PDA

View Full Version : Ужас...тъпи хора ;@



LushLqsh
02-02-2012, 21:56
Аве забърках се с един наркоман...и момчето което ме харесваше ми се разсърди..както и още други приятели..не искам да го наранявам...но и ми е тъпо за другото момче и си искам приятелите..Ами сега?? Как да го отрежа??Искам да не е грубо..ох моля ви дайте съвети!! :)

LushLqsh
02-02-2012, 21:57
За кфо ми се бъркат в живота и ми говорят против него!Решението е мое! Офф глупаци!

Dying
02-02-2012, 22:03
Много добре си знаела, к'во рискуваш като си се забъркала с този "наркоман".. Сега какво мрънкаш и си правил филми..?

Fermer
02-02-2012, 22:07
И ти ли си от тези хора , които наричат НАРКОМАН човек пушещ цигари или трева ? хаха ....

Еми не знам не мисля ,че е от голямо значение ,че той употребява наркотици ;) И аз съм употребявал и съм имал сериозна връзка като говоря употребявал не НАРКОМАН (човек , които пуши цигари или трева) хаха защото някои хора на това викат НАРКОМАН а човек , които е опитал всичко и знае какво е НАРКОТИК!

Няма значение ако го обичаш и искаш да си с него можеш да го убедиш да спре наркотиците!

fluffy_^
02-02-2012, 22:10
Не знам много ли ми се спи или просто наистина нищо не разбрах. Нека да питам забъркала си се с някакъв наркоман и искаш да го зарежеш и да си варнеш приятелите и момчето което те харесва или искаш да зарежеш момчето което те харесва и да си варнеш пряителите ?

antineutral
02-02-2012, 22:10
Хем искаш да го отрежеш хем решението е твое :). Помисли какво място имат в обществото наркоманите. Всички ги подритват като хора. Не се учудвай, че приятелите ти за заели подобна позиция. Обществото ни рядко толерира различните, още повече когато в случая тези различни деградират по един или друг начин. Честно казано напоследък се чудя дали това е най-добрият начин да се помогне на тези хора - като им се набива проблема на очи, но темата е сложна и има да се дъвче много. При наркоманите любовта винаги е на второ място - на първо място е зависимостта. Тъй че колкото и да държиш на този човек, за него дозата му винаги ще е преди тебе...считай какво му се върти из главата. Ако толкова те притеснява да го отрежеш директно, просто го отбягвай...той и без това няма време да се занимава с хора, които...не му вършат работа.

LushLqsh
02-02-2012, 22:15
Хем искаш да го отрежеш хем решението е твое :). Помисли какво място имат в обществото наркоманите. Всички ги подритват като хора. Не се учудвай, че приятелите ти за заели подобна позиция. Обществото ни рядко толерира различните, още повече когато в случая тези различни деградират по един или друг начин. Честно казано напоследък се чудя дали това е най-добрият начин да се помогне на тези хора - като им се набива проблема на очи, но темата е сложна и има да се дъвче много. При наркоманите любовта винаги е на второ място - на първо място е зависимостта. Тъй че колкото и да държиш на този човек, за него дозата му винаги ще е преди тебе...считай какво му се върти из главата. Ако толкова те притеснява да го отрежеш директно, просто го отбягвай...той и без това няма време да се занимава с хора, които...не му вършат работа.
Благодаря ти..Ти наистина ми помогна много !! :) :)

Fermer
02-02-2012, 22:23
Хем искаш да го отрежеш хем решението е твое :). Помисли какво място имат в обществото наркоманите. Всички ги подритват като хора. Не се учудвай, че приятелите ти за заели подобна позиция. Обществото ни рядко толерира различните, още повече когато в случая тези различни деградират по един или друг начин. Честно казано напоследък се чудя дали това е най-добрият начин да се помогне на тези хора - като им се набива проблема на очи, но темата е сложна и има да се дъвче много. При наркоманите любовта винаги е на второ място - на първо място е зависимостта. Тъй че колкото и да държиш на този човек, за него дозата му винаги ще е преди тебе...считай какво му се върти из главата. Ако толкова те притеснява да го отрежеш директно, просто го отбягвай...той и без това няма време да се занимава с хора, които...не му вършат работа.

Хаха прочети моя коментар и после пиши ! :)
И аз бях навремето преди 2 месеца наркоман но на 1-во място ми беше приятелката и семейството на 2-ро приятелите и на 3-то зависимостта от наркотици всеки както си го вкара в главата да на един наркоман в живота на 1-во място са наркотици на друг приятелите , семейството и т.н но не си прав ;)

antineutral
02-02-2012, 22:25
Хаха прочети моя коментар и после пиши ! :)
И аз бях навремето преди 2 месеца наркоман но на 1-во място ми беше приятелката и семейството на 2-ро приятелите и на 3-то зависимостта от наркотици всеки както си го вкара в главата да на един наркоман в живота на 1-во място са наркотици на друг приятелите , семейството и т.н но не си прав ;)
Просто не си бил наркоман :)

fenkaaa
02-03-2012, 01:39
Хаха,то в днешно време всички станаха наркомани,така че спокойно :D

Josefinne
02-03-2012, 11:29
Защо не попиташ приятелите си за съвет... Ооо, чакай, те те бяха зарязали, защото не одобряват твоето решение с кого да ходиш и с кого да спиш...Е, на това му се вика човек без свое мнение.