PDA

View Full Version : Обичам го, наистина!



mimybiby
02-04-2012, 09:28
Здравейте. Та историята ми е следната:
Той е в нашия клас от миналата година.. Тогава за мен беше безразличен.. Той е от момчетата които всички ги харесват.. Да, миналата година, когато се премести всички момичета от нашия клас го харесваха (без мен).. Той смени много аверки за една година.. На мен не ми пукаше..
В момента в който го видях на 15 септември тази година света ми се преобърна.. Отначало и аз не бях наясно с чувствата си - мислех си, че просто ми харесва на външен вид, нищо повече.. Тогава съученичките ми почнаха да ме питат: „Ти харесваш ли го?“. Отговарях им: „Не, защо мислите, че го харесвам?“. Казваха ми, че си било личало.. Започнах да заспивам и да се събуждам с мисълта за него..
Имаме едно момиче в класа, което всички харесват.. Той постоянно е при нея.. Това ме побърква.. Плакала съм с часове заради него.. За мен е най-хубавото момче (въпреки, че всички казват, че е грозен) с най-хубавите очи и най-хубавата усмивка.. Някой път си мисля, че ме харесва.. Друг път, че ме мрази..

Ето го и проблема:
Още от първи клас съм била „дебеланата“, „зубърката“ (аз не се имам за умна...).. До тогава не обръщах особено внимание на всичките обиди, но откакто започнах да ги чувам от него.. Искам да разбере колко го обичам! Това е! Искам да станем приятели, да сме малко по-близки.. А ако е писано да станем и повече от приятели..
Никога до сега не съм се целувала.. Нямала съм сериозен приятел.. А той е от „оборотните“... Срам ме е.. Как да му кажа какво наистина изпитвам към него? Аз бих, но сме в един клас.. Как да го погледна след това?..


Моля ви, помогнете ми!

bloodyF
02-04-2012, 10:24
кой клас сте не разбрах?

thelover3
02-04-2012, 10:41
кой клас сте не разбрах?

Мхм, класът определено има значение.

shmatarok
02-04-2012, 10:55
И как уж всички го харесвали и бил оборотен, пък всички казват, че е грозен. Оо

На колко години сте?

stteLii
02-04-2012, 12:00
Според мен не прави нищо щом сте от един клас..
Ако му кажеш,а той не реагира по никакъв начин след това как ще го погледнеш?!
Кофти е..

mimybiby
02-04-2012, 13:45
Няма значение кой клас сме! За любовта няма граници!!

anonymous708973
02-04-2012, 13:48
Още от първи клас съм била „дебеланата“, „зубърката“ (аз не се имам за умна...).. До тогава не обръщах особено внимание на всичките обиди, но откакто започнах да ги чувам от него..

Я пак? Той те обижда?

Не го обичаш, харесваш го. Не използвай думата просто така.

mimybiby
02-04-2012, 14:11
Аз не използвам думи „просто така“ - наистина го обичам!!

anonymous708973
02-04-2012, 14:16
Не, не го обичаш. Не го познаваш, не знаеш нищо важно за него.

За какво се ядосва?
Как се ядосва?
Как изглежда, когато стане сутрин?
За какво спори?
Как реагира, когато е разочарован?
За какво се разочарова?

Мога да продължа в тоя дух много дълго. Но няма да ме разбереш. Порасни малко и пак ще говорим. Знам, че е дразнещо да ти го казват, но ще видиш, че съм права.

И още нещо - НЯМА несподелена любов, защото любовта винаги е взаимна. Любовта идва, когато познаваш човека доста добре, което няма как да стане, ако той не изпитва същото към теб и не ти дава възможност да го опознаеш.

Не ми отговори и на въпроса.

draid
02-04-2012, 14:31
Не съм много съгласен с теб. Човек може да се влюби и без да знае как изглежда човек сутрин и т.н. Може да го е наблюдавала и да е добила доста голяма представа за това що за човек е и как се държи. Разбира се като се опознаят е възможно чувството да се засили или отслабне, но това не значи че не може да се влюбиш в някого, ако едва ли не не сте правили секс. А относно несподелената любов, то винаги я има. Ако не е при започване на една връзка, то неминуемо е при нейното прекратяване.

anonymous708973
02-04-2012, 14:34
Влюбена е доста различно от обичаща, не драстично, но има разлика.

draid
02-04-2012, 14:41
Обичта е нещото което обикновено идва след любовта.

mimybiby
02-04-2012, 14:42
Я пак? Той те обижда?

Преди.. до скоро.. Вече не чак толкова - ДОВОЛНА???

И какво общо има това как изглежда сутрин?!?!?! А относно всички останали въпроси - имам отговора!!

Buubka
02-04-2012, 15:01
^ Не мога да разбера защо се зъбиш ?? Пишеш в форум и всеки си казва мнението това че не четеш това което искаш ние не сме виновни! И да ти не го обичаш .. как го заобича като те обиждаше ли ? Може да си хлътнала да си влюбена заслепена но не й да го обичаш !! Не ти давам повече от 7 клас ! : )

sunshine.3
02-04-2012, 15:02
Miime nedeii da mu go kazwashh ilii my go kajii kogato zawurshite smsl sled 1 godina ;) Ako toii ne izpitwa su6tite 4uwstwa (koeto 4esto se sluchwa) shte te posrami ;) ;*

FuCKkK13
02-04-2012, 15:14
абе да ти кажа има значение на колко сте.. не защото на 13 примерно не можеш да обичаш ами поради други причини.. а така както си го написала не ти давам повече от 13 ;) .. и какво значи ''всички го харесват'' '' той е най-хубавото момче,въпреки че вс. казват че е грозен'' - Я ПАК ???

DrunkLad
02-04-2012, 15:34
за кво треа да се захващате като сте от един клас ?

sunshine.3 мн хубава снимка :Д

Dying
02-04-2012, 15:43
Мислиш ли, че на него въобще му пука? Защо се захващаш с играта на "чувства", само за да станеш за смях?

mimybiby
02-04-2012, 17:53
^ Не мога да разбера защо се зъбиш ??
Не се зъбя :)

Не се опитвайте да ми гадаете годините.. Кой колко ми давал.. Какво общо имат годините ми? И какво ако съм на 12-13-14-15?? Какво общо имат чувствата ми с годините ми?? Ако някой ми даде смислен отговор на въпроса ще кажа годините си..

Благодаря все пак, че отделихте от времето си за да ми помогнете!!

thelover3
02-04-2012, 17:57
^ Офф, личи си, че не му пука. И как така всички го харесват, пък е грозен. Нещо не ми се връзва. И айде моля ти се: "обичам го, наистина!"- глупости. Първо-ти НЕ го обичаш и второ-наистина?!
Така и не разбрах кой клас си...
Просто не се занимавай. Той те обижда, а ти уж го обичаш. Нещо хич не ми се вярва...

mimybiby
02-04-2012, 18:00
и какво значи ''всички го харесват'' '' той е най-хубавото момче,въпреки че вс. казват че е грозен'' - Я ПАК ???

То си го пише - ЗА МЕН е най-хубавото момче (въпреки, че всички казват, че е грозен)..
За разлика от всички останали аз го опознах, разбрах какъв е наистина.. Разбирам го..

sunman
02-04-2012, 18:58
Стига с тия сериали!!

iliyanaa
02-04-2012, 23:11
eleeee ... ne se wprqgaii tolko w twa momche 100 % ne go obichash ! Kak moje da obichashh chowek koito te naranqwa i obijdaa :X

MaGuSs
02-05-2012, 01:10
eleeee ... ne se wprqgaii tolko w twa momche 100 % ne go obichash ! Kak moje da obichashh chowek koito te naranqwa i obijdaa :X
В този форум се пише на кирилица !


То си го пише - ЗА МЕН е най-хубавото момче (въпреки, че всички казват, че е грозен)..
За разлика от всички останали аз го опознах, разбрах какъв е наистина.. Разбирам го..
Да обичаш, понякога е по-лесно, отколкото да докажеш любовта си.

Ето я разликата сега кажи на колко си. Според мене си на по-малко от 14 години. Личи си... Ако беше по-голяма нямаше да се туткаш пред комоютъра и да питаш по форомите как да кажеш на едно момче, че го обичаш, а направо щеше да отидеш и да му го кажеш или само щеше да му го кажеш, по телефона,скайп, e-mail щеше да намериш начин.

П.П. Вие другите ко се зъбите на момичето ? Сякаш и вие не сте били като нея. Еваси народа, еваси чудото (^.^)

anonymous708973
02-05-2012, 06:08
Не се зъбя :)

Не се опитвайте да ми гадаете годините.. Кой колко ми давал.. Какво общо имат годините ми? И какво ако съм на 12-13-14-15?? Какво общо имат чувствата ми с годините ми?? Ако някой ми даде смислен отговор на въпроса ще кажа годините си..

Благодаря все пак, че отделихте от времето си за да ми помогнете!!

Има. Разбиранията ти ще претърпят... или поне би трябвало да претърпят голяма промяна, докато станеш на 17-18 години. Това ти е смисленият отговор.

И второ, за да те обижда така, има два варианта. Или все още сте в оная възраст, в която момченцата показват на момичецата колко ги харесват чрез обиди; или наистина не те харесва и не иска да общува с теб. Ако не иска да общува с теб, ти НЕ го познаваш достатъчно. Ако НЕ го познаваш достатъчно и не си С него, не го обичаш.

Buubka
02-05-2012, 06:53
Цитирай Първоначално написано от mimybiby Виж мнението
Не се зъбя

Не се опитвайте да ми гадаете годините.. Кой колко ми давал.. Какво общо имат годините ми? И какво ако съм на 12-13-14-15?? Какво общо имат чувствата ми с годините ми?? Ако някой ми даде смислен отговор на въпроса ще кажа годините си..

Благодаря все пак, че отделихте от времето си за да ми помогнете!!


Смислен отговор ли чакаш ? Ок ще ти го дам! Има значение годините ти поради факта че когато си на по-малко от 15-години не разбираш точно какво чувстваш и си мислиш че когато имаш някакви увличания по някой си мислиш че го обичаш че той единствен сега и завинаги и т.н. Казвам ти от личен опит когато бях на 14 и аз бях хлътнала по едно момче и си мислих че КРАЙ той е единствения в моя живот .. Но мина известно време и аз разбрах че е било увлечение. Всички ми казваха ти не го обичащ това не любов не знам си още какво .. но аз си знаех мойто и допуснах едни грешки но да не говоря за тях! И сега няколко години по-късно аз срещнах истинската любов истинското опознава истинските чувства който не изчезват за месец два три.Дано си ме разбрала.. но има хора като мен който им казваш че огъня гори но те искат да видят да усетят че найстина пари за да повярва! Пожелавам ти успех и мъдрост да знаеш какво точно искаш и какво точно чувстваш !

FuCKkK13
02-05-2012, 06:55
То си го пише - ЗА МЕН е най-хубавото момче (въпреки, че всички казват, че е грозен)..
За разлика от всички останали аз го опознах, разбрах какъв е наистина.. Разбирам го..
о боже.. първо казваш,че всички го харесват после,че са ти казали че бил грозен - последно ? това имах в предвид.. ти думите не ми разбираш съвети иска :? . и не,не го обичаш и той явно е имал само някакви симпатии към теб,които явно са изчезнали..

FuCKkK13
02-05-2012, 06:58
+че съм съгласна с PinkPan7her .. даже какви 17-18 .. има разлика дори от мисленето и на 13 и от това на 16,а какво остава от на 13 до 18г. ама все тая.. на всички ни стана ясно авторката на колко е г/д - от написаното

SisiStrange
02-05-2012, 07:01
Многото филми ви провалят преценките. Обичта е нещо много особено, което се гради с години. Включва много нежност и отношение между двама души. Много споделяне, пълно доверие и общи неща. Не става с: "Видях го на 15 септември, имаше хубав задник и красиви очи - Обичам го!" Eдин ден ще разбереш и ще има да се смееш. Сериозно ти казвам.

Айде сега, моля те, отговори на този въпрос: Какво точно харесваш в него ОСВЕН външния вид? Кое в държанието му, маниерите му, думите му?

Ти познаваш ли го въобще?

Що се отнася до темата, помисли над това:
Искаш ли да "обичаш" момче, което си позволява да обижда момиче и то по толкова злобен начин? Мислила ли си, че това говори:
а/ че не е различен от останалите и просто те обижда с идеята да си качи егото и да не се цепи от другите, които са си те харесали за жертва?
б/ че нещо във възпитанието му малко или много куца?

Аз мисля, че дори и да те хареса, нищо няма да се получи, защото ще го е срам да не го ебават приятелите му, че въобще си "има гадже".

mimybiby
02-05-2012, 07:32
Айде сега, моля те, отговори на този въпрос: Какво точно харесваш в него ОСВЕН външния вид? Кое в държанието му, маниерите му, думите му?
... защото ще го е срам да не го ебават приятелите му, че въобще си "има гадже"

Ние с него сме си говорили насаме.. Споделяла съм с него, той с мен.. Виждам как се държи с хората, когато имат нужда от някой - той е насреща.. Никога не ми е отказвал, когато съм го молила да ми помогне.. Винаги ме развеселява.. Той е от “лигаветата“ - редовно все нещо става и всички се смеят.. Не знам дали го прави за внимание или от кеф, но развеселява хората!

А относно ебаването - Няма да се получи така.. По принцип за него и приятелите му е много важно когато някой си има аверка... Тоест те в никой случай няма да го ебават!! А и дори когато приятелите му са наоколо той идва при мен, говорим си.. А и аз познавам много от приятелите му.. Не са такива..

thelover3
02-05-2012, 09:38
Еми тогава му кажи, че го харесваш(на твоите години не виждам друг вариант). Ако те отреже-малко ще ти е гадно в началото, понеже нали сте от 1 клас, ама с времето всичко ще мине, пък ако се получи-супер! Поне като те отреже, няма да си даваш празни надежди и да се питаш "ами ако ме харесваше" и тем подобни.

thelover3
02-05-2012, 09:40
ПП:Момчето да не се казва Митко?
И като гледам как си написала, че уж го обичаш в подписа ти, ми става ясно, че си на 12-13 най-много. Или поне акълът ти е за толкова.(без да се обиждаш, ама тая история с уж"обичам го, наистина!" ме навежда на тази мисъл...).

balu4ka
02-05-2012, 10:40
Хмм,а я се замисли за какво аджеба си позволява да те обижда,нали по този начин те наранява?Ами,значи не ти е истински приятел,а и според мен няма чувства към теб(но,не мога да гадая).И как ще да нямат значение годините?Според мен ,заради точно това ти мислене,няма как да ти дам повече от 13 (:.Понякога трябва да си готова за истината,не можем да пишем онова ,което ти искаш да прочетеш.А, и да щях да забравя,не не го обичаш..искаш ли причините?
-има огромна разлика в това да си влюбен,привлечен
-когато не го познаваш ,от това какъв е в училище и какъв навън
-да бъдеш с него ,да разговаряш на онези теми различни от тези между познати
тогава би опознала любта,обичта.Би я различила (:.Но,както и да е.Филмирай си се,живота си е твой.

ShadyStyle
02-05-2012, 10:50
Ее ако си дебела зубърка забрави

shmatarok
02-05-2012, 11:25
Авторке, това на аватара ти ли си? :)

В случая бих казала, че е по-добре да си мълчиш, щото той дори да те харесва, на тази възраст едва ли ще стане нещо като сте от 1 клас. Най-много да почнат да ти се подиграват всички, включително той и т.н. Даже от къде да знаеш дали той не се е усетил отнякъде, че го харесваш и затова не те обижда да ти казва там 'дебелана' ли какво беше написала на предната страница...
Абе, не си е работа т'ва просто. :)

thelover3
02-05-2012, 13:31
Авторке, това на аватара ти ли си? :)

В случая бих казала, че е по-добре да си мълчиш, щото той дори да те харесва, на тази възраст едва ли ще стане нещо като сте от 1 клас. Най-много да почнат да ти се подиграват всички, включително той и т.н. Даже от къде да знаеш дали той не се е усетил отнякъде, че го харесваш и затова не те обижда да ти казва там 'дебелана' ли какво беше написала на предната страница...
Абе, не си е работа т'ва просто. :)

Тя май си мисля, че и той я харесва и си дава празни надежди. Затова казвам, че е по-добре да я отреже, отколкото да си мисли, че има шанс.
Авторке, възнамеряваш ли най-накрая да ни кажеш на колко години си, защото годините имат доста голямо значение.

malkamucka
02-05-2012, 15:08
По това което чета разбирам че си малка ... няма какво да спорим .. искаш да получиш някакъв отговор а не казваш на колко си.. не че много ни интересува .... не искам да се сърдиш обаче мислиш много детински... била съм на твоето място знам как се чувстваш.. но помисли малко по реално той те обижда.. защо изобщо продължаваш да мислиш за него просто няма смисъл разбери ... ако той изпитваше някакво привличане към теб нямаше да се държи с теб като с куче... мога да ти помогна малко ако искаш ми пиши какъв ти е скупе :)

betty-dimitrova
02-05-2012, 15:34
Ето това,което авторката иска да види от нас:
Ауу да щом те е обиждал и е спрял значи е разбрал, че ти си истинската му любов и иска да сте заедно. Лелееее той ти е споделил нещо когато сте били насаме - ОМЪЖИ СЕ ЗА НЕГО.

Ето това,което аз искам да кажа:
Дори и да сте по-големи не ви личи...Значи той се държи добре с теб , споделяте си когато сте насаме, а когато не сте пуска по някоя обида и от време на време идва и говори с теб нормално и пред другите колкото да отбие номера.

Виж ако смяташ, че въпреки всичко е разбран и свестен вижте се насаме и поговорете сериозно/ наистина сериозно без да му казваш ''обичам те мисля за теб всяка вечер и всяка сутрин и т.н ГОВОРЕТЕ !!!!!СЕРИОЗНО!!!!!!/. Ако те отреже не се вкарвай отново във филми и го забрави, ако пък има някакви чувства си преценявай ситуацията как ще се държи когато сте насаме и пред класа ви. :)

mimybiby
02-05-2012, 15:38
Shmatarok - Не съм аз.. Не съм чак толкова малка :Д
thelover3 - Не възнамерявам да ви кажа ;)
malkamucka - Не, благодаря ти!! И други хора се опитват да ми помагат - не им се получава..

mimybiby
02-05-2012, 15:38
Аа, и не се казва Митко - това е на една приятелка малкия брат :)

betty-dimitrova
02-05-2012, 15:40
Срам ли те е от възрастта си, че не искаш да ни я кажеш или тя е от ония личните неща, които е по-добре да си останат тайна?

bloodyF
02-05-2012, 16:43
пф, колко си елементарна
бети, явно е на 13 и е влюбена в лошото момче, което я наранява психически..
и все пак, ти не си влюбена даже, ти си привлечена, ти не го обичаш..след 1 месец ще дойде друг и пак ''ще го обичаш.."
детски истори..

thelover3
02-05-2012, 16:56
thelover3 - Не възнамерявам да ви кажа ;)

Не разбирам какъв ти е проблемът? Явно те е срам. Мммм странно...
Аз ти дадох съвет, ама ако си на 12-13-забрави, просто не си струва. И как така всички го харесвали, а пък после казват, че е грозен? Нещо не ми се връзва. И да, съгласна съм с bloodyF. Той просто ти харесва на външен вид. Голяма работа-ще ти писне, не се занимавай. Ти сигурно за всяко момче, което си ХАРЕСВАЛА, казваш, че си го ОБИЧАЛА НАИСТИНА и предполагам така и ще продължаваш да казваш...

mimybiby
02-05-2012, 19:59
НЕ МЕ Е СРАМ ОТ ВЪЗРАСТТА МИ!! Просто такива неща, според мен, не се влияят от възрастта..
Ако ви кажа, че съм на 12-13 ще кажете: Тя тая, поредната пикла дето казва обичам го като здрасти..
Ако пък ви кажа, че съм на 14-15-16 ще кажете нещо друго... А и трябва да не се влияете от възрастта ми, за да ми давате отговор.. ТОВА Е МОЕ МНЕНИЕ!!

malkamucka
02-06-2012, 07:50
започваш да се лигавиш вече .... и много се дразня на някви малки момиченца дет се правят на интересни .. хората искат да ти помогнат ти им се правиш...

DisappointedDreamer
02-06-2012, 08:04
1. От километри си личи, че не си на повече от 13. Пък ако си над 13, ужас. Порасни.

2. Казваш, че той бил грозен за другите момичета, обаче пък е имал страшно много приятелки, после пък казваш, че за теб е най-хубав, от тук нищо не сванах. Седни си на д-то в часовете и вместо да го зяпаш него, се научи как хубаво да си формулираш изреченията/мислите/тезите.

3. Видяла си го на 15-ти септември, и айде "аууу, аз го обичам!". Е как става тази работа? Как можеш да обичаш някого, когото не познаваш? Както Пантерката каза, за да обичаш някого трябва да го познаваш - малките му навици, как изглежда сутрин, как изглежда, когато е превъзбуден и т.н. Всичко това би те накарало да заобичаш даден човек. Но ти не знаеш нито едно от горепосечените неща. Била си привлечена от външният му вид, харесала си го, но в никакъв случай не го обичаш. Отвори речинк. Провери думата "обич". Виж какво ще ти излезе.

4. На въпроса "Какво обичаш в него?" не можа да отговориш. Още едно доказателство, че ти не го обичаш, ами си поредната малка пикла, която трябва да слезе на земята.

5. От това, което написа става ясно, че той те обижда, ама после казваш, че сте си били споделяли и т.н. Какво ти е споделил? Каква оценка има по математика? Каква играчка си е купил? Моля ти се.

Да обобщим: все още си едно несъзряло малко дете, което на прави разлика между обичам и харесвам. Спокойно, ще пораснеш. И аз съм била така... на 8. До тогава, си бий два шамара да се осъзнаеш, остави този малък кретен и си гледай уроците.

TheBeliever
02-06-2012, 08:05
НЕ МЕ Е СРАМ ОТ ВЪЗРАСТТА МИ!! Просто такива неща, според мен, не се влияят от възрастта..
Ако ви кажа, че съм на 12-13 ще кажете: Тя тая, поредната пикла дето казва обичам го като здрасти..
Ако пък ви кажа, че съм на 14-15-16 ще кажете нещо друго... А и трябва да не се влияете от възрастта ми, за да ми давате отговор.. ТОВА Е МОЕ МНЕНИЕ!!

Напротив, трябва да се влияем от възрастта ви защото тя има огромно значение. Не можеш да дадеш едни същи съвети за любовта на 20 годишно момиче и на 12 годишно дете. На 12 вие не различавате симпатии от любов и като хлътнете малко започвате да разправяте наляво-надясно колко много "обичате истински" без въобще да осъзнавате истинското значение на думата обич. Но това ще ти стане ясно след някоя и друга годинка като (ако) поумнееш.

И не, не си прави труда да ми обясняваш как не било така и как чувствата ти били не-знам-си какви. Защото не си права.
Увлечена си по момчето - ок. Опитваш се да убедиш и нас, и себе си, че най-обикновеният разговор, който си провела с него е великолепен знак от съдбата, че сте сродни души и "любовта" ви ще разцъфти. Нищо, че те обижда.

Давай, отиди при него и му признай чувствата си. Кажи му колко "наистина го обичаш". После пусни друга тема тук, в която да се жалваш, че ти е "разбил сърцето" и те е унижил пред целия клас.

anonymous708973
02-06-2012, 14:04
За какво се ядосва?
Как се ядосва?
Как изглежда, когато стане сутрин?
За какво спори?
Как реагира, когато е разочарован?
За какво се разочарова?



Добре де, хайде отговори на тези, след като толкова го познаваш :)

И не, отговор "кофти оценка на контролно по математика" не се брои.

daq96
02-06-2012, 14:11
Той те обижда, а ти го обичаш.... Не мога да ти помогна, защото не мога да го разбера...

DisappointedDreamer
02-06-2012, 14:19
За да обичаш някого, трябва да си се влюбила/обикнала някоя черта от него, някои негов навик и т.н.

Абе за какво въобще се занимаваме.

thelover3
02-06-2012, 17:19
НЕ МЕ Е СРАМ ОТ ВЪЗРАСТТА МИ!! Просто такива неща, според мен, не се влияят от възрастта..
Ако ви кажа, че съм на 12-13 ще кажете: Тя тая, поредната пикла дето казва обичам го като здрасти..
Ако пък ви кажа, че съм на 14-15-16 ще кажете нещо друго... А и трябва да не се влияете от възрастта ми, за да ми давате отговор.. ТОВА Е МОЕ МНЕНИЕ!!

Емии..какво да ти кажем? ОО да той е ЛУДО ВЛЮБЕН в теб!!! Най-вече затова, че те е обиждал. Това ли очакваш?
Още нещо: Ти не го обичаш! Ти не знаеш нищо за него, не знаеш какъв човек е в действителност. Харесваш САМО външния му вид. Ще ти писне-не се занимавай.
Пък да не говорим, че ние ти даваме съвети, а ти тука ни се зъбиш. Не мога да разбера защо.
Най-добре ни кажи на колко си. Не е толкова трудно. Никой няма да те критикува, че си малка. Така ще можем да ти дадем по-точен и полезен съвет, но просто няма да споря с теб, въпреки че вече го правя...

mimybiby
02-06-2012, 18:36
1. Не го харесвам (няма да казвам обичам) заради външния вид! Право да ви кажа не е от най-хубавите! Харесвам характера, държанието му.. Харесвам говора, начина по който се държи..
2. Защо всички се захванахте за обидите?!
3. Не ви се зъбя.. Всъщност зъбя се, но се зъбя на всички.. :-D
П.С. - на 13 съм..

chereshkaaa
02-06-2012, 21:12
Според мен не прави нищо щом сте от един клас..
Ако му кажеш,а той не реагира по никакъв начин след това как ще го погледнеш?!
Кофти е..

съгласна съм.. , но ако го харесваш толкова многоооо опитай..

malkamucka
02-07-2012, 16:07
хващай до за яката и му обясни какво мислиш за него пък каквото ще да става

mimybiby
02-07-2012, 17:10
хващай до за яката и му обясни какво мислиш за него пък каквото ще да става



Ахаха.. Тоо ако беше така до сега да съм го направила.. :-D

TheBeliever
02-07-2012, 17:39
Ахаха.. Тоо ако беше така до сега да съм го направила.. :-D

А как е, че не си го направила?

malkamucka
02-08-2012, 07:18
не ти стиска... защото има риск да те отхвърли и те е страх ,.. но колкото повече чакаш да стане чудо без да говориш с него толкова повече ще хлътваш...

sunshine.3
02-08-2012, 09:32
DrunkLad мерсси ;* .. ПО темата какво значение имат годините, а и от къде знаете, че не го обича наистина ;) Ае пък,ако го обича какво ;) ??

malkamucka
02-08-2012, 11:39
за вас "обичам те " като здравей здрасти ли е ... да обичаш някой трябва да си го опознал твърде добре за да кажеш обичам те на някой... ама явно ти и на случаен човек може да го кажеш....

zvezdiichkataa
02-08-2012, 12:14
Хаха, на 13 си, ти все още не знаеш къде се намираш, изобщо не си опознала любовта. Просто си харесала силно външността му, мислиш си за него, ВЛЮБЕНА си, но това не значи, че го обичаш. Трябва да го опознаеш много повече, за да можеш да кажеш , че го обичаш.

mimybiby
02-09-2012, 07:12
Добре бе.. Казах ви, че не харесвам външността му и вие пак: Просто си харесала силно външността му.. Четете ли предишните коментари преди да коментирате?! Този път ме издразни това...
Каква е разликата между влюбен и обичащ човек? Това не са ли две почти еднакви неща?? :-)

TheBeliever
02-09-2012, 09:52
Каква е разликата между влюбен и обичащ човек? Това не са ли две почти еднакви неща?? :-)

Не са. Влюбването е временно, повърхностно, базирано на хормони и химични процеси в тялото. Обичта е дълбоко и всеотдайно чувство, което се гради с времето. Обичаш баща си, но не си влюбена в него, нали?

malkamucka
02-09-2012, 10:44
ей детенце като пораснеш малко тогава говори за обич :@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@

shmatarok
02-09-2012, 10:56
Пф, авторке, като го "обичаш" толкова, ходи му признай. Или пък 'фани някоя приятелка да му каже. И после ела да напишеш точно как е решил да се изгаври с теб след това нашият герой. ;)

Хем искаш мнения и коментари, хем повечето не ги приемаш. Какво очакваш да ти напишем? "Ооо, даааа, и той те харесва, ще бъдете щастливи заедно!!!", "Скоро е сигурно,че самият той ще ти предложиии", "Той теб те обича дори повече'' ??? Пф. Аман. Харесвай си го, няма лошо, ама след като си пуснала тази тема, трябва да очакваш всякакви коментари и да ги приемаш, не да се цупондриш за половината и нареждаш хората я че не разбирали, я че не дочели.

Александър
02-09-2012, 15:20
Човек ще си помисли, че любовта се проявява на 13-16 години.Според мен на този вид любов му се вика хормони.Освен това обичаш го, защото и всички други го обичат.Разбира се това не е обич, а нищо повече от факта, че и други го харесват.Порасни малко, стига с тези глупости!

horacio
02-09-2012, 15:48
Каква мазохистка трябва да си, за да обичаш някой, който те обижда и унижава? На твое място щях да си пазя достойнството и да не се занимавам повече. Глупаво е да ходиш след него пък на него очевидно да не му пука, дори ти се досещаш. Такива като него ходят само по много вървежните.

mirrchho
02-10-2012, 18:03
Абе какво и говорите тука да му сподели като е някой въздухар , всички сме имали по един такъв от класа си , как може да обичаш човек с когото не си бил .. как може да страдаш по някого без дори да си имал мигове с него .. аз лично смятам , че това са глупости . А дали е грозен или не никой не обръща внимание , защото ако има голям кръг от приятели който естествено са с самочувствия до небесата и са '' велики '' нормално всички да го искат .. Те не искат него , а вниманието което получава .. По - добре да не му казва нищо и изобщо да си избие мисълта за него .. Не можеш да обичаш някого когото не познаваш .. Това е просто едно голямо увлечение нищо повече ..

sladk0t0odidi
02-10-2012, 18:07
Т`ва ми звучи като някой роман от 60-те.. Той бил красив, а тя- не, но силата на любовта променила всичко ... и заживели.. xD

mirrchho
02-10-2012, 18:17
Ама верно си е сега ще си падат на колене и ще се обичат до края на живота си ;д

sladk0t0odidi
02-11-2012, 13:50
Не са. Влюбването е временно, повърхностно, базирано на хормони и химични процеси в тялото. Обичта е дълбоко и всеотдайно чувство, което се гради с времето. Обичаш баща си, но не си влюбена в него, нали?

още си много малка и според мен не е нужно да му го признаваш защото след 2 седмици(най-много) ще се смееш на това

mMemories
02-11-2012, 18:50
Лелеее тва е една от малкото теми в които прочетох абсолютно всички постове,,,,,
не нападайте момичето....ако ще и на 5 да е любовта е луда работа.....не те пита на колко си и какъв си
според мен недей да му казваш защото по написаното съдя че той е на моменти- в един момент супер пич в другияя.....аста ла виста бейби......ако решиш да му кажеш и улучиш в някой от гадните моменти става шит.....

Annity
02-11-2012, 19:12
мм не ми се искаше, ама айде и аз да се включа във филма :D Самото ти изказване, че влюбването и обичта са едно и също нещо, говори, че не го обичаш. Ето я разликата: влюбеният човек е заслепен отвсякъде, той буквално обожествява този, в когото е влюбен и го мисли за перфектен, той е над всичко и всички. А този, който обича, знае, че този човек има и много недостатъци, но пак го обича и то не въпреки тях, а заедно с тях... стана малко сложно :D
Всъщност като те гледам ти просто го харесваш, а това не се вписва в нито една от двете категории, просто ти е приятно да си около него или само да го наблюдаваш и неговите действия ти правят по-особено впечатление от тези на останалите.

Hassell
02-12-2012, 08:22
На 13 любов :)

Това да тръгнеш да обясняваш на момиче, че когато харесваш някой, не значи, че ГО ОБИЧАШ, е загубена кауза.
П.С. Братовчедка ми е на 20 и същата история. :)

mimybiby
02-12-2012, 11:39
ако ще и на 5 да е любовта е луда работа.....не те пита на колко си и какъв си
.....
Аз това се опитах да им кажа - за любовта няма граници, но те не, та не.. Трябваше да им кажа,че съм на 13 ии да почнат - малка си и т.н... Затова не споменах годините си! Знаех, че това ще повлияе на коментарите ми.. А и ти си човека,който най-добре разтълкува написаното от мен..


по написаното съдя че той е на моменти- в един момент супер пич в другияя.....аста ла виста бейби.....

Да, това е точно така!! А не е гадняр и тем-подобни, както всички разтълкуваха думите ми за обидите..

malkamucka
02-16-2012, 12:55
ti si luda

bebeemalko
02-18-2012, 18:17
Щом те мислят за дебелана и зубърка ти пък направи така, че да не те мислят. Промени се малко в положителна посока, дотолкова че да не ти се присмиват и да те обиждат. Можеш да поотслабнеш и да смениш прическата. Тогава може и да те забележи. А за това че ти викат зубърка не се впрягай! Да си умна не е срамно! И не се подценявай! Тази промяна ни е нужна на всички, защото не знаеш след това какво може да се случи.... Късмет с любовта.

mimybiby
02-18-2012, 20:02
Можеш да поотслабнеш.
Тъпото е че не мога! Наследствено ми е - пробвала съм какво ли не- диети, упражнения, фитнес, спорт.. Нищо не помага!!

bebeemalko
02-19-2012, 11:45
Тъпото е че не мога! Наследствено ми е - пробвала съм какво ли не- диети, упражнения, фитнес, спорт.. Нищо не помага!!

Аз пък съм чела че дори и да е генетично заложено, то може да се промени. Има такива хора, просто не си достатъчно стимулирана.

malkamucka
02-23-2012, 12:08
колко килограма си :)

Mirenа
02-23-2012, 12:55
Ако наистина си "зубърката и дебеланата" в класа той няма да те хареса,но все пак се пробвай!Като за начало му вземи скайп,фб и т.н след това излизайте,но с обща компания,пишете си и му покажи,че се интересуваш от него!Аз мисля,че не те харесва,но нищо не ти струва да опиташ! ;)

mimybiby
02-25-2012, 15:40
Имам му и скайпа, и фейса! Често му пиша, но той на мен не.. Уж щяхме да излизаме, но в последния момент нещата се объркаха.. А килограмите НЯМА да ги кажа!! ;))

sun251
02-27-2012, 12:49
Според мен е глупаво да променя външният си вид заради някого.Аз лично не бих се чувствала добре с човек който гледа само външният ми вид..,е да вярно можеш да положиш някакви усилия ако не се харесваш,но го направи за себе си,а не за някой друг!Колкото до момчето според мен не си струва особено,а и щом е от класа от личен опит ти казвам,че не се получават добре нещата.На 13 сте и може би тази година ще кандидатствате,така че може след като вече се разделите и попаднете в друга среда да забравиш за него,а ако все още имаш чувства и той към теб нещата могат да станат по-лесни защото вече не сте в един клас (е освен ако не ви приемат в едно училище)!Авторке и според мен няма как да е обич,да може да не е просто увлечение,а нещо по-силно,но определено не е любов.И аз доскоро си мислих,че обичам някого,но за моята възраст (14) не мисля,че това е възможно - любовта е относително понятие!Все пак пожелавам ти успех и давай смело,поговорете малко на тази тема,покажи му,че имаш интерес и дано нещата се получат!

anonymous708973
02-27-2012, 13:20
Тъпото е че не мога! Наследствено ми е - пробвала съм какво ли не- диети, упражнения, фитнес, спорт.. Нищо не помага!!

Не ми говори за наследственост. Всички жени по майчина линия тежат над 80 кила, майка ми над 51 не става, аз съм 53.

mimybiby
02-27-2012, 14:48
На 13 сте и може би тази година ще кандидатствате


Да те поправя - на 13 ще стана скоро.. Тоест съм 6-ти, не 7-ми клас ! ;)

WhereIsTheLove
02-27-2012, 16:38
Ясна ми е ситуацията.. виждала съм такива като теб и него ..
Не искам да те обезкуражавам но.. едва ли някога ще станете повече от съученици .. Щом казваш, че си "зубарката" предполагам че доста често преписват от теб? Така ли е .. ако му предложиш да препише от теб ако иска сигурно това ще е единствената ви близост.. пак ти казвам просто съм виждала такива случаи като твоите..не се захващай с него , да сигурно си падаш по леко лоши момчета .. хубави и с по разкрепостен характер, но те не са за теб .. Само във филмите го има това със сближаването на 2та типа хора..

Но все пак моя съвет е - Не се предавай ! Каквото и да става .. говори с него .. ако трябва прави първи крачки и т.н, но отреже ли те веднъж, просто не прави грешката да се занимаваш с него по- нататък ..

M_smile
10-09-2012, 21:36
Т`ва ми звучи като някой роман от 60-те.. Той бил красив, а тя- не, но силата на любовта променила всичко ... и заживели.. xD

много ми харесва коментара ти ;д :)

Golemiqmalyk123
10-11-2012, 07:16
Авторката "обича" и е на 13. В почти всеки коментар си противоречи. Obvious troll is obvious :)

TheMan9191
10-11-2012, 08:43
Аз това се опитах да им кажа - за любовта няма граници, но те не, та не.. Трябваше да им кажа,че съм на 13 ии да почнат - малка си и т.н... Затова не споменах годините си! Знаех, че това ще повлияе на коментарите ми.. А и ти си човека,който най-добре разтълкува написаното от мен..



Да, това е точно така!! А не е гадняр и тем-подобни, както всички разтълкуваха думите ми за обидите..

Tи четеш ли какво пишеш?! Един пък казваш че бил красив после бил грозен, обиждал те после не те е... Последно?!

Ти нямаш 13 години => не знаеш какво е любов и не можеш да кажеш просто така че го обичаш без да познаваш човека. Може да си влюбена (малко ми се вярва), но не го обичаш със сигурност. Просто го харесваш. Когато бях 5-6ти клас и аз бях г/д като теб - харесвах едно момиче и вече мисля че я обичам, но в следствие разбрах че това не е обич а просто увлечение.

Amore-Mio*
10-11-2012, 09:10
Стой си на гъза - криеш възрастта си, което показва, че си малко и не знаеш какво искаш/чувстваш и така нататък. + Не го обичаш, харесваш го! Прави разлика между двете.