PDA

View Full Version : От кестенява към руса



chochko11
02-05-2012, 02:51
Здравейте! Преди повече от година се боядисах черна, направих го само 2 пъти в период от 2/3 месеца и се отказах.Косата ми бързо доби истинския ми цвят,който е не от най-светлото кестеняво,но не и от най-тъмното. Та, сега искам да се направя руса. Искам да е светличко,но не чак "бяло" и се чудя дали ще стане от 1 път,защото използвам преса и не бих искала фризьорката да използва изсветлител. Бих ли успяла да го постигна от 1 път или ще се наложи да ме изсветлява първо? И като си купувам боя,понеже искам да стане от тъмно - светло,трябва ли да си взема боя с цвят по-светъл от този,който искам за да стане?

Taam
02-05-2012, 16:40
а защо не питаш фризьорката си?
с русото не си прави експерименти хич, защото може да са фатални.
твърде възможно е да не се получи от първия път, особено ако си я боядисвала преди това и не ти е естествената коса.
по-светлата боя означава автоматично по- голям демидж за косата.

Biskfitka
02-05-2012, 17:09
Няма да стане от веднъж.

Anichkaxxwee
02-06-2012, 22:47
Няма да стане от 1-вия път .. И, наистина, по-добре попитай фризьорката си, защото това русо.. много изтощава косата :)

deqnchety
02-07-2012, 11:16
определено няма да стане от първия, може би и от втория път. . . по-добре се откажи от този цвят, много гори и изтощава косата, не си заслужава . . . защо не опиташ с меден цвят. По-хубаво седи пък и сега доста нашумя като нюанс :)