PDA

View Full Version : Никога не съм вярвал...



Vermoot
02-02-2012, 07:09
Здравейте, аз съм един наистина отчаян тийнеиджър който ви вярва и иска помощта ви. Познавам се с едно момиче от началото на тази учебна година. Аз я харесвам тя ме харесва но не знам какво не се получава. Говорили сме си много пъти на тази тема и казва че била малка да има нещо повече от приятел. Но съм сигурен че може да се направи нещо. Имам намерения да и го кажа но как да събера смелост. Моля ви се ако знаете как да и го поднеса така че да я трогна пишете ми .
Благодаря предварително. 14 годишен съм >.<

SisiStrange
02-02-2012, 07:25
Кажи и, че не очакваш от нея да правите секс, да се натискате, да прави нещо кой знае какво, а просто да сте двамата, да се държите за ръчичка и да си говорите.
И после го изпълни поне за сега.

Vermoot
02-02-2012, 07:30
много те обичам да знаеш :*

thelover3
02-02-2012, 14:31
Кажи и, че не очакваш от нея да правите секс, да се натискате, да прави нещо кой знае какво, а просто да сте двамата, да се държите за ръчичка и да си говорите.
И после го изпълни поне за сега.

+1. А за смелостта:просто и го кажи. Няма от какво да се притесняваш. Най-много да тръднете, а като се страхуваш да говориш с нея на тази тема, нямаш шанс. Така че действай. Кажи и това, което ти каза SisiStrange и няма да имаш проблеми. И най-важното е наистина да не искаш нещо повече от тези неща и да не правите нещо повече.