PDA

View Full Version : Тема за Наркотиците (Fermer)



Fermer
02-02-2012, 21:59
Разгледах темите из този раздел за Наркотиците и видях само тъпи и безсмислени мнения на потребители , които дори представа си нямат какво е НАРКОТИК! Всеки си мисли ,че като пуши някой Трева е наркоман (тревоман е ! ) всеки си мисли ,че амфетамина е силен наркотик и ставаш зависим това са пълни глупости...
Споменавал съм доста коментари за наркотиците в повечето ТЕМИ ... Пробвал съм всички наркотици за , които може да се сетите за период от 2 години преди 2 месеца бях в Психиатрия поради друг проблем и проблема с наркотиците от 1 месец вече съм в добро състояние просто се получава леката наречена

Абстиненция :
- чувство за болка в мускулите и ставите, при хероинова абстиненция;
- тремор и рязко покачване на кръвното налягане, при алкохолна абстиненция;
- тежка обща слабост и понижаване на кръвното налягане, при кокаинова абстиненция;
и други, в зависимост от характера на конкретния наркотик.

Най-лека абстиненция има при наркотиците : Пико , Амфетамин , Трева и по-леките при , които е трудна зависимостта затова се водят Леки Наркотици при тях няма този период ако не взимаш Трева например 1 седмица да получаваш гърчове , припадания , виене на свят и други,

Не взимайте ТЕЖКИ Наркотици , които могат да доведат до ниво : Наркоман!
Не си мислете ,че като сте пробвали 2-3 вида наркотици сте голямата работа вие сте пропаднал знам го този момент и аз преди бях така но сега съм на друго мнение и ви давам съвет а не ви упреквам или обиждам.

Тежките наркотици водят до :
- пристрастяване при , което ако не сте взимали например от 1 седмица Хероин има вероятност да припадне да получите гърч , виене на свят дори и изпадане в Кома или състояние в , което няма да може да се познаете след това
- намаляване на телесната маса
- по-малко претоварване на ума (забравяне , трудно запомняне и на най-лесните неща)
- отделяне от хората (усамотяване)

Всеки човек употребил Хероин , Мета-амфетамин , LSD , Кокаин , Крек , Ацид е пропаднал!
Потърсете лекарска помощ няма смисъл да изгубите живота си на 30-40 годишна възраст а през това време да сте се чувствали МЪРТВЕЦ!