PDA

View Full Version : Курсова работа



wdas
02-04-2012, 10:17
Някой може ли да сподели накратко какво трябва да се има в предвид при писането на курсова работа,избрах си тема намерих информация (тябва да е на английски) и сега не знам на ръка ли трябва да е (знам само ,че трябва да е 5 страници , конкретната която трябва да напиша) но не знам какво имам и нямам право да използвам,дали трябва да дам източници накрая дали трябва да вкарвам цитати или собствени мисляи ... изобщо като цяло ако някой е писал нека сподели.

Chacho
02-04-2012, 12:07
Това си зависи от самата курсова работа. Ако ни опишеш за какво става на въпрос, по-можем да ти кажем.

TheBeliever
02-04-2012, 15:22
Би трябвало да са ви дали изисквания за курсовата работа. Говори с преподавателя, който я е възложил.

wdas
02-04-2012, 17:30
спорта във великобитания.. аз намерих материял въпроса е какво да правя от тук нататък...?

Nakadah
02-05-2012, 06:26
MS Word pt12 double space 1" margins предполагам

Начина по който ще документираш материалите трябва да ти го кажат специфично. И отново предполагам.

хаха

wdas
02-05-2012, 09:00
Ако ми бяха казали , дали щях да пиша тук и да питам?Искам ако може с 2-3 думи обща информация как се пише от някой с опит... :)

TheBeliever
02-05-2012, 09:13
С две-три думи няма как да стане защото за всяка курсова работа си има различни изисквания.

И сигурен ли си, че темата ти е така структурирана? Курсова работа ли имаш да пишеш или доклад? Обикновено в докладите само предаваш наличната информация, докато при курсовите се изисква я анализ, я предлагане на възможно решение на даден проблем и т.н. Най-точно изискванията за конкретната курсова може да ти каже преподавателя. Защо не попиташ него?