PDA

View Full Version : Мнението на другите :)



vqra
02-04-2012, 22:03
Ем занчи ето го и моят проблем. Не съм сигорна, че е за тук тази темичка, но се надявам да помогнете.
Та значи аз съм 7ми клас и още не съм излизала сериозно с кой знае колко момчета. А и неочаквам да се получи нещо сериозно на моята възраст. Най-много да си излизала по така с 2-3 момчета. Прблемът е там, че всички момчета и предимно момичета, който познават ме смятат така да кажа (с извинение) за кучка. Сички си мислят, че момчетата ги нямам за нищо и знам сичко по въпроса. Всичко момичета се обръщат към мен за съвети. От начало беше приятно, но сега ми е кофти. Моля ви кажете ми как да премахна това име от репотацията си. Смисъл незнма с какво съм го заслужила. А не ми харесва вече да ме мислят за някоя с която могат да излизат когато има скимне. Ще съм ви много благодаря, ако мо помогнете.

xoxi
02-04-2012, 22:09
Едва ли всички са си въобразили, че си някоя "звезда" просто ей така, без основателна причина. Може би си се изпуснала някой път и в опит да се изкараш по-напреднала си послъгала или си си измислила някоя несъществуваща пикантна историйка.

vqra
02-04-2012, 22:21
Там е въпроса, че незнам за какво става въпрос. А и аз винаги съм била била онази кочто се страхува какво ще ми пише някое момче или някви такива неща. Иначе казано винаги съм се притеснявала атски много, когато потръгва с някой. И винаги се притеснявам когато някой си ме харесва, а аз немога да отвърна на чуствата му. Незнам какво не ми е наред. Може би е заради това, че с с по-големи съм излизала. Незнам.

Seattle
02-05-2012, 04:50
Глупости. Или само се си заслужила названието или някоя друга дуда те е насолила, а плъзне ли клюката, вие децата сте по зле от бабките (не за друго ми щот имате модерни телефони). Решението е да си намериш гадже най накрая че да спрат да те смятат за "вървежна" (гледай ся да фаниш първия срещнат и да почнеш да ги сменяш след туй). Характера и начина ти на държание също може да играят роля в това че те смятат за ... .
Пък в крайна сметка да ти минава през сливата кво мислят хората, стига приятелите на които държиш да знаят истината ;)

MaGuSs
02-05-2012, 05:01
7 клас си. В новото ти даскало се постарай да не те приемат за такава. Промени си начина на обличане, музиката която слушаш (ако е чалга само това е задължително да го направиш), не лъжи.Пиши по-грамотно /за изпита ти трябва/. Не излизай с тука така срещнати момчета. Опознай ги първо, що са за стока и то чувството на привличане само ще дойде, няма и да го усеиш ти "Каам".

Успех :)

SisiStrange
02-05-2012, 07:10
^ Съгласна.
Спираш чалгата, спираш кифленските дрехи, започваш да четеш книжки, започваш да се държиш максимално мило с хората без да даваш да ти се качват на главата и край с момчетата, докато наистина не си харесаш някого много.

LeprikonA
02-05-2012, 07:27
подкрепям горните две мнения. като за начало - правописът ти е ужасяващ, хвани прави нещо по въпроса, за изпита си поне. иначе нещо в поведението ти най-вероятно е подтикнало останалите да мислят така + някоя по-тлъста клюка. решението ти го казаха вече.

vqra
02-05-2012, 20:58
Aми първо за правописа, не съм живяла кой знае колко във България и ми липсват основните неща, за което се извинявам. И второ аз не съм кифла! Не се гримирам.Не се превземам. Не лъжа. И не използвам момчетата. Никога и не съм си мислила да излизам с първия срещат или с някой кой то не познавам. А за новото училище... еми ние често се местим така че имам опит в... сменянето на училища и смяната на репотация, ако може така да се каже. И за книгите..... Опитвам се да чета колкото се може повече българска литература. Обичам поезия, но това е друга тема. Искам само да кажа, че обичам да чета. Но все пак ви благодаря за всичко.

brutaLxxbunny
02-05-2012, 22:50
Мила, от тоя имидж няма да избягаш. Ти си си такава. В колкото и училища да се преместиш, все ще е същото. Истината е, че и аз дълго време не откривах къде се корени проблема ми, който е подобен на твоя. До момента все още не знам. Всички момичета искат съвети от мен как да скъсат с гаджето си, момчетата ги е страх да ми признаят, че ме харесват. Защо? Не знам. Но един приятел наскоро ми спомена, че момчетата просто ги е страх от по-отворени и самостоятелни момичета. Това може и да е така, може и да не е. Бъди себе си и се самоусъвършенствай само към по-добро, другото само ще дойде. Ще дойде пича, който ще се бори за теб и няма да го е страх ;) Между другото, съвпаденията станаха множко - и аз се казвам Вяра.

vqra
02-10-2012, 22:13
Уау благодаря много за последния коментар.... И само от число любопитство каква зодия си?