PDA

View Full Version : Как да действам ?



kristiqnnchou
02-04-2012, 17:58
На 13 години съм и от някъде 2 седмици съм си харесал 1 момиче, не се познаваме, имаме доста общи приятели. Как да действам? Досега не съм имал гадже и малко ме е срам. Веднъж се разминахме в 1 кафе тя може би ме гледаше но мен ме беше срам и гледах на друга страна, след това се обърнах и тя беше обърната и ме гледаше ... Какво да правя ? Ако се запознаем примерно и я поканя на кафе и ме отреже имам чуство, че ще ознаят всичките ми приятели и ще почнат да ми се бъзикат :Д ?

SisiStrange
02-04-2012, 18:03
Отвърни на погледа и като за начало.

alekota
02-04-2012, 23:06
Плюй си на петите :)

Audiophile
02-04-2012, 23:12
Ако пак се засечете на кафе, отиди на тяхната маса, ако имаш някой близък познат или приятел и се запознай с нея.

Фейсбук също е един доста добър вариант за хора на вашата възраст.

MaGuSs
02-05-2012, 01:23
Викаш си "мечка страх мен не страх" и я заговаряш. Ние с друго не можем да ти помогнем.

Seattle
02-05-2012, 04:58
По тая логика, гадже никога няма си намериш. Кат те базикат кво, то трае ден два базика. Намери момент в който е в компанията на общите ви познати и поне се запознайте. Другото е вече е в твой ръце.

MaGuSs
02-05-2012, 05:11
По тая логика, гадже никога няма си намериш. Кат те базикат кво, то трае ден два базика. Намери момент в който е в компанията на общите ви познати и поне се запознайте. Другото е вече е в твой ръце.
Има много начини,това не е единствения и всичко опира до това да направиш това, което съм казал в горния си пост. А за базика от приятелите, това зависи вече от самите ти приятели. При мене по-близките ми приятели,тези от квартала, с които се събираме всеки ден,нощ и т.н. го приеха факта, че си имам аверка сериозно, докато "приятелите" от даскало ми се подиграфаха ден-два, даже някои от тях още продължават да вкарват някои изречения, но няма значение, не им обръщам внимание.

Просто бъди себе си, заговори даденото момиче, ако знаеш къде учи, на колко е и т.н. питай я отново, направи се на одарен, все едно не знаеш. Поискай и скайп,телефон /не и фейс все още, това взе да става изтъркано/. Във скайпа си чатете, след това по телефона си говорете вечер. Измисляш разни шантави теми и говорите докато не ви омръзни. Само внимавай със сметката да не стане така че ващи да те гонят от вас ^^. При мене за малко ама не беше сериозна сума (170лв.) и така брат няма да усетите кога ще мине времето, чувствата на привличане ще станат по-силни и изведнъж би трябвало да стане /не съм ясновид, че да знам какво ще стане само предполагам, не искам да ти давам празни надежни и после да ме изкарваш виновен/. Всичко зависи от тебе самия :) !

Успех :)

Illuminatus_ii
02-17-2012, 17:44
По-добре да те отреже, от колкото да се чудиш постоянно дали е можело да се получи и да изпуснеш шанса си! (:

Rally23
02-17-2012, 17:51
Spokoino kristiqnnchou!Ako si kazvash "mechka strah men ne strah"kakto kazva MaGuSs!Ako te e strah i te e sram nqma da uspeesh!Kazvai si go na um!Pomaga!

Rally23
02-17-2012, 17:52
Uspeh!!! :)

Glamour92
02-17-2012, 18:04
Е,па-това е момиче,не динозавър-и хора едва ли яде xDD Събирате се с общите ви познати+нея в една компания и оттам нататък е лесно

flo0pY
02-17-2012, 19:01
Дишай пич за нещо уж случайно я заговори ако те игнорира 1-2 пъти не и досаждай жените мразят досадниците ако ли не действаш смело и готово не винаги става ще има и разочарования но е важно не дали ще паднеш а дали ще се изправиш и ще продължиш напред :)

Chacho
02-17-2012, 20:28
ledenakrasota го беше писала в Пълнолетник за ползата от излагането.

ccdesigns
02-17-2012, 20:31
давай там, заговори я. приеми бъзиците (ако въобще има такива) като един вид "аз имам смелостта да се опитам, а те не и ме бъзикат" ;) пробвай там, пък квото стане. аз с една от 6 месеца пробвам и пробвам... ама не става ;д