и не правя скандали, просто не искам моето да е и на друг.

paradosou
02-01-2012, 20:30
От време на време подхвърлям нещо под формата на закачка, но ме е жегвало наистина в редки случаи. :)

TheBeliever
02-01-2012, 20:39
Не. Уверена съм, че той получава от връзката ни всичко, което му е необходимо и не би посегнал към нещо чуждо.

kyon
02-01-2012, 20:41
Понякога. Но му имам пълно доверие и общо взето не се впрягам.
10 буквииииииииииииии

LeprikonA
02-01-2012, 20:41
по принцип не малко, но го показвам само ако поводът е повече от очеизваден. иначе няма смисъл сама да си създавам проблеми, че и то за глупости. просто съм си такава по природа, но не ми е нужно да си създавам кофти ситуации на злобни подмятания и караници без повод.

xXxMixXx
02-01-2012, 20:50
Не знам, честно. :> Май много. ауу много :> Всмис... до там, че просто да ми става гадно, не злобея и не правя скандали, просто не искам моето да е и на друг.

+1 Адашке :Д
С разликата, че понякога наистина ми се налага да правя скандали...

fluffy_^
02-01-2012, 20:52
хмм..Ми на моменти съм :) зависи порпинцип не 'спокоен,положителен човек съм ^^' и да искам немога да мисля негативно.. = )

ChopSuey!
02-01-2012, 20:55
Емм не съм ... Ревниви са хората, които не вярват на половинката си и смятат, че ще им изневерят и също така това са хора, които не са сигурни в чувствата си и в тези на своя любим/свотята любима :)

DayDreamer
02-01-2012, 20:59
Емм не съм ... Ревниви са хората, които не вярват на половинката си и смятат, че ще им изневерят и също така това са хора, които не са сигурни в чувствата си и в тези на своя любим/свотята любима :)

Не съм съгласен :P ...
Аз съм сигурен в чувствата си, но съм много ревнив ... в смисъл - едва ли някога ще вдигна скандал или изобщо ще спомена за това че ревнувам от даден човек, по-скоро ще си го запазя вътре в мен, но ми става тежко ли и аз не знам ... Просто не искам да я загубя...

TheBeliever
02-01-2012, 21:39
Просто не искам да я загубя...

Ако си уверен в нейните чувства ще знаеш, че и тя не иска да те губи. ;)

princeska94
02-01-2012, 22:28
само сегашния ми приятел ревнувам.
иначе не предишните изобщо,но то като не обичаш някой какво има да го ревнуваш..?

dimitar_ak
02-02-2012, 05:11
Ревнив съм, но умерено и никога не правя проблеми. Със скандали не можеш да спреш някого.

qkakukla2
02-02-2012, 11:47
Да, ревнива съм, но умерено.

Gllory
02-02-2012, 12:59
Много ;ххх

Buubka
02-02-2012, 13:06
^ и аз .. но и той не остава по назад .. жалко е че понякога се караме много заради тази ревност..

Cold_Tearsss
02-02-2012, 13:08
В повечето случаи, определено да.

p3tinc3t0
02-02-2012, 15:04
Ревнива съм и то доста, но в повечето случаи се старая да не го показвам.

TrueStory
02-02-2012, 15:14
Попринцип не съм от най-ревнивите, но е имало случай, в които не съм могла да си затворя очите ....до голяма степен зависи от човека, с който си в момента

sun251
02-02-2012, 15:15
Много....!

Dying
02-02-2012, 18:06
Може да се каже, но не го показвам.. !

RisenAngeL
02-02-2012, 18:29
Доста съм ревнив , но в моя случай си има основание , защото връзката ни мина през такива неща , че ..... Като цяло съм много , много ревнив :)

Bukuuu
02-03-2012, 00:01
Само в рамките на нормалното.

fenkaaa
02-03-2012, 01:39
Да.Макар че трудно си го признавам..

kobrichka
02-03-2012, 10:40
В рамките на нормалното

Josefinne
02-03-2012, 11:02
Ами, да, ревнива съм. Факт е обаче, че в сегашната ми връзка не ми се налага да ревнувам. Просто с моя човек си споделяме къде ходим, с кой се виждаме, какво си говорим. Той има приятелки, с които излиза от време на време, както и аз - приятели, и понякога дори това има положителен ефект върху връзката ни, защото осъзнаваме колко много всъщност си допадаме, колко много бихме си липсвали, ако не бяхме заедно и колко добре върви връзката ни ( особено в сравнение с други).

Aquafresh?
02-03-2012, 11:15
Зависи.Ако е някоя поредна курва , която ми е за бройката , не ми пука.Ако е сериозна приятелка , съм по-ревнив от момимче

DragonLady
02-03-2012, 11:23
Преди бях ревнива, но вече не. Това си е чиста загуба на нерви и време. Ако човека е решил да ти изневерява, значи нещо куца във връзката ви, нещо му липсва. Да не говорим, че след като имаш доверие на един човек, защо ти е да се съмняваш в него? Ревността само руши връзката и доверието между партньорите.

gabri3lla
02-03-2012, 18:52
Доста по принцип, но с времето ми минава.

francyzoi4ety
02-05-2012, 21:17
Щом е с мен трябва да бъде само с мен,никоя няма право да поглежда и заговаря иначе става война между нас,по-скоро аз изпадам в истерия,а той ме прегръща и чака бурята да отмине хахаха :))

TheBeliever
02-05-2012, 21:19
Щом е с мен трябва да бъде само с мен,никоя няма право да поглежда и заговаря иначе става война между нас,по-скоро аз изпадам в истерия,а той ме прегръща и чака бурята да отмине хахаха :))

Имаш нужда от професионална помощ.

marilyn
02-05-2012, 22:04
Ревниви ли се?



Ами не съм ревнива. Изобщо даже, просто държа на личното пространство и гледам да оставям хората около мен на свобода, същото очаквам и от тях. Звънене по 1000 пъти на ден и някакви подобни работи не мога да ги понасям. Обичам си свободата и изключително много държа на нея. :)

Illuminatus_ii
02-17-2012, 17:42
Не. Но ако случайно се случи да ревнувам някоя, то тя няма да го разбере, никога! (:

Muaythaifighter
02-17-2012, 18:36
oo s prednata mi priqtelka samo kato sa zagovori s nqkoi manqk malko po-tui i otivax i go ubivax , az zatui q zarqzah de shot pak beshe mn mazna kurva... ne davam volnosti tam da sa ligavi s drugi manqci im e kraq

Glamour92
02-17-2012, 18:50
oo s prednata mi priqtelka samo kato sa zagovori s nqkoi manqk malko po-tui i otivax i go ubivax , az zatui q zarqzah de shot pak beshe mn mazna kurva... ne davam volnosti tam da sa ligavi s drugi manqci im e kraq http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTq3I0oeSqHWLhL6nIDXvCTDOtCoyr1b 3hhZYOqt-CSrUJkD9QEJHE5O1t9
.............................
Не,не съм ревнива.Когато съм във връзка с някого съм наясно,че всеки ден,в който сме заедно с момчето и двамата имаме право на избор-той дали да бъде с мен,както и аз дали да продължа с него...Той знае,че във всеки един момент е свободен да си тръгне,аз също.Защото това представлява връзката-свободата да избираш "твоя" човек всеки път пред всички други останали-тях можеш да оглеждаш,да си приказваш с тях,да си прекарвате заедно известно време,да имате близко приятелство и т.н.,това няма по никакъв начин да подкопае близостта с половинката...В обратния случай всякакви изблици на ревност пък ще са излишни и само ще сриват достойнството на този,който ги демонстрира
Бтв,и ревността не е доказателство за любов-по-скоро показва несигурност или собственическо чувство

Muaythaifighter
02-17-2012, 19:13
^ kakvo ne razbra ? nepozvolqvam da se obarva s drugi momcheta ? predi kato videx takava situaciq i beshe kraq

Glamour92
02-17-2012, 19:27
kato sa zagovori s nqkoi manqk malko po-tui i otivax i go ubivax
O.o

нито думица за "обарване" ... тя е свободна да си говори с когото си поиска така,както и ти го правиш,предполагам с останалите момичета

ccdesigns
02-17-2012, 19:57
не

......................

Hilary_
02-17-2012, 22:13
Вече не .. или ако се появи ревност е в много крайни случаи.

XTREMEFREERIDE
02-18-2012, 13:08
Да! Много! Направо моето граничи с тежка форма на параноята! Ревнувам от всичко, което се сетиш - от приятелки, приятели, семейство, до възглавницата, с която спи. Просто всичко. Искам го всеки ден, всеки час, всяка минута, всеки миг само за мен. Не знам ревност ли е, егоизъм ли е, и двете ли са. Но, разбира се, никога не бих си позволила да го покажа или кажа. Това си е мой проблем, аз се справям с него, не той, не ние, а аз. Ако мисля, че има нещо, което може да ни скара - като опасно близки отношения с момиче или нещо от сорта, разбира се, ще му кажа за да поговорим и да си изчистя главата от това, но иначе - не. Той излиза с приятелки за по кафе, ходят си на гости, има мацки, които са му като сестрички и въпреки, че аз едвам понасям това за себе си, се радвам за него и готините му отношения с хората. Никога не бих му забранила и не бих разигравала сцени заради това.

granny_of_the_dark_lord
02-18-2012, 15:04
Във фейса има страница - "Ревността е загуба на време, ако е решил/а да изневери ходи го спри" !! От това чувство само се тормозим отвътре и няма смисъл.. колкото до въпроса - на моменти съм, ако истински харесвам някое момче, което си пада флиртаджия и общува с много момичета!!

treisi90
02-18-2012, 15:45
Не че вярвам кой знае колко в тези неща, но съм скорпион, а за скорпионките предимно се говори, че са адски ревниви, което е супер вярно. Трудно се влюбвам и направя ли го е наистина сериозно. Умирам от ревност. Не от егоизъм или чувство за собственост, а може би по- скоро от страх да не би да пожелае друга или да охладнее към мен. Дори не само гаджетата си ревнувам :D. Още от малка си спомням, че ревнувах дори собствената си майка, ако държи или се радва на друго бебенце :( . Болестно състояние :D Ма кво да правиш, не си го искам.

dream1707
02-18-2012, 16:16
Много съм ревнива... Но му имам достатъчно голямо доверие, за да не правя проблеми от всичко

Burn94
02-18-2012, 16:27
Не! Първо смятам че намеси ли се това чувство в една връзка тя е обречена, а дори и да продължи да съществува няма да е същото. И второ в една връзка давам това което искам и да получа и тъй като супер много уважавам личната свобода и не искам да ме ограничават не ревнувам защото не искам и мен да ме ревнуват :)

nekuffff
02-18-2012, 17:05
Аз лично съм ужасно ревнив и го показвам,защото в някои случаи нарочно го прави .. :)

iLovePussyJuice
02-18-2012, 21:26
Ревнив съм, но гледам да не се създават проблеми от това и го запазвам за себе си.
Ако има нещо... първоначално ще си премълча, след това ще говоря с момичето и така.

По-скоро съм прекалено горд, не толкова ревнив. :D

v1k7or_mLadenoww
02-19-2012, 08:01
ако обичам човека до себе си, да... ако е някоя проста заигравка, не ми пука особенно..

awerw
02-19-2012, 08:05
Много съм ревнив, защото нямам доверие.....

Muaythaifighter
02-19-2012, 13:00
Не че вярвам кой знае колко в тези неща, но съм скорпион, а за скорпионките предимно се говори, че са адски ревниви, което е супер вярно. Трудно се влюбвам и направя ли го е наистина сериозно. Умирам от ревност. Не от егоизъм или чувство за собственост, а може би по- скоро от страх да не би да пожелае друга или да охладнее към мен. Дори не само гаджетата си ревнувам :D. Още от малка си спомням, че ревнувах дори собствената си майка, ако държи или се радва на друго бебенце :( . Болестно състояние :D Ма кво да правиш, не си го искам.

и аз съм скорп. сиг , затова ревността е на мах

iLovePussyJuice
02-19-2012, 13:28
Зодиите са за момичета! :D

choparkopar
02-19-2012, 14:25
^ Изненадвам се в последно време колко момчета/мъже вярват в зодии. Те даже не са за момичета, а само за лелки според мен.

cookie_master
02-19-2012, 14:49
Може да се каже :)

raror
02-19-2012, 15:12
+ът ми-не :)

m0h
02-19-2012, 16:29
в момента съм по-скоро самичка, но по принцип съм :)

BrokenInnocence
02-19-2012, 16:52
Преди бях ужасно болезнено ревнива, до някакви крайни ситуации съм стигала, не само във връзки, а по принцип - към приятелите ми, майка ми и т.н., супер много мразех да деля внимание. После осъзнах колко е глупаво и безполезно, още повече, че в повече случаи самата ревност води до това, от което ревнивите най се страхуват - загубата на човека, когото ревнуват. И сега от време на време ми се случва да ме жегне малко ревност, но не го показвам и не правя сцени, защото знам, че си е лично мой проблем, с който сама трябва да се справя, а и винаги си напомням, че всъщност ревнува само този, който се страхува да не загуби онова, което не заслужава!