PDA

View Full Version : Объркахме ли я... ?



tosheccc
02-03-2012, 20:15
Здравейте.. Никога не съм вярвал, че ще ми се наложи да пиша тук - говоря за форума.. Давах чат-пат съвети на някой, но повече четях..

С моята приятелка сме заедно от 2 месеца.. Тъй като аз имам сравнително дълга еякулация /да си го кажем на наш език - първия ми тек е от порядъка на 1ч 30мин - 2 часа, че може и повече/, никога досега не ми се беше налагало да правя втори.. Колко и странно да звучи.. Особено ако съм си пийнал, съм откарвал и по 5-6 часа без да свърша..

С нея обаче реших да си дам зор и да направим няколко тека.. Хем съм дърт на години, а пък незнаех, че трябва да се изпикаеш и измиеш /тя ми го каза - направих го - не е това проблемът/..

Миналата седмица обаче, останахме сами вкъщи и .. почнахме да правим секс.. Свърших 1 път - отидох и направих обичайната процедура /пикане + миене/.. После почнахме пак - свърших втори път /някъде около 02:30 през ноща/..

Сутринта моето съкровище реши да ме изненада, и почнахме отновно /някъде около 09:30/ .. Обаче нито аз, нито тя /в просъница/ се усетихме, че може би /точно това ни е притеснението/ трябваше пак да се изпикая и измия..

Мисълта ми е - има ли опасност да е бременна сега.. Минали са 7 часа откакто свърших.. Дължа да кажа, че секса сутринта го спряхме, понеже се притеснихме малко или много.. Пък и доста се бяхме "изтъркали" вече..

Дайте някакво адекватно мнение, че аз насериозно се филмирах.. :[

bloodyF
02-04-2012, 11:40
зависи дали е била в овулация, кога й е бил МЦ и пр.
пък и ти в нея ли свърши?