PDA

View Full Version : Човекът



Dying
02-02-2012, 21:15
Молих се, извинявах се, предавана бях - прощавах, исках, а не можех да получа, падах, ставах, плаках, болеше ме, но продължавах, не мислех, давах всичко от себе си, и за какво?! Бързах, а все до никъде не стигах, бягах, а дори пътя си не виждах! Минах, по този път толкова много пъти, опитвайки се да намеря своето място, своя образ - отдавна мъртъв и изчезнал! Опитвах се да видя всичко заради, което живея, и в края на краищата съединявайки всяка мисъл - видях! И за миг, се запитах, нима си струва? Защото винаги бях недооценена! Тогава си помислих, че аз трябва да променя света, да ви накарам да ме видите, да бъде единствена, защото аз можех да бягам винаги, но сама нямаше да стигна до никъде..! Бях готова да повярвам на всички лъжи, само и само някой да се преструва, че ме обича, бях готова да играя играта! И с времето опитвайки се да променя света, промених до толкова себе си, че щом се погледнех в огледалото, образът на слабото, бледо момиче, и изглеждаше непознат - сякаш я виждах за първи път.. Промених се, изгубих принципите си, изгубих й малкото хора, на които има е пукало някога за мен.. И за какво?! За да съм като тях.. ! Като онези момичета, които всички познават и на които всички се подмазват, защото те могат да съсипят живота им.. И ето, че сега съм такава, и какво?! Нима нещо се промени, като изключим факта, колко лица си отидоха.. Мачкайки невинни, няма да си върна старата слава! А да лежа на нея, вече е малко късно! И тогава се появи той! Единственият, който се върна, щом веднъж си бе отишъл! Върна се, за което съм му до болка благодарна! Върна се, ала защо? С какво го заслужих, още не ми е ясно.. Ала той е тук, и това няма да се промени! Достатъчно ми е само да е до мен, дори и да не подозира, дори без думи ще ме разбере.. Преди имах нужда някой да ме обича, сега имам нужда да ме обича ТОЙ! Човека, преборил се с ината ми! Човека бърсал сълзите ми! Човек отказал се от доста заради мен! Човек с моята природа, за да сме точни човекЪТ! А кой е той ли?! Някак си да кажа е твърде лично..!

Бунтар
02-05-2012, 17:45
ми, хуу...