PDA

View Full Version : За всички, които се чудят какво да подарят за Свети Валентин! :)



ObreCheNa
02-04-2012, 19:12
Предполагам всички сте се насочили към нещо романтично като например - чаша с ваша снимка, ваша снимка в рамка, календарче с ваша снимка, ключодържател, пъзел или каквото и да е с ваша снимка..., цветя, плюшки, кутийки с 101 причини поради, която обичате полувинката си, сърца, балони.. Според мен тези неща са вече истъркани и да.. ще зарадват полувинката ви, но след седмица вече сте стой на бюрото или на нощното шкафче без дори да се поглежда.. :)
На мен лично всичките ми гаджета са ми подарявали почти едно и сащо, с повод и без повод. Стараейки се да сме оригинални подаряваме на полувинките си неща, които те всъщност очакват. Ако искате да им подарите все пак нещо измислете нещо наистина оригинално, хем романтично, хем да се ползва, поне мъжете обичат да ползват подаръците си.
Аз лично от скоро вече нямам приятел, но ако имах бих предпочела да се съберем на някоя виличка или в някоя къща 2-3 двойки, да си сготвим нещо вкусно, да се почерпим с винце и разни вкусотиики на свещи, гушкайки се и говорейки си за приятни неща.. :)
Някои веднага ще кажат "Че това е Свети Валентин?! Не е ли личен празник, как така ще се сабираме с друга двойка?!" .. Ще отговоря така.. Едва ли някои двойки ако решат да си направят същото - вечеря на свещи и вино, ще им е толкова забавно колкото, когато го споделят с някого. Разбирам, двойката да остава за първи път сама вечер - да. Но то си зависи и от предпочитанията и т.н.

thelover3
02-05-2012, 17:02
Стига с тая полУвинка. Набива се на очи.

Да и мен ме дразнят като почнат с тези неща с техни снимки. Някакси е лигаво(поне според мен). Иначе е по-добре да се съберем само аз и той. САМИ.

ObreCheNa
02-05-2012, 19:01
хахаха.. Изобщо не съм го забелязала как го пиша.. :)
А иначе да.. зависи и от човекът до теб, това дали ще сте само двамата или ще сте с някого. Просто съдя по това, че за повечето момчета този празник или не съществува или е прекалено лигав, за да се празнува. Затова, за да и двамата сме доволни примерно бихме могли да се съберем повечко двойки. :)