PDA

View Full Version : парене при уриниране течение



arjenko
02-04-2012, 16:28
Zdraveite ,pisha ot telefona I nqmam bg klaviatura,izvinqvam se za latinicata!ot 5 dena mi pari ,kogato uriniram I nabludavam bqlo-jultrnikavo techenie prez penisa,na 2riq dena hodih na urolog ,obqsnih mu ,che ne sum krushkal na priqtelkata si,tq sushto na 100%,pri neq nqma problemi,obqsnih mu simptomite ,pogledna me I bez da vzeme sekret mi kaza ,che e banalna infekciq I mi predpisa urinal akul za 10 dena I agumentin 1g za 7 dena !veche 2 dena I polovina gi priemam izbroenite medikamenti I osven,che pareneto namalq druga promqna new vijdam,pritesnen sum ,pareneto pak e nepriqtno I technostta pak se otdelq ! Garantiram za priqtelkata si ,ne e venericheska bolest ,vuzmojno li e da e predizvikano ot priemane na hranitelni dobavki kato kreatin protein I booster ,zashtooto gi priemam ot 1 den predi da zabeleja simptomite ! I vidqh v neta agumentin sr ,az piq samo augmentin

kalpazanka
02-04-2012, 16:32
В понеделник отиваш пак, ако няма промяна.
Ако симптомите са от добавките, надали щяха да се появят чак сега.
Пращай и твоята хубавица на лекар. Няма гаранция, че и при нея няма нещо дремещо.
Постарай се за 24 часа да си кирилизираш темата.

arjenko
02-04-2012, 16:47
Okey,ponedelnik sum tam ! Promqna ,nepromqna otivam,no vuzmojno li e da e ot dehidrataciq ,zashtoto vchera prieh obilno kolichestvo voda I pri unirane nqmashe nikkakvi problemi ,no dnes pak e g\d sushtata rabota kato predi ,a simptomite se poqviha vednaga na sledvashtiq den sled kato gi prieh dobavkite da poqsnq !

kalpazanka
02-04-2012, 16:49
Ааааааааа, това последното е важно. Спри ги моментално! Кога ти беше последния полов акт?

arjenko
02-04-2012, 16:57
Ami poprincip izpozlvam prezervativ nqkolko dena sled cikul ,no ot kakto imam simptomite samo s prezxervativ I posledniq polov akt beshe vchera, a bez posledniq beshe minalata sedmica.

kalpazanka
02-05-2012, 09:00
Ми не е зле да се изследваш и за това-онова от венерологичния спектър.

arjenko
02-05-2012, 09:17
Mojesh li da me nasochish kum dobur urolog v Sofiq,zashtoto ,az hodih v Sv.Sofiq pri nqkakvo mlado momche I spored men dosta neseriozno se otnese ,pregleda beshe 3minuti ,bukvalno.

kalpazanka
02-05-2012, 17:21
24-те часа изтекоха.