PDA

View Full Version : как да изкарам малко пари



iwwo
02-04-2012, 16:19
как да изкарам 1000-1200лв до лятото за моренце
започвам от сега защото има бая време и трябват бая кинти
на 16 съм - началото на май правя 17

godness
02-04-2012, 19:59
Като цяло работата изобщо не е трудна, но ако мислите, че ще губите времето си и, че 4 цента на ден са малко по добре излезте от темата.

NeoBux.Това е най-добрия PTC(Pay To Click) сайт.Плаща мигновенно!За целта трябва да се регистрирае в сайта.
Регистрацията е лесна и няма нищо сложно.След като се регистрирате и си активирате профила чрез E-Mail указан в регистрацията вие трябва просто да си влезете на профила.Там ще видите View Ads (обикновено са 4 в засимост от това дали сте ъпгрейдвали вашия профил).След като ги кликнете трябва да имате първите заработени 4 цента.След като съберете най-уместния начин е да си наемете реферали.Те са в зависимост от цената …Така вие ще съберете пари за повече реферали и така … докато съберете достатъчно пари за изтегляне.Парите се плащат чрез онлайн системите AlertPay или PayPal.С парите вие можете да правите всичко.Дори можете да пазарувате в Ebay все пак вие сте се трудили за тях.Е това е горе-долу процедурата, а отначало парите са малки, но не е зле да потърсите клипове и информация в форума на сайта,YouTube или Google!

zliat
02-04-2012, 20:02
Като цяло работата изобщо не е трудна, но ако мислите, че ще губите времето си и, че 4 цента на ден са малко по добре излезте от темата.

NeoBux.Това е най-добрия PTC(Pay To Click) сайт.Плаща мигновенно!За целта трябва да се регистрирае в сайта.
Регистрацията е лесна и няма нищо сложно.След като се регистрирате и си активирате профила чрез E-Mail указан в регистрацията вие трябва просто да си влезете на профила.Там ще видите View Ads (обикновено са 4 в засимост от това дали сте ъпгрейдвали вашия профил).След като ги кликнете трябва да имате първите заработени 4 цента.След като съберете най-уместния начин е да си наемете реферали.Те са в зависимост от цената …Така вие ще съберете пари за повече реферали и така … докато съберете достатъчно пари за изтегляне.Парите се плащат чрез онлайн системите AlertPay или PayPal.С парите вие можете да правите всичко.Дори можете да пазарувате в Ebay все пак вие сте се трудили за тях.Е това е горе-долу процедурата, а отначало парите са малки, но не е зле да потърсите клипове и информация в форума на сайта,YouTube или Google!

Да и Исус е имал 5 по механика.
Не се лъжи.Чисто губене на времето си Е!!!!
Плюс това трябва да си на поне 18 за да си изкараш дебитна,кредитна карта

iwwo
02-05-2012, 07:27
хахахаха с тея необъкси и чикии по далече

Nakadah
02-05-2012, 08:05
Почасова работа в някой магазин? Ако някой твой роднина има собствен магазин оше по-добре!

iwwo
02-05-2012, 09:22
няма такива

brutaLxxbunny
02-05-2012, 11:09
Сори, нямаш кой знае какъв избор, а такива пари няма начин да спечелиш -.- Възможностите са да раздаваш листовки, да работиш в магазин, но трудно ще те приемат без връзки и последното, щом си момче, да работиш на строеж. С това общо взето се изчерпва всичко.

Switcher
02-05-2012, 12:14
Да така си губиш времето миналата година пред нас има един дядо обущар човека ми плащаше по 10 лв. щото му ме пращаше на магазина абе лимонка :D

Taam
02-05-2012, 16:44
^ човек... научи се да се изразяваш, че ми се драйфа като ти гледам постовете...

watergirlblue
02-06-2012, 07:36
ето няколко идеи, но всички те имат и гадна страна:
1.Може да разхождаш кучета:на близки, на хората от блока (квартала)..
+ някой път ако си почесъл кучето или пък си го завел на по–обширна разходка ти дават и нещо като бакшиш
– независимо с колко сучета си (1 или няколко) видиш ли бездомно куче...ходи ги гони.
2.В Макдоналдс
+ парите не са зле имайки в предвид че си само на 16
– прецакват те с договор и ако се отакжеш по–рано трябва да плащаш неустойки.
3.Доколкото разбрах си момче, иначе бих предложила и като представител на Ейвън или Орифлейм..лично аз смятам че продуктите им са боклуци, но една съученичка беше станал такава и много хора купуваха..
+ ако имаш много приятелки които се гримират, ще искараш добри пари...да речем средно по 50 лв на поръчка
– продуктите им са боклуци, а пък си момче и не вярвам да си съгласен.
4.На автомивка– чувала съм и хубави и лоши неща, но тук не съм запозната
Успех! :)

iwwo
02-06-2012, 14:13
1 - няма как да стане
2 - няма близо до нас нищо от рода на макдоналдс
3 - няма как
4 - зима е

toad
02-06-2012, 14:48
Разпитай познати , защо ни питаш нас ?

iwwo
02-10-2012, 08:42
айде по темата ако може

tonique
02-17-2012, 18:32
Леле с тия PTC се побъркахте най-много да изкарате 10лв. на месеца без реферали .. :D
НЯМА СМИСЪЛ

ismoo16
08-06-2012, 19:25
Ако някой има мераци да печели пари от интернет да цъкне на http://sistemataptc.blogspot.com/ !