PDA

View Full Version : Въпрос, свързан със случайните запознанства



bloodyF
02-04-2012, 10:33
въпросът е й към двата пола
ситуацията е следната, седите си в бар/кафе/някъде другаде привечер.
към момичетата:харесвате пича на съседната маса, усмихвате му се и той на вас; бихте ли се запознали? (при условие, че нямате половинка и нямате конкретни планове, просто едно запознанство )
към момчетата: ако момиче дойде така при вас (нормално изглеждащо момиче), ще я сметнете ли за странна/луда или нещо подобно?

//да уточним, че въпроса е по принцип, защото ми е любопитно, не за да разбера какво трябва аз да правя примерно..
аз не бих, защото винаги би ме било срам, а ако някое момче би дошло да се запознаем, ще си разменим контактите и предполагам ще си пишем, евентуално..

TheBeliever
02-04-2012, 10:42
Ако момчето ми е направило впечатление - да, бих отишла. Но само външният вид не би ме подтикнал към действие. Трябва да има отличително присъствие и да не се държи сковано или надуто.

shmatarok
02-04-2012, 10:53
Правила съм го, но в повечето случаи се налага някой да ми вдъхне солидна доза увереност. :D Или едно малко питие би свършило същата работа 8-)

angelskodqvol4e
02-04-2012, 13:25
Колкото и да ми харесва не бих,защото ме е срам...но ако той дойде при мен няма да имам нищо против.

nIkEnCeTy_bE
02-04-2012, 13:33
И аз не бих, но ако дойде защо не. Но и зависи от обстоятелствата, може и аз да отида.

ivcheto0o
02-04-2012, 15:27
И аз не бих отишла,прекалено много ме е срам.Но ако той дойде не бих имала нещо против,пък вече оттам нататък каквото стане...

Cold_Tearsss
02-04-2012, 15:34
Ей, тоя срам! Какво ще ви изяде ли? :D

Ако нямам някаква определена среща и съм там просто да си отпочина, определено бих.

Ако тя направи първата стъпка даже по-добре и няма защо да я причислявам към лудите.

Dying
02-04-2012, 15:46
Много зависи..! Ако се надъхам - що да не ида.. Обаче верно си е малко странно, защото като за начало и идея си нямам какво бих му казала..

paradosou
02-04-2012, 16:07
Бих, стига да не ме отблъсне нещо в поведението му.
Ще ми е интересно какъв е като човек, пък и обичам контактите с нови хора. И наистина не бих действала с няква конкретна цел, просто бих се оставила на течението. :)

SisiStrange
02-04-2012, 16:17
Зависи в какво настроение ме хваща. 8-)
Ако ми е смело, бих се осмелила.
В някой по-срамежлив ден ще се усмихвам като идиот и ще се червя. 8-)

baby07
02-04-2012, 16:31
Колкото и да ми харесва не бих,защото ме е срам...но ако той дойде при мен няма да имам нищо против.

десет буквииии

DarkTemplar
02-04-2012, 16:56
Определено няма да я сметна за луда. Бих се зарадвал, ако нормално/симпатично момиче дойде да се запознаем. Харесвам спонтанните неща. :)

Иначе аз съм правил нещо подобно само че в дискотека. Алкохолът ми помогна да добия нужната увереност.

NambyPamby
02-04-2012, 17:02
Не, не бих отишла. Най-малкото, 'щото природата ми е дала предимство още с раждането ми и по тая причина мога да си позволя да го играя пасивна.
Нищо против към активните момичета, просто аз не съм такъв тип и не го възприемам това за себе си.

Starless
02-04-2012, 17:25
Не, не бих.. от срамежливите съм и няма да добия куража.. Но той ако дойде - добре дошъл ;дд .. много зависи и от мястото, и от ситуацията, и то настроението, и от това до каква степен ме е впечатлил.. Директно не бих отишла, но все ще измисля нещо друго.. Още повече, че аз живея в малък град и всички се знаем поне по фейсбуците.. ако чак толкова го харесам, а той не направи нищо ще помоля някой да ни запознае :) Въпреки, че в повечето случаи сама се запознавам с този, който ми допадне и не по барове/дискотеки ;дд Малко се отклоних..

Godzilla
02-04-2012, 17:30
И аз бях от срамежливите, но сега всяка вечер като излезна на дискотека се запознавам с поне 1-2. Аз лично не виждам друг начин по който да се запознавам с нови момичета.

Като си кажеш, че няма какво да губиш в крайна сметка, плюсовете стават повече от минусите. А и е важно за житейския път/опит на един човек, да може да приема отхвърлянето, защото то се случва не само в любовта.

Ако момичето дойде - още по-добре. Ще знам, че има интерес и няма да се притеснявам като говоря с нея, както се случва ако аз отида.

LeprikonA
02-04-2012, 18:48
не мисля, че бих. ако има закачливи погледи по-скоро бих изчакала да видя дали той ще дойде, дали ще прояви интерес.

BrokenInnocence
02-04-2012, 21:53
Ако наистина съм го харесала много определено бих отишла. Изобщо не съм от срамежливите, когато става дума за мъже, които харесвам. Пък и какво толкова, няма да ме изяде.

xoxi
02-04-2012, 22:05
Трябва да ми е направил огромно впечатление с нещо, за да тръгна първа аз.

Audiophile
02-04-2012, 23:15
Не, Ифи, няма да я сметна нито за странна, нито за луда, всъщност това даже ще 'и спечели точки. Ще разменим няколко общи приказки и ако ми допадне не виждам причина да не си продължим контактите. И по-нататък вече зависи :)

MaGuSs
02-05-2012, 01:19
въпросът е й към двата пола
ситуацията е следната, седите си в бар/кафе/някъде другаде привечер.
към момчетата: ако момиче дойде така при вас (нормално изглеждащо момиче), ще я сметнете ли за странна/луда или нещо подобно?

Зависи от много неща. Ако само дойде да мене, да наистина бих я сметнал за "странна/луда или нещо подобно", ако дойде до мене почне да ме гали и тем подобни ще разбера, че иска да правим нещо ;p, ако дойде до мене и ме заговори Тя сигурно би искала да се запознаем.
Има много фактори. Сещам се само за тези, но наистина тука в тази ситуация ще са и от значение какъв е бара,кафенето и т.н., музиката, обстановката,цветовете, разположението на телата ни в пространството, жестовете ни и още много неща. Тези неща не бихме ги осъзнали, но подсъзнанието ни би ги видяло и това естествено би ни подтикнало към някакво действие или мисъл, за това какво ще правим...

По принцип много се вживявам в разсъжденията си, а дефакто нищо не правя, така че бих и предложил да пийнем по нещо.

Seattle
02-05-2012, 05:05
Бих я поканил да седне за по кафе. Няма нищо лошо момичето да предприеме действия, това показва че има силна воля и знае какво иска! Останалите дето категорично не биха направили такова нещо, са меко казано кифли за мен ;)

Nakadah
02-05-2012, 06:59
Всъщност, няколко пъти се е случвало момиче да дойде да се запознаем. Не ми минава през ума това че тя е "луда/странна". Определено печелиш точки ако го направиш!

LeprikonA
02-05-2012, 07:30
Останалите дето категорично не биха направили такова нещо, са меко казано кифли за мен ;)

по тая велика логика всички по-срамежливи момичета са кифли. интересно.

tItEufFf
02-05-2012, 08:59
Не бих го направила. Ужасно съм срамежлива. Мога да се усмихна, дори може и да му направя знак да дойде, но аз да отида - абсурд!
При мен са идвали така да се запознават (не в бар, а на спирката примерно) и определено ми е приятно.

marilyn
02-05-2012, 09:50
Защо не? Какво толкова е едно запознанство, в крайна сметка е нормално. Не обичам винаги аз да ходя да се запознавам с момчетата де, но ако някой ми е харесал много какво ми пречи? Човек трябва да е комуникативен и уверен в себе си.

bloodyF
02-05-2012, 11:17
....


аз на теб ти се сърдя.

againstyou
02-06-2012, 19:34
Нямам нищо против,стига някоя приятелка да е с мен да ме надъхва. ;д

Seattle
02-07-2012, 06:47
по тая велика логика всички по-срамежливи момичета са кифли. интересно.

Едно е да си срамежлива и съвсем друго е КАТЕГОРИЧНО да кажеш не на самата идея.

Ей ся щом момичето го е срам да отиде да се запознае, то ще го е срам и ако някой отиде при нея да се запознаят. От там, почва се с спама по форумите, ама как да се запозная с него, ама как да го накарам да ме хареса и т.н. Всичко това показва колко момичето не е подготвено да си има гадже. Под "кифли" имах в предвид индивидите дето се имат за вървежни, а не биха опитали да поемат инициативата.