PDA

View Full Version : Въпрос към мъжката част на форума



svetlidim
02-02-2012, 23:32
Какво би ви накарало да гледате непознато момиче втренчено в очите? Мислите ли нещо през това време и какво очаквате да се случи?
Кое е по-добре за вас - да получите също ' дълъг поглед' или по-скоро не?
Каква е целта на 'дългите погледи' според вас?

Доста момчета го правят, честно казано не го разбирам. Ще се радвам да ми обясните.
МОЛЯ, САМО МЪЖКИ ОТГОВОРИ (и аз мога свободно да си философствам по темата, предпочитам конкретни отговори).

Fermer
02-02-2012, 23:43
Какво би ви накарало да гледате непознато момиче втренчено в очите? Мислите ли нещо през това време и какво очаквате да се случи? Външния и вид или ме е привлича с нещо :)
Кое е по-добре за вас - да получите също ' дълъг поглед' или по-скоро не? Да получа и аз дълъг поглед
Каква е целта на 'дългите погледи' според вас? Еми нещо привличащо

Audiophile
02-03-2012, 00:07
Какво би ви накарало да гледате непознато момиче втренчено в очите? - Да ми е харесала страшно много на външен вид, да ми действа физически.

Мислите ли нещо през това време и какво очаквате да се случи? - Дано да ме погледне, само искам да ме погледне.

Кое е по-добре за вас - да получите също ' дълъг поглед' или по-скоро не? - Да получа и аз дълъг поглед, защото ще означава, че малко или много аз също съм 'и привлякъл вниманието.

Каква е целта на 'дългите погледи' според вас? - За мен дългите погледи са начало на някакъв флирт. Не съм нахален и не бих отишъл при някое момиче, за да 'и досаждам. Харесва ми да имаме зрителен контакт, чрез него тя ще ми покаже, че има някакъв интерес. Като цяло дългите погледи са една прелюдия към флирт.

error92
02-03-2012, 01:48
Какво би ви накарало да гледате непознато момиче втренчено в очите? - Ако ме привлича ще я гледам в очите (а не в задника, както правят повечето....хахаха :D)

Мислите ли нещо през това време и какво очаквате да се случи? - Какво ли не ми минава през ума... ]:) :D

Кое е по-добре за вас - да получите също ' дълъг поглед' или по-скоро не? - Да получа и аз дълъг поглед, жеста си е жест ^^

Каква е целта на 'дългите погледи' според вас? - "Само ми ела, жено" хаха хаха :D

svetlidim
02-03-2012, 14:01
^^
хахха, разбивате ме с отговори :D

Bomber
02-03-2012, 16:42
Какво би ви накарало да гледате непознато момиче втренчено в очите?(Чак пък втренчено не,би ме накарало да я погледна ако ми е харесало нещо във нея било то косата,очите,усмивката)
Мислите ли нещо през това време и какво очаквате да се случи?(Погледни ме Погледни ме Погледни ме :D шегувам се,и съответно очаквам тя да ми хвърли един,но не е задължително)
Кое е по-добре за вас - да получите също ' дълъг поглед' или по-скоро не?(Да ми отвърне със същото,и още нещо)
Каква е целта на 'дългите погледи' според вас?
(С Цел запознаване може би:D)

valdesbg
02-03-2012, 17:23
Какво би ви накарало да гледате непознато момиче втренчено в очите? Мислите ли нещо през това време и какво очаквате да се случи?

Ако девойката е привлекателна по някакъв начин(главно физически). Или спортува/прави нещо интересно. В повечето случаи това е просто проучване. Т.е. нищо не очакваме да се случи.

Кое е по-добре за вас - да получите също ' дълъг поглед' или по-скоро не?

Ако девойката е заинтересована да получим поглед който показва интерес. Ако ли не - да подмине.

Каква е целта на 'дългите погледи' според вас?

Както казах- изследване.

Разбира се има го и момента да е някой зяпач/срамежливец.

Cold_Tearsss
02-03-2012, 17:38
Харесвам външността й. Ако много ми допада и намеря за нещо да я заговоря ще го направя. Щом ми отвърне с поглед вече съм сигурен, че имам зелена светлина. Точна цел няма, всеки гледа нещо което му харесва и допада, иначе не би го сторил.

draid
02-04-2012, 09:25
Може да се втренчиш, защото е много красива и ти е грабнала погледа. На мен ми се е случвало да се втренча в хубаво момиче, което имаше уникални очи и просто се хипнотизирах. :P

awerw
02-04-2012, 09:31
Какво би ви накарало да гледате непознато момиче втренчено в очите? Мислите ли нещо през това време и какво очаквате да се случи?
Кое е по-добре за вас - да получите също ' дълъг поглед' или по-скоро не?
Каква е целта на 'дългите погледи' според вас?

Доста момчета го правят, честно казано не го разбирам. Ще се радвам да ми обясните.
МОЛЯ, САМО МЪЖКИ ОТГОВОРИ (и аз мога свободно да си философствам по темата, предпочитам конкретни отговори).


естествено ако се втренча, което почти никога не го правя, но ако го направя сигурно момичето ще ми е интересно с нещо, а през това време не мисля за почти нищо, гледам само нейните реакции, а "дългия поглед" има положителен ефект върху взаимоотношенията, ноо и е доста относително ;д тези погледи нямат цел, просто се случват, и според реакцията на двамата се определя какво ще се случи ;д