PDA

View Full Version : Езикови ваканции в чужбина



monster123
02-02-2012, 17:35
Някой знае ли къде могат да бъдат намерени оферти за евтини езикови ваканции през лятото в чужбина с английски език?
Видях няколко оферти за Лондон с ненормални цени за 2 седмици, видях и една в Малта за 2 седмици - 1000 евро, при това май без самолетния билет. Някой ако знае нещо по-евтино моля да каже и да даде линк :)

BaffaLsc
02-03-2012, 10:54
Едва ли някой тук може да ти каже нещо..

BrainlessROCKBABY
02-03-2012, 12:15
разгледа ли на Integral; има и по-нормални, мисля

brutaLxxbunny
02-03-2012, 16:33
Britanica,Престиж и фондация "Кирил и Методий" правят такива, цените са приемливи.

CrazyButEverybodyLikesIt
02-04-2012, 22:27
Интеграл също и ако родителите са членове на Ротари сдружението...те лятото правят обмен и отивате 12-15 човека,където си избереш като страна и си в семейство...Единственото е да си платиш самолетния билет и твои разходи...

rodina-bg-com
04-04-2012, 07:37
разгледай нашите предложения: http://kursove.net/index.php?m=343&lang=1

funtime774
05-29-2014, 10:17
Здравей,
виждам темата ти със значително закъснение, но търсейки отговор и за себе си попаднах на отзив от човек който е бил в Мата на езикова ваканция, в "училище" ESE, и е заминал през езикова школа АКЦЕНТ. Отзивът е толкова позитивен, че се изкушавам да го копирам тук:
"Здравейте! Езиковата ми ваканция в Малта приключи отдавна, но все още съм вдъхновена от времето прекарано на този невероятен остров. Да започна първо с организацията- благодарение на професионализма и компетентността на "Акцент" успях да избера най- доброто училище в Малта- ESE. Получих пълно съдействие за организацията на пътуването- закупуване на самолетен билет, попълване на наобходимите документи за училището и за настаняването ми, посрещането ми на летището. Начина на преподаване в ESE много ме впечатли. Интересно е как успяват да съберат хора от различни националности, на различни възрасти и с различна степен на владеене на английски език, да ги поставят в точните групи, така че уроците да са достъпни за всички. Учебниците са много интересни, съвременни, дискутират се ситуации, които са приложими в ежедневието- за мен това беше много важно, да имам практически знания. Речникът - помагало към учебника също е много интересен- всичко е на английски- с думи синоними са обяснени понятията.
Аз съм много доволна от престоя си в ESE и изобщо в Малта- успях да упражня произношението си, научих много нови неща- не само от училището, но и от контакта с хората. Местните хора са изключително мили и услужливи, не срещнах някой, който да не говори английски език. Нямаше никакъв проблем да обикалям с градския транспорт, да намирам забележителностите, които искам да видя.
Бях настанена в King's Gate- вид общежитие. Собственикът на сградата беше много мил, той първи ме запозна с квартала- къде има магазини, автобусни спирки, къде да чакам организирания от училището транспорт, как да се връщам. Запозна ме с другите студенти в сградата и по всяко време беше готов да отговаря на въпросите ми.
Първото нещо, което много ми хареса в училището беше персонала - млади, усмихнати хора. Обясниха ми веднага в какъв ред протичат класните занимания също и възможностите за извънкласни мероприятия. Първото нещо от програмата беше разходка в района на училището. Всеки понеделник вечер училището организира Welcome party, където нови и стари студенти имат възможност да се запознаят на по питие, осигурено от училището.
В междучасията млади служители на училището следят дали всичко е наред, питат дали ти харесва в училище и добре ли се чувстваш. По време на престоя ми в Малта ми се наложи да ползвам медицински услуги, получих пълно съдействие и загриженост от страна на персонала.
Много съм щастлива, че избрах да посетя Малта чрез "Акцент". Препоръчвам тази фирма на близки и познати. Пожелавам успешна 2014 година на "Акцент" и много доволни клиенти! " Антоанета Милева

ето и връзка към самия отзив във фейсбук страницата им: https://www.facebook.com/accentschool/posts/10151935693270847?stream_ref=10

Предполагам, че всеки който се интересува може директно да попита за подробности във фейсбук.