PDA

View Full Version : Въпрос към жените



zliat
02-03-2012, 06:51
Имате ли вибратор???
Ако "Да" как се сдобихте с него? Ако "Не" защо?
И понеже наближава Св. Валентин как Ви се струва идеята подарък=вибратор?

granger
02-03-2012, 07:03
Не , нямам. Ако ми го подари някой -ок ще го приема,но ако за свети валентин ми подари вибратор...ми де да знам...няма да е най-подходящият подарък :D Поне за мен, предпочитам той да си се грижи за мен,отколкото машинарии!

Sh@d0w
02-03-2012, 07:37
Оффтопик: Кой нормален мъж, би подарил на гаджето си вибратор?

лолз

zliat
02-03-2012, 07:43
Нали?
Супер значи не само на мен ми се струва кофти идея за подаък.

TheBeliever
02-03-2012, 08:27
Подаръкът би бил на място само ако няма да се виждате известен период от време. Придружен с картичка "За да не ти е скучно в нощите без мен" може да е доста забавна изненада.

Другият вариант е ако двойката е по-разкрепостена и вибраторът се явява играчка и за двамата.

marilyn
02-03-2012, 09:01
Нямам вибратор, защото не мисля, че имам нужда и не ме кефи идеята като цяло. Ако ми подари някой, ок, но ако е от гаджето ми... някак си тъпо ми се струва. Предпочитам да си получа подаръка в натура.. :P

anunu
02-03-2012, 14:14
Оффтопик: Кой нормален мъж, би подарил на гаджето си вибратор?

лолз

Мъжът трябва да е ненормален ,за да го подари ли? Много бих се зарадвала ако приятелят ми ми подари-бих го ползвала сама,също и с него,с най-голямо удоволствие.

DragonLady
02-03-2012, 14:23
Нямам вибратор, защото не мисля, че имам нужда и не ме кефи идеята като цяло. Ако ми подари някой, ок, но ако е от гаджето ми... някак си тъпо ми се струва. Предпочитам да си получа подаръка в натура.. :P

+1 ( шибаните 10 букви )

baby07
02-03-2012, 20:35
Нямам вибратор, защото не мисля, че имам нужда и не ме кефи идеята като цяло. Ако ми подари някой, ок, но ако е от гаджето ми... някак си тъпо ми се струва. Предпочитам да си получа подаръка в натура.. :P

десет буквиииииииииии