PDA

View Full Version : Ако може някой да ми препоръча филмче от рода на.......



cherryup
02-04-2012, 12:01
Здравейте,
значи искам да ви помоля да ми препоръчате филми от сорта на Triple Dog (2010) тоест тийн филми в който има предизвикателства..честно казано много време търсих подобен филм и знам, че едва ли има друг с този замисъл, но все пак реших да пробвам и да ви попитам, апък може и да извадя късмет :)
Ще съм ви благодарна ако пишете :):)

Oy7ofCon7roL
02-05-2012, 19:00
http://www.imdb.com/title/tt0407732/

flawless_
02-05-2012, 19:04
Престанете с тия американски боламачи и чушки на грил!!! Аман от американски самсуляци с висок холестерол и егоцентрична усмивка. Махнете ми ги тези смелчаги. На хората им писна от фалшив пармезан! Никакви пармезани повече. Няма пармезани.

thegreenzombie
02-05-2012, 19:09
Престанете с тия американски боламачи и чушки на грил!!! Аман от американски самсуляци с висок холестерол и егоцентрична усмивка. Махнете ми ги тези смелчаги. На хората им писна от фалшив пармезан! Никакви пармезани повече. Няма пармезани.

ем на нея т'ва и се гледа... и нали знаеш, че пармезанът се слага върху пица? 8-)
бтв, и аз се сетих за Dirty Deeds

flawless_
02-05-2012, 19:28
ем на нея т'ва и се гледа... и нали знаеш, че пармезанът се слага върху пица? 8-)
бтв, и аз се сетих за Dirty Deeds

Да, но там пармезанът е фалшив и изкуствен и се прави от настърган сапун!!! Нещо като патоки (боклука при варене на ракия) :рig:

thegreenzombie
02-05-2012, 19:36
Да, но там пармезанът е фалшив и изкуствен и се прави от настърган сапун!!! Нещо като патоки (боклука при варене на ракия) :рig:

с е гаден като го ядеш без нищо друго 8-)

cherryup
02-06-2012, 19:34
хехе какви спорове.. "Triple dog" е наистина много добър според мен :) този другия го гледах..става подобен е наистина но не е толкова добър... благодаря много все пак :):)

DarkMoon
02-08-2012, 19:35
Снощи го изгледах и на мен много ми хареса. :)
Мисля, че ето този е подобен: http://www.youtube.com/watch?v=HpYqzqKFf4c