PDA

View Full Version : Приятели, обичам ви!!!! <3333 ^.^ ^.^ ^.^



БожиятАгнец
02-02-2012, 02:05
Глупости. Пълни глупости.Обичам само другите си личности, защото имат прекрасно чувство за хумор и грамадни пениси - те ме задоволяват емоционално и физически от всякъде и водят много интересен и разнообразен духовен живот.


Не мога да заспя (отново), а няма с кого да си лафя, така че ще ви разкажа за личният си живот (о, знам, че си умирате да чуете!!!).

Едно горе-долу интелигентно момче на моите години ме покани на някакъв кур. Отказах, разбира се, но започвам да се замислям за взаимоотношенията и връзките на другите хора и мисля, че моите не са толкова...Нормални. Винаги има нещо извратено, наркотици, секти, убийства, БДСМ, портокали (най-лошото!!!!!!), Дядо Коледа изнсилващ Попай Моряка и етц. Но преди да си помислите, че съм решила да ви пиша за връзки, като всяка втора пикла вживяваща се в ролята на Кари Брадшоу (тук моля да се добави конско цвилене вместо фалшив смях), трябва да си призная,че просто стигнах до извода, че съм достатъчно психически нестабилна, че да ми харесва и 'нормалното' не ме кара да повръщам дъги.
Честно казано, исках да ви напиша или попитам съвсем друго нещо, но забравих и просто импровизирам.

Все тая е - и без това знам, че ви мързи да четете, но ако не правя нищо ще полудея и....Ще си изпуша чадела и цигарите, ще с изпия рома и ще си легна да спя, което всъщност не са много лоши последствия от една лудост, но нали знаете? Самоконтрол!

Сбъднах детската си мечта - намерих шоколад с вкус на Ефизол, хахаха.

Цветята увяхнаха заедно с мечтите ми.
Не знам защо го написах.
Дори нямам шибани цветя.

Аз съм морж.
Поне според Бийтълс.

Писна ми. Ще продължа монологът си в коментарите.



Морж


P.S: http://www.youtube.com/watch?v=u2yeNzL7rTU
НЕ НА ACTA И САМОУБИЙСТАВАТА!

(Не, сериозно - трябва да дойдете на протеста)

БожиятАгнец
02-02-2012, 02:10
What the fuck did i just read? o.O

БожиятАгнец
02-02-2012, 05:09
Когато AC/DC имаха концерт в България бях много разочарована, че не мога да отида, така че реших да се напия в компанията на един човек в Борисовата. Пих и пих и...Пих.
Първо предложих на охраната на концерта майка си, казах му, че е много готина и ще се радвам да ми стане баща в замяна поисках само да ме пусне. Жена му се разстрои, не знам защо.
После беше много забавно да ме люлеят на люлката, но ме беше страх (!?) и започнах да викам, казаха ми, че няма нужда от концерт щом аз съм там.
После предложих брак на човекът с който бях, но той каза, че ще са нужни свидетели, така че намерих няколко и официално се сгодихме...
Един човек, не по-малко пиян от мен, обясняваше по телефона, че е напълно адекватен и може да кара, пък и без друго нямало кой да го закара. Аз бях достатъчно любезна и му предложих да го закарам, обясних по телефона (явно на прятелката му), че имам сексуален опит с животни, но нямам книжка, така че мога да карам много добре. Говориха още няколко часа най-вече той я убеждаваше, че не ме познава.
Имам много слаб спомен, че после счупих нещо и повърнах.
След това отидох в домът на човекът с когото бях и се скарахме на някаква дълбока философска тема, хе-хе-хе, мисля, че стигнахме до извода, че съм някакъв ужасен нацист и ми каза да си тръгна и...
Междувременно ми звънна едно човече, не по-адекатно от мен, и ме попита дали искам да си направим оргия или нещо такова.
Но не си спомням какво стана след това, но се събудих в много притеснително положение, състояние и...Не беше особено приятно.
Не знам дори защо ви разказвам това, даже имам далеч по-забавни случки, но смятам, че напиванията през зимата ограничават пияният човек.
Смисъл, че лятото можеш да правиш толкова забавни неща, докато през зимата... Разбирате ме.Знам, че ме разбирате.

БожиятАгнец
02-02-2012, 05:12
Лууууууси ин дъ Скай уит Даймъъъндс!

БожиятАгнец
02-02-2012, 07:47
Ебах си майката на венците... :/

ohluv
02-02-2012, 08:48
Ония ден един пич търсише наркотици у фороноа

БожиятАгнец
02-02-2012, 09:39
Ония ден един пич търсише наркотици у фороноа

Ха-ха-ха! И намери ли си? :lol:

Wax
02-02-2012, 11:07
На кой протест ще ходиш?

Afternoon
02-02-2012, 12:26
Ламба ти ли си?

PainMonopoly
02-02-2012, 15:51
Прочетох го!

Аз на концерта на АС/DC сигурно имах възможност да отида, ако исках, но тогава изобщо не ми харесваха. За сметка на това обаче реших да отскоча до Борисова с колелото преди концерта, за да видя какво се случва там. Знаех, че ще има страх и извращения. :D Дори исках да отида там да пия бири преди и по време на концерта, но никой не се нави да дойде с мен. И на патки разбира се беше черно от метъли и минавам покрай една весела компания и един съвсем адекватно изглеждащ (непиян) човек от нея просто се отдели, отиде най-културно до някакъв храст и съвсем спокойно си повърна върху него, като не изглеждаше по никакъв начин това да го притеснява. :D

Явно и ти си била някъде там.

БожиятАгнец
02-02-2012, 23:29
Прочетох го!

Аз на концерта на АС/DC сигурно имах възможност да отида, ако исках, но тогава изобщо не ми харесваха. За сметка на това обаче реших да отскоча до Борисова с колелото преди концерта, за да видя какво се случва там. Знаех, че ще има страх и извращения. :D Дори исках да отида там да пия бири преди и по време на концерта, но никой не се нави да дойде с мен. И на патки разбира се беше черно от метъли и минавам покрай една весела компания и един съвсем адекватно изглеждащ (непиян) човек от нея просто се отдели, отиде най-културно до някакъв храст и съвсем спокойно си повърна върху него, като не изглеждаше по никакъв начин това да го притеснява. :D

Явно и ти си била някъде там.

Ха-ха-ха-ха-ха!
В Борисовата покрай всички концерти е много забавно, все едно си попаднал в някаква комуна... 8-)
Ама какво значи "никой не се нави да дойде с мен"? Там за няколко секунди можеш да си намериш хероин, ебане, кебапчета и нови дрехи пък какво остава за компания. Атмосферата си е направо семейна... :lol: :lol: :lol:



Ваксе, до колкото знам е обявено (в София) на 11 февруари (събота), 11 часа, НДК, ако няма промени и проблеми ще съм тaм. 8-)


Afternoon, аз съм си аз, ама ти кой си? :lol:

Wax
02-03-2012, 03:51
ааaа ок :d

БожиятАгнец
02-03-2012, 05:29
Съсипана съм.
Не, бях съсипана.
Сега съм...Не, ебала съм го, не ми пука - нека 12 годишните девойчета да си описват чувствата.
Въпросът е, че дори и бившите ми приятели не са били толкова безрасъдни, а мислех, че те са "лошите".
И аз мога да се извинявам, да съжалявам, да плача и все такива лиготии, но предпочитам да се доказвам чрез действия.
Нито сме интимни, нито имаме някаква емоционална връзка, но на там вървеше и к'во стана?

Звъни ми нашият човек и ми вика "Здрасти, СЛЪНЧИЦЕ!" най-ентусиазирано и почва да ми дрънка разни глупости и аз се усетих, че просто вчера е бил толкова друсан, че не помни какво е станало вчера.
Питам го какво е правил вчера - "Ходих до магазина да с взема *лайнценценценцне*" - ми отговаря, моля го да си опише вчерашният ден и той такъв се чуди два часа и накрая изцепи, че бил минал странно. Ми, като вземеш N бройки хапчета и си боценш с 20 кубика как очакваш да мине?
Питам го къде е, не ми каза, 'щото съм щяла да му се смея. Казах му, че последното нещо, което мога да правя в моментът е дас е смея. Тоой ме пита защо. ХА-ХА-ХА!!!!!
Реших този път да бъда хитра и го попитах спомня ли си вчера защо сме си отложили срещата. Не си спомняше разбира се и почна да разправя някакви простотии и ме пита защо се интересувам. Разказах му вчера какво е станало и как и защо съм го помолила изрично да не се доближава до мен и да не ме търси.
Извинява се, рева и прочие лигави курвенски номерца.......
Питам го отново къде е. И знаете ли къде е бил? В РАЙОННОТО.
Толкова бил друсан, че го спряли ДВА ПОРЕДНИ ПЪТИ и лежал 24 часа накрая.
Ама ми го казва с един едва ли не самодоволен тон "лежах двейсет и четворка и с'я ме пуснаха"....
И след още малко курвенско актьорство от негова страна директно си му казах какво мисля и какво направи той?
Затвори ми.

До преди разговора се чудих дали проблемът не е просто в моят телевизор, че даже вина изпитвах, но сега....

Ама никакъв не ми е че да се държи така, че после даже не си спомня.

Аз се опитвам да помогна, да го накарам да си стъпи на краката, да живее нормално, както всъщност бих направила и с всеки друг, ама такава наглост не бях виждала...

Както и да е..Много по-леко ми стана, че се освободих от раздразнението и нервите...Бих ви и разказала какво точно стана вчера, но е дъъъъъъълга история, както и за този човек по принцип.

Боже, колко ли неадекватно звуча и какво ли впечетление ви оставям? 8-)
Всъщност предпочитам така пък и ме мързи да се старя. 8-)
И най-вече не ми пука.


Нека завършва подобаващо:
КУР ЗА ЧОВЕЧЕСТВОТО.
:lol:

БожиятАгнец
02-03-2012, 05:34
Защо, по дяволите, използвах "съсипана"?
Много драматично звучи.. :lol:

Seattle
02-03-2012, 06:49
тук всичко е позволено ;)

Mi6inka
02-03-2012, 07:56
Искам да опишеш една твоя абстиненция ?

StringTheoryPracticist
02-05-2012, 19:58
http://c.static.memegenerator.net/cache/instances/500x/13/13765/14096323.jpg

imSofuckinghigh
02-05-2012, 20:09
яжлайна



.