PDA

View Full Version : LR Health & Beauty Systems



schlanky
02-02-2012, 15:47
Здравейте!
Ако се интересувате от компанията LR и нейните продукти, може да ми пишете и ще ви обясня всичко необходимо. Всичко е наистина качествено и мисля, че ще останете доволни от резултатите.

schlanky
02-03-2012, 18:18
LR предлагат козметика (сертифицирана) - кремове, гримове, шампоани, парфюми...т.е неща, които са за всекидневна употреба, хранителни добавки, бижута и др. за хора от всякакъв пол и възраст (включително и за бебета и домашни животни). Всеки продукт на компанията е чист, без химикали и парабени.
ТОВА НЕ Е ДИСТРИБУЦИЯ.. аз не ви предлагам, да си закупите стоки от мен. Аз ви предлагам да се присъедините към фирмата и да станете търговски представител. Това НЕ Е нещо от сорта на AVON (няма място за сравнение изобщо), тъй като там като станете дистрибутор, вие може дори да не сте пробвали продуктите, а направо получавате каталози и започвате да предлагате. А тук вие си закупувате стартов пакет (т.е вие пробвате продуктите и може да споделите действителният ефект и въздействие от тях), след което сами решавате дали да продължите да си закупувате продукти за себе си (на цена различна от каталожната), или да предлагате на други хора, или и двете. Всичко което закупувате идва директно от производител (Германия) на цени специални за сътрудниците. И запомнете, че никой не ви задължава да си купувате каквото и да било. Аз лично съм ползвала голяма част от продуктите и съм изключително доволна. И за тях ще кажа само едно: ДЕЙСТВАТ. Ако някой прояви интерес може да ми пише.

ColdColdNight
02-04-2012, 09:46
Не се прави така хъни, с тоя начин ще те подминават като пътен знак ;ДД Идеята е да ползваш марката и да я препоръчаш на ПРИЯТЕЛИТЕ СИ. Освен това, как ще си направят код чрез теб? Изобщо, не е добра идея да се предлага по форуми, че стават гафове :ДД айде успех, колежке ;)))

whitebunny
02-04-2012, 11:01
Мале тва май на всякъде е нашумяло :X

ColdColdNight
02-04-2012, 15:16
мхм готини са

zdrave_bg
02-09-2012, 11:34
Здравейте,попаднах в този сайт,понеже ми предложиха да се включа към въпросната компания,и като гледам има доста не запознати хора относно немските качествени продукти,в смисъл такъв,че има много по-добра немска фирма,която работи от 1903 година,има всички сертификати за качество и контрол,работят със техни лични био ферми не само в Германия,и включването всъщност струва 10лв,а в случай че искате само да поръчвате за вас-безплатно.Цените са много по ниски,а асортимента-много по-голям.Мой приятел ходи на презентация на ЛР и е тествал соковете от алое вера и не остана очарован,особено от вложението за да се включи.Искам да вметна също,че ако и на вас ви предложат да пробвате няколко различни вида сокове,без значение на каква компания-имайте в предвид,че всеки сок се пие в определен дневен грамаж,който понякога е от 2 мл. до 50мл и не се пие един след друг,не трябва да вземате големи дози,ако ще и да са по глътка от всяко-между сокове или довки се изисква да има 1 час разтояние между приемите,а някой от тях не се препоръчват при различни заболявания-мисълта ми е,че един представител може да ви дава и да ви кара да опитате и това и онова,както на приятеля ми,но първо се замислете какви могат да са последствията,защото не са много хората-представители запознати с особеностите на продуктите и най-вече с вашето здравословно състояние! Тази фирма-ЛР виждам,че предлага много малки разфасовки,на не обявени цени(поне никъде не виждам такива) Ще ви кажа,че на моята фирма Коластрата е опаковка от 90 капсули и на дистрибутор струва 50 лв,а само за ползващи 30лв.Обедена съм,че не е по-малко качествена от тази в ЛР,че да не казвам и повече.Ако искате наистина достъпен бизнес или за вас-добавки,сокове,козметика,д бавки за животни-пишете ми,ще останете много по-доволни а и в моята компания има добавки за много широк спектър от заболявания.
Който опита гарантирам,че ще бъде удовлетворен на 100%,а и не се искат 200лв за мостри!Аз лично съм ползвала продукти и продължавам да ползвам и аз и семеиството ми сме много доволни,например приятеля ми беше лепнал някакъв вирус и беше много зле-давах му само спирулина и на 2-рия ден му нямаше нищо,ако имате дадено заболяване и искате консултация,пак ми пишете.Ще отговоря на всички. e-maila e charm_vision@abv.bg

ColdColdNight
02-10-2012, 12:44
хмм и коя е тази незнайна фирма? ; ))

schlanky
02-11-2012, 13:37
Да и на мен ми е интересно коя е фирмата..