PDA

View Full Version : Какво да и кажа ?



holandeccccc
02-04-2012, 13:36
Здравейте, значи харесал съм си едно момиче.От 1 град сме и мисля да я каня на кафе и след това да я изпратя до тях.Преди да си тръгне ще я целуна,но не знам какво да и кажа преди целувката ... Малко помощ :)

nepowtorima
02-04-2012, 15:11
Няма нужда да и казваш нищо.. целувката ще каже всичко!

Sh@d0w
02-04-2012, 15:16
Защо винаги толкова много мислите за тая целувка? Изчакай първо да видиш как ще минат нещата, дали ще се харесате, дали въобще ще се навие да излезете. Целувката идва сама. И не е казано, че трябва задължително да е на първата среща.

Dying
02-04-2012, 15:52
Стига с тези целувки бе, да не си някакъв комплексар, дето си мисли, че по друг начин не може да я спечели.. !

Audiophile
02-04-2012, 15:57
Чакай, чакай.. окей, ще я каниш на кафе, а тя дали ще се съгласи? Познавате ли се вече добре, общувате ли си често? Надявам се да не бъркаш доброто държание със симпатии..

Да речем, че излезете на кафе - дръж се непринудено, слушай я какво ти казва за себе си и ако ти позволи да я изпратиш, изпрати я. Виж дали ще си допаднете като характери, за да се задълбочат контактите ви, а целувката сама ще дойде, може да не е от първата среща още, не бързай и не бъди нахален. ;)

thelover3
02-04-2012, 20:05
Чакай, чакай.. окей, ще я каниш на кафе, а тя дали ще се съгласи? Познавате ли се вече добре, общувате ли си често? Надявам се да не бъркаш доброто държание със симпатии..

Да речем, че излезете на кафе - дръж се непринудено, слушай я какво ти казва за себе си и ако ти позволи да я изпратиш, изпрати я. Виж дали ще си допаднете като характери, за да се задълбочат контактите ви, а целувката сама ще дойде, може да не е от първата среща още, не бързай и не бъди нахален. ;)

Мхм, недей да планираш от сега какво ще правите на срещата-особено за целувката-тя сама си идва просто.

MaGuSs
02-05-2012, 05:28
Сериозно* Аз моето момиче съм я молил половин час на една пейка за целувка. От начало си мислеше, че се шегувам ама накрая ми даде целувка и така .. :D

Както ти казаха недей да планираш срещата. Можеш да мислиш за темите, по които ще говорите, но не и за действията, които ще правиш .

Успех :)

Nakadah
02-05-2012, 06:48
На колко години си? И не смяташ ли че трябва малко да почакаш със срещите?

watergirlblue
02-05-2012, 13:50
Tи си си харесал момичето, а тя теб? Всичко зависи от това как е минала срещата..Но целувка на първа среща не е най-добрия вариант...ако още от сега мислиш за целувката, втория път за секс ли вече ще мислиш?

holandeccccc
02-18-2012, 00:54
ГЛЕДАЙТЕ КАКВО ПИША,НЕ МИ РАЗСЪЖДАВАЙТЕ ...... А АЗ НАПИСАХ "Преди да си тръгне ще я целуна,но не знам какво да и кажа преди целувката" Е АКО НЯКОЙ ЩЕ МИ ПОМАГА НЕКА ПИШЕ ЗА ТОВА КОЕТО ПИТАМ !!!!!

reperw
02-18-2012, 05:20
МНОГО ТЕ ХАРЕСВАМ

raror
02-19-2012, 18:26
Хмм .. виж първо как ще протекат разговорите ви и тогава реши дали да я целунеш, за да не бъдеш разочарован или тя да не ти отвърне :) макар, че не ми допада този вариант на първа среща-целувка.. из лично нямах смелост и мисля да изчакам :) а ако твърдо си решил да я целунеш .. "дела трябват, а не думи" :) .. целувката ще си каже думата :)
Успех иначе :)