PDA

View Full Version : Измъчих се достатъчно! Моля помогнете!



amaziingirl
02-03-2012, 16:42
Здравейте :) Значии.. и аз имам проблем.. Мисля, че едно момче ме харесва, защото ми дава такива поводи. През часа поне по 5-6 пъти се обръща/завърта да ме гледа..По История, ИТ и понякога по Химия стоя с него. Въпросното момче постоянно ме заговаря и ме гледа..едноо таковаа..абе влюбено ;дд направо краката ти да умекнат.
Малко по-умна съм от него, затова понякога му помагам, но това става само, когато той ме попита. Понякога ме закача. В единия час тръгнахме да се бодем с метални пръчки, в другия пък се бъзикахме, че ще хвърлим нещата на другия в мивката, коша. Постоянно учителките ни правят забележки, защото говорим в часа.Приятелките ми казват, че ме харесва. И аз изпитвам някакви чувства към него..
Има един такъв проблем, че това беше само до преди Коледната ваканция..т.е. вече от 1 месец г/д не се държи така..но пък все пак отсъства 2 седмици..и вече почва да ме заговаря в междучасията, не чак толкова в часовете..разменихме си скайповете с него..писахме си 2 пъти и то първо аз писах..общо сме си писали към 1 час..и постоянно казва, че играе Декарон :D и не може да пише, защото ще го убият :D
Моля ви, кажете ми какво да направя!Искам да разбера дали наистина ме харесва. Бих Ви помолила за други начини освен директните думи :)

Charmine
02-03-2012, 16:50
По принцип не съм голям разбирач, но по това което си писала съдя, че те е харесвал и може би все още те харесва!

amaziingirl
02-03-2012, 17:16
Да, но преди около 2 седмици, когато той не беше на училище една моя нова приятелка от класа ми каза, че я е зарибявал..пък те си говореха преди Коледната ваканция по Музика, а чиновете им са съседни..

valdesbg
02-03-2012, 17:18
Ем... тривиалното- излезте да си поприказвате извън училище?

Акоприеме - може би има надежда.

Ако те резне без да предложи алтернатива - не те харесва.

thelover3
02-03-2012, 17:21
^ Харесва те, или поне те е харесвал преди ваканцията. За сега не съм много сигурна от това, което прочетох, но ако продължава да се държи така-ОК. Ако не-как по-точно се държи. Ами освен директните думи, можеш да му покажеш, че го харесваш. Закачай го, покани го на среща и такива.

FuCKkK13
02-03-2012, 17:37
въпрос на колко сте ?
отг. по темата : преди те е харесвал повече,сега не чак толкова дори може вече и да не те.. спри да му досаждаш толкова и ако те търси значи е заинтересован. другия начин е да го попиташ да излезете..

amaziingirl
02-03-2012, 17:55
На 14 сме ;))
еми г/д се държи така..т.е. ако преди ме е заговарял в часа 3/4, сега ме заговаря 1,5/4 :D но пък за сметка на това ме заговаря в междучасията..сещам се последния път, когато седях с него(по Химия) и той ме помоли за GSM-а ми, дадох му го и докато се обърна назад, защото ме бяха извикали за нещо и той ми беше влязал в Skype-а и ровеше какво съм си писала с други момчета ;dd

bloodyF
02-04-2012, 10:37
14..тва прави 7ми клас май..
бъди по-смелата, защото очевидно той е ..не-толкова сериозен (да не съм груба, че сте малки)..
попитай го дали иска да отидете на кафе след училище и предполагам, ако си няма работа, престраши се да излезе с теб и те харесва (било то малко или не) ще се навие..
виж какво ще стане и толкова..
и спрете с тея глупости, аз писах първа, аз не трябва да го каня да излизаме..
това са остарели разбирания и вече въобще не е така, както е било по времето на вашите примерно.. (момчето винаги да прави всичко пръв)

stteLii
02-04-2012, 12:10
^ Прави 8ми клас ;д ..
Или спри да го заговаряш и пишеш,за да видиш дали той има някакъв интерес към теб или го попитай да излезете..

Dying
02-04-2012, 15:54
14..тва прави 7ми клас май..
бъди по-смелата, защото очевидно той е ..не-толкова сериозен (да не съм груба, че сте малки)..
попитай го дали иска да отидете на кафе след училище и предполагам, ако си няма работа, престраши се да излезе с теб и те харесва (било то малко или не) ще се навие..
виж какво ще стане и толкова..
и спрете с тея глупости, аз писах първа, аз не трябва да го каня да излизаме..
това са остарели разбирания и вече въобще не е така, както е било по времето на вашите примерно.. (момчето винаги да прави всичко пръв)

Това мисля, че е най-точният съвет, който може да ти се даде..! Просто се надъхай малко :))