PDA

View Full Version : Нямам желание :( (психологическа)



malkata_princeska13
02-01-2012, 20:57
Здравейте, имам проблем! Не знам точно в кой раздел трябваше да публикувам темата, но смятам, че тука е по-подходящо отколкото в раздел секс.

Нямам желание за секс! От около 9 месеца водя полов живот и основната причина да съм още с това момче определено е секса, но от малко повече от месец изобщо не ми се прави, ако сме правили 1-2 пъти за 40 дни, то е било само колкото да спре да мрънка и то е било сякаш ме насилват. Не знам.. 12 клас съм, напрежението ми е прекалено голямо, очакванията от мене са големи.. гледам да не разочаровам никого, изпитвания, уроци, учене.. В 2 различни смени сме, почти не го виждам, а когато се видим се натоварвам от мрънкането му за секс или иронията, с която говори по темата, че не правим. Страшно ме притиска, преди около 20 дни бях на гинеколог, откриха ми раничка, която след идния ми МЦ трябва да ида, за да се премахне с киселина.. Това не ме притеснява, но усещам неразположение, когато правим секс, аз нямам много опит и размерът му ми се вижда голям, това допринася за допълнителен дискомфорт при мене, а и този секс по 40мин най-малко честно казано ме отегчава! Дори да сменяме позите цялата тази история накрая ми се вижда чисто лашкане! Да не говорим, че ме боли и преди, когото нямах раничка и сега още повече. Не е болка за умиране, но когато те боли няма удоволствие и сякаш съм надуваема кукла ;x НЕ ИСКАМ ДА ПРАВЯ СЕКС! А той ме притиска, отдръпвам се.. чувствам се задушена, не знам как да оправя нещата и не знам дали мога да спася потъващата си връзка! Съвети?

npp
02-02-2012, 08:44
целувате ли се, и въобще как сте с ласките като цяло?, ако не ти се прави, можеш да му предлагаш да го удовлетворяваш с ръка, но най- за препоръчване са любовните ласки, понеже половият акт така в вашето положение може да се окаже че някак си ви води към пустота

ImmortalSportFreak
02-02-2012, 19:29
Като не ти се прави секс,не прави секс. Ще правите,когато ти се прави - тая работа не става насила.

brutaLxxbunny
02-03-2012, 21:11
Може би той вече не те привлича?