PDA

View Full Version : липса на странични ефекти?!?!?!



newannabell
02-02-2012, 17:29
Преди няколко дена пих ескапел (изхлузен кондом, бях в овулация, не беше свършил, но всички знаем за оная течност, да сещате се). Изпих го приблизително 19-20 часа след гафа. Проблема е, че вече няколко дена няма никакви странични ефекти. Това значи ли, че не е подействал??? Защото се начетох на доста ужасяващи неща в интернет. Не ми се е налагало да го пия досега и съм доста наплашена!!!

DragonLady
02-02-2012, 17:32
Не при всички има странични ефекти, недей се стряска от липсата им, може да се появят на по късен етап или изобщо да няма такива при теб. Иначе според мене си пила Ескапел за нищо ... Поне аз не бих в такава ситуация.

newannabell
02-02-2012, 17:36
Еми аз също се съмнявах, но момчето настоя, каза, че може да се е случило нещо... Та го изпих, но сега пък мене ме хвана филма.

granger
02-02-2012, 17:45
Оу Ем Джи...Всеки организъм е различен, изчакай да ти дойде. От тоя медикамент мож да ти подрани или закъснее. Има и тестове , за тая работа :)

newannabell
02-02-2012, 17:48
Рано е още за тестовете.
Хапчето ефикасно ли е въпреки че гафът е станал към последните часове от овулацията (ову се падаше между 26-27, случи се на 27 привечер иии... изпих го на 28 )