PDA

View Full Version : Проблем с момичета ;хх



Boriisow
02-03-2012, 23:42
Здравейте и добър вечер/добро утро .. Каквото и да е .. Може ли да ми кажете как да оправя проблемите си с едно момиче и какво да правя с другото. Значи ето я Iва ситуацият.

С едното момиче си говорехме поне 1-2 месеца без да спираме, докато тя си имаше гадже .. Понеже ме беше срам от нея в дскл дори "Здравей" неможех да кажа .. Момичето ми се разсърди и ми е чудно как мога да я накарам да ми прости за тази ТЪПА грешка ;дд .. Аз немога да се извинявам. Нямам този навик и дори ме е срам да кажа "Извинявай", когато трябва .. Въпросът ми е дали можете да ми кажете какво да правя с нея ?? Да се извиня ли или да не се извинявам, за да продължа напред и изобщо да не ми пука ..

Сега ще ви дам IIта ситуация, която се отнася пък за друго момиче..

С това момиче си говорим почти всеки ден ... Всеки опит да я свалям се проваляше, но незнам защо.. Подходът ми беше добър всичко .. Винаги щом я попитам дали иска след като дойде тук в Плевен да излезнем навън, тя сменя темата или казва, че си имала работа и т.н. Момичето също си има приятел .. Както в горният случай .. Искам да ви попитам, дали може да ми дадете няколко съвета за това как мога да я накарам да излезе с мен, и ако се получи да го правим всеки ден, през ден, два и т.н.

Може ли да ми кажете и как да си намеря една свестна приятелка, която да не е род "Кифла" или "Лигла" ?

Мерси предварително :)

Seattle
02-04-2012, 06:58
1-во: спри да занасяш обвързани момичета че ще ядеш бой някаде.
2-ро: научи се да казваш извинявай, ако ще то и на друг език като "сорри" например (всички знаят поне толкоз английски)
3-то: как разбра че подходът ти е бил добър, като ти едно извинявай не можеш да кажеш пък камоли нещо друго.
4-то: Щом ти отказва всеки път, най вероятно не иска да бъде с теб или пък въобще да бъде виждана с теб.
5-то: Свястна приятелка се намира трудно, но номера е да се опитва (с необвързаните!).

kalyty
02-04-2012, 07:58
1-во Най-глупавото нещо, което можеш да направиш е да не се извиниш на първата.
2-ро Намери си необвързани момичета с които да си говориш/пишеш.
3-то Не ги търси в някой мол, защото там има основно кифли и лигли.

bloodyF
02-04-2012, 10:15
извини се на първата и действай докато няма гадже, пък другата я зарежи, че ще изядеш шамарите най-накрая..
днеска във всяка тема плевенчани срещам..превземате форума :Д

thelover3
02-04-2012, 10:35
Не мога да разбера какъв ти е проблемът да се извиниш? Не е толкова трудно да кажеш едно извинявай. И защо постоянно се занимаваш с обвързани? Малко ли са ти другите момичета? Пък второто момиче освен, че си има гадже, всеки път ти отказва да се виждате. Е, направи си изводи не е толкова трудно...
И последно свестните момичета не се намират лесно. Просто общувай с повече момичета и сам си прецени коя каква е.

Boriisow
02-04-2012, 13:07
Не мога да разбера какъв ти е проблемът да се извиниш? Не е толкова трудно да кажеш едно извинявай. И защо постоянно се занимаваш с обвързани? Малко ли са ти другите момичета? Пък второто момиче освен, че си има гадже, всеки път ти отказва да се виждате. Е, направи си изводи не е толкова трудно...
И последно свестните момичета не се намират лесно. Просто общувай с повече момичета и сам си прецени коя каква е.

Всъщност да ;дд .. Имам проблем явно .. Защото постоянно си падам по някое обвързано момиче и т.н. Не са малко момичетата, но не харесва мвсяка ;дд

Dying
02-04-2012, 15:48
1-во: спри да занасяш обвързани момичета че ще ядеш бой някаде.
2-ро: научи се да казваш извинявай, ако ще то и на друг език като "сорри" например (всички знаят поне толкоз английски)
3-то: как разбра че подходът ти е бил добър, като ти едно извинявай не можеш да кажеш пък камоли нещо друго.
4-то: Щом ти отказва всеки път, най вероятно не иска да бъде с теб или пък въобще да бъде виждана с теб.
5-то: Свястна приятелка се намира трудно, но номера е да се опитва (с необвързаните!).

+1 (тъпи 10 символа..) :)

shadowsong44
02-08-2012, 15:20
abe za 1-во: спри да занасяш обвързани момичета че ще ядеш бой някаде. da ne ti puka ama za dr Seattle e prav

Александър
02-09-2012, 15:31
Ем не знам дали сега ще ме разбереш, но все пак да се захващаме за работа.Заговаряш 100 момичета -> 20 от тях си дават телефоните-> с 8 излизаш на среща -> 2 ти харесват (не само на външен вид)-> 1 е гъвкава и става за приятелка.Ето това е цялата схема.Както е казал Сун Дзъ: Поти се повече по време на работа, за да кървиш по-малко по време на война.Айде успехи

dessbe98
02-09-2012, 16:03
Чакай малко, човече! Ти попита " Какво да правя с нея? "... Тя не е предмет, а момиче ! .. Като ти не си предмет и тя не е .. ! Проблемът ти е, че си разговарял с нея само в интернет, а във даскало си я пренебрегвал с мълчанието си .. Помисли си първо, как би се чувствал ти ако беше на нейно място! И уж харесваш едното момиче, после викаш, че харесваш още едно! Сваляй НЕОБВЪРЗАНИ МОМИЧЕТА ! Защото ако сваляш обвързани - разваляш тяхната връзка и става трудно ! .. И ще е по - хубаво ако не съдиш женския пол по външния им вид ! ..

Boriisow
03-01-2012, 16:23
Значи успях да се извиня .. Сега вече си говорим и пишем .. Но немога да разбера как да се харесам толкова на едно момиче .. Смисъл . Сигурно ще ми кажете да я заговарям и т.н. .. Но това при мен е проблем .. Незнам защо, но съм много срамежлив .. Може ли помощ ;дд

Chacho
03-01-2012, 16:28
Не се мъчи да й се харесваш. Оххххффффпффффф.... Направо нямам думи. Стига сте играли по чуждите правила, вземи си отвори темата горе и чети.

@dessbe98, мъжете никога няма да спрем да преценяваме жените по външния им вид.

Boriisow
03-01-2012, 16:32
Не се мъчи да й се харесваш. Оххххффффпффффф.... Направо нямам думи. Стига сте играли по чуждите правила, вземи си отвори темата горе и чети.

@dessbe98, мъжете никога няма да спрем да преценяваме жените по външния им вид.

Четох .. Но .. няма значение .. Ако не трябва да й се харесам, ко да прая .. Да ходя да си говоря с нея ?? .. Добре .. и тва е начин .. Може ли някой да каже нещо ??

@dessbe98, Чачо е прав .. Мъжете никога няма да спред да харесваме жени по външен вид :)

Chacho
03-01-2012, 16:48
Темата на valdesbg, за нея говорех. Ако не можеш да си отговориш на този въпрос, чети пак.

druumandbaas
03-01-2012, 17:08
Пич виждам че още не си много запознат женската логика ако искаш да си отвориш очите за нещата и да си пробивен сред мацките пиши на лично да ти разясня някои неща споко и аз преди бях като тебе но сега не мога да се оплача от женско внимание.

Boriisow
03-01-2012, 17:11
Готово .. Писах ти :)

БожиятАгнец
03-01-2012, 18:32
Значи, било те е срам да говориш с момичето, което харесваш на обществени места, не можеш да се извиняваш - значи нямаш елементарно възпитание и си инфантилен; опитваш се и искаш да разваляш връзки, налиташ на обвързани момичета и ги притискаш, което говрои за много нисък морал и отново, детско мислене.

Това са кифленски качества и постъпки, драги, курвенски номера.
И ти след, като постъпваш така подло как очакваш момиче, което не е кифла? Че ти самият си типична кифла!

И явно си и глупав. Как не ти хрумва, че дори и с най-добрият и смислен подход, който всъщност не вярвам да имаш, дори и буквално звезди да сваляш на едно ОБВЪРЗАНО момиче може нищо да не й подейства. Защо? Защото, за да е обвързана все още, явно си обича и държи на приятелят.

На колко си години? Питам, защото искам да те оправдая в съзнанието си по някакъв начин. :)

Boriisow
03-01-2012, 20:10
Ha 14 съм :)

DisappointedDreamer
03-01-2012, 20:13
Ти какво очакваш от обвързани момичета? Да ти се вържат на хлапашкото мислене, да зарежат гаджетата си (което ми доста чудно, какви гаджета при положение, че те сигурно са на твоята възраст или по-малки) и да ти се хвърлят в обятията, момчето чудо, което не може да се извинява и разговавя само по skype?

Hukuu
03-02-2012, 03:57
...
Може ли да ми кажете и как да си намеря една свестна приятелка, която да не е род "Кифла" или "Лигла" ?
Аз аз ще ти кажа как да си намериш СВЯСТНА приятелка -----> СТАНИ СВЕСТЕН

дано да ти пукнат някъде главата от бой.. лапе.. с обвързани ще се занимаваш...

valdesbg
03-02-2012, 06:42
Оу младо пиле си.

Щом сваляш обвързани... някъде ще ти пренаредят зъбите, туй ясно.

Проблема ти в случая е че налиташ само на тях. Тва е дълга филосфска история, чийто сбит преразказ изглежда така. Искаш тръпка, щото иначе не е интересно.

А туй сваля бая много самооценката ти. Пробвай да си посмениш нагласата че тръпка не ти трябва. Сваляй момичето заради самото момиче, а не заради самото сваляне.

Boriisow
03-02-2012, 07:17
Отказал съм се от около 2 седмици от това да се занимавам с тях .. :) .. Свестен съм, до известна степен ..

valdesbg
03-02-2012, 07:26
И като геройство ли го възприемаш? 2 седмици са нищо време.

Boriisow
03-02-2012, 07:34
Е да, но съм се спрял с това .. Сега се опитвам да си намеря момиче, което е НЕОБВЪРЗАНО ...

valdesbg
03-02-2012, 07:59
Докато това ти е цел - няма да намериш нищо подходящо. Още повече че необвързаните са повече от обвързаните. Не е нужно усилие за да се намерите.

Boriisow
03-02-2012, 08:08
Да, досега не съм си намерил момиче .. Но от вчера мисля, че скоро ще си ,,хвана" .. Поне така си мисля :) Но сигурно ще си остана самичък за 2-3 години ;дд